2733
2734
عنوان

روزتون بخیر و شادی ❤💙🌹🌹

423 بازدید | 40 پست

'
از تو،
چای نوشیدنت را برمی‌دارم و می‌روم؛
و قدم زدن‌های گاه و بی‌گاهت در بی‌قراری‌های مدام را،
و کمی از لبخندِ شیرینِ روزهای شعفت،
و اندک خیره ماندنت وقتی سوالی را بی‌پاسخ می‌گذاری،
و شرم نگاهت در لحظه‌های عشق،
و نیمی از اخمت بابت جذابیت‌های ناتمام،
و جرعه‌ای از مهربانی‌ات هنگامِ رأفت و مهرورزی،
و همه‌ی تلاشت برای خوب زیستن، برای خوب ماندن، برای خوب بودن را... .
این‌ها را همه، از تو برمی‌دارم و می‌روم
و نگاه می‌کنم که هنوز بسیار از تو را برای خودت باقی گذاشته‌ام...
'
'
'

https://abzarek.ir/service-p/msg/1248062

جمعه تون شاد شاد

براتون یک دنیا شادی

یک دشت آرامش

یک دریا خوشبختی

یک کوه سلامتی

یک آسمان آرزوی زیبا

و یک عمر باعزت از پروردگار

خواستــــــارم

😋😋بزنید رو متن آبی تماشا کنیدکبوتر با کبوتر چیپس با ماست😋..دروغ میگه طرف خوشکل تراز ماست😳‼...تو این دنیای مرموز مجازی🤒🚫...که نه پیداست کی دزده کی قاضی🤒‼..که اکبر توش شده مهسا وتینا😳⁉️...بتول خانم شده فرزاد وسینا😳⁉️..کامنت و لایک و پست و چسب بینی🤣...تو هر برنامه مجبوری ببینی😂..طرف داره نخ قالی میریسه😳‼...کامنت داده یه هفته س انگلیسه😳‼..طرف بیش از یه سال یار با ماست🥵🤒..میگفت سولمازه و شکل پریهاست😆..پریشب تازه فهمیدم که اقاست😳‼...کبوتر با کبوتر چیپس با ماست                                                                  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
جمعه تون شاد شاد براتون یک دنیا شادی یک دشت آرامش یک دریا خوشبختی یک کوه سلامتی یک آس ...

بَه سلااااام ملکه جااان خوبی؟

در همه حال خوشحالم حتی اگه دنیا به کامم نباشه  یا درد بکشم.یکسال بزرگتر شدم  پس باید بیشتر بخندم    
بَه سلااااام ملکه جااان خوبی؟

سلام عشق جاااان خودم.ممنون فدات شم...شما خوبی خانوم خانما😍😍😍😍❤🥰😘

😋😋بزنید رو متن آبی تماشا کنیدکبوتر با کبوتر چیپس با ماست😋..دروغ میگه طرف خوشکل تراز ماست😳‼...تو این دنیای مرموز مجازی🤒🚫...که نه پیداست کی دزده کی قاضی🤒‼..که اکبر توش شده مهسا وتینا😳⁉️...بتول خانم شده فرزاد وسینا😳⁉️..کامنت و لایک و پست و چسب بینی🤣...تو هر برنامه مجبوری ببینی😂..طرف داره نخ قالی میریسه😳‼...کامنت داده یه هفته س انگلیسه😳‼..طرف بیش از یه سال یار با ماست🥵🤒..میگفت سولمازه و شکل پریهاست😆..پریشب تازه فهمیدم که اقاست😳‼...کبوتر با کبوتر چیپس با ماست                                                                  
سلام عشق جاااان خودم.ممنون فدات شم...شما خوبی خانوم خانما😍😍😍😍❤🥰😘

خوووووووووب، ممنون😘

حال بیماران ما چطوره؟؟!😆😆😆😆😆😅

در همه حال خوشحالم حتی اگه دنیا به کامم نباشه  یا درد بکشم.یکسال بزرگتر شدم  پس باید بیشتر بخندم    
2738
خوووووووووب، ممنون😘 حال بیماران ما چطوره؟؟!😆😆😆😆😆😅

😂😂😂😂😂یکیشون که خبری ندارم ازش..کلا از دست کاربرا پا به فرار گداشته..اون یکی هم بد نیست🥰🥰🥰🥰🥰😘😘😘😘😘

😂😂😂😂😂یکیشون که خبری ندارم ازش..کلا از دست کاربرای خانوم پا به فرار گداشته..اون یکی هم بد نیست🥰 ...

امااان از دست کاربران مجازی😁😁😁😁

خدا رو شکر، ان شاا.... همیشه سلامتی باشه😍😍

امااان از دست کاربران مجازی😁😁😁😁 خدا رو شکر، ان شاا.... همیشه سلامتی باشه😍😍

فدات...ممنون خانوم خانما🥰🥰🥰😘😘😘😘❤❤❤❤😁😁

فدات...ممنون خانوم خانما🥰🥰🥰😘😘😘😘❤❤❤❤😁😁

😨سلام نفس😍

خوبی عشق جوونی😁

راستی بیمارمون خوب نشد😓

والله حقشه فرار کنه بیچاره

بیا خوبی کن بدیشو ببین😕

ان شالله برگرده آخر عیدی خوشحالمون کرد

💕 اللهم صل علی محمد وال محمد 💕
😨سلام نفس😍 خوبی عشق جوونی😁 راستی بیمارمون خوب نشد😓 والله حقشه فرار کنه بیچاره بیا خوبی کن بد ...

سلام عشق جااان خودم..ممنون تو خوبی🥰🥰🥰😍😍😍😘😘😘..والا نمیدونم حالش خوبه یا نه..فقط میدونم بدجور فرار کرد🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣واقعا بیچاره🤣🤦‍♀️

سلام عشق جااان خودم..ممنون تو خوبی🥰🥰🥰😍😍😍😘😘😘..والا نمیدونم حالش خوبه یا نه..فقط میدونم بدجور ...

فدات بشم به خوبی اجیم خوبم نفس

اره بیچاره فکر نکنم دیگه گوشیشو بگیره از ترس

عفریتها😁😁😁😁

بیچاره آخراش بهم گفت پولتون واریز شد😕

گفتم مسابقه ی بعدی کی😁

گفت شما بگید چه مسابقه ایی بزاریم

گفتم هرکی پروفش غمگینه گفت اره خیلی خوبه

ولی بعضیا رو چکار کنم😓

بیچاره نگو که گیر کرده وما خبر نداشتیم

ان شالله یه بار دیگه بیاد سالم وسلامت باشه

بحق حدیث کسا

مینا میفهمید تاپیک میزد براش میترکید😁