2726
عنوان

بیان ترو خدا میخوام درد دل کنم جلوی کسی نمیتونم هیچی بگم فقط اینجا😔

| مشاهده متن کامل بحث + 508 بازدید | 36 پست

هعععععی 

هروقت دلم میگرفت دردلامو به یکی میگفتم الان دلم ازهمون یه نفر گرفته اینو به کی بگم؟؟؟                        کاش یه نفر بود که منو دلتنگیامو درک میکرد                 یکی که فقط مال من بود و بس..‌‌.
اون که خیلی محکم تر از منه میگه اشکال نداره دوباره مغازه میزنم یه جای ارزونتر با هم کار میکنیم،،ولی ...

مغازه چیه 😔

خب یکم دیگه وایسین اینترنتیش میکردین 😔😔

✒من باید به دستش بیارم 💪💪💪💪💪 چون به آرزوم قول رسیدن دادم 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

دیگه ایمانمم از دست دادم چون خدا هیچ توجهی به آدمای زحمتکش نداره فقط سنگ جلو پامون اومد 

اینطوری نگو عزیزم 

خدا بزرگتر از تصور ماست 

ازته دل بهش توکل کن 

خودش همه چیو جور میکنه از راهی ک فکرشو نمیکنی

فقط واقعا ازته دل ازخودش چاره بخواه

یک اینکه دعاکن مشکلت فقط پول باشه خداروشکر شوهرت خوبه. دو اینکه مطما باش خدا شمارو میبینن و انشالله مشکلتون حل می‌کنه.   سه. هیچ وقت حسرت زندگی کسی نخوریم شاید اونا مشکلاتی دارن بزرگتر از شما.  شما خبر نداری😘😘😘

نمیدونم از کجا پیدات شد   توجاییکه همه چی دراماتیک باشه.     فکرشم نمی کردم بشه باتو.      رابطمون انقدر رمانتیک باشه.  اگه دوست داری یک فاتحه برای مامانم بفرست😥مرسی ازتون😘. کنکوریای تجربی سوالی دارین درخدمتم
2728

مگه همه میز پوله؟تو چه میدونی که فانیلاتون چه مشکلاتی دارن؟

خدا خودش گفته من شمارو با جان و مال و فرزند امتحان می کنم.همه هم امتحان می شن.یکی زودتر یکی دیرتر.

بعد ببین مشکلات زندکی خودش یه جور صوابم واسه ما داره.توکل کن به خدا.توکل واقعی.

تیت کنید باهم نمازاتونو بخونید و بعد از درست شدن اوضاعتون یه یتیم رو به فرزندی بگیرید.

گریه واسه امام حسین واسه من فقط وفقط برکت داره.اصلا محرم که میشه انگار رو ابرام.شب که از هیات برمیگردیم حال روحیم خییلی خوبه. نمیدونم چرا یه عده میگن گریه واسه امام حسین باعث افسردگی میشه.هرچی تو زندگیم دارم از برکت اربابه.من مدیونم به کرمت ارباب....
درک میکنم این اتفاق چندین بار برای ما افتاده اما چرا باید برای دیگران توضیح بدید!؟ اصلا چرا حرفشون ...

یعنی شما هم چن بار مغازه زدین؟خب الان وضعتون چطوره؟من احساس می‌کنم هیچ وقت شوهرم نمیتونه شغل ثابت خودش داشته باشه،،این بار دوم مغازه جمع میکنه،،اخه مردم و فامیل سوال میپرسن آدم مجبوره جواب بده 

خودتو با هیچکس مقایسه نکن چون عمیقا باعث حسادت میشه و در ونار اون بدبختی ‌ مقایسه کردن باعث میشه مال و ثروتتون تموم بشه 😏

شکرگزار داشته هات باش و منطقی تر تصمیم بگیر

من عاشق بشرم 😊💜
اسی بازخوبه خانواده شوهرت کمکت میکنن بعضیاکه ککشونم نمیگزه

ما که تا الان که سرپا موندیم فقط با کمک خانواده خودم و شوهرم بوده وگرنه کی از پس این خرجا برمیاد 

خودتو با هیچکس مقایسه نکن چون عمیقا باعث حسادت میشه و در ونار اون بدبختی ‌ مقایسه کردن باعث میشه مال ...

حق با شماست،،بخدا حسودی نمیکنم منم دوست دارم اطرافیانم داشته باشن ولی وقتی میان میگن مثلا فلان خونه و ماشین خریدیم حسرت به دل میمونم که چرا ما نداریم،،خونه پدرم حسرت هیچی نداشتم،،الانم بخدا حسرت به دل موندم یه روسری خوشکل بخرم ولی پولش ندارم😔

مغازه چیه 😔 خب یکم دیگه وایسین اینترنتیش میکردین 😔😔

آخه نمیشه عزیزم کار ما یه جوریه که مجبوریم مغازه داشته باشیم لباس و اینا نیست که طرف اگه بخواد مثلا تو خونه داشته باشیم براش بفرستیم باید اون چیز درست کنیم تو مغازه 

یعنی شما هم چن بار مغازه زدین؟خب الان وضعتون چطوره؟من احساس می‌کنم هیچ وقت شوهرم نمیتونه شغل ثابت خو ...

بله چندتا کارگاه زده مجبور شده جمع کنه

کارش صنعتیه 

بالاخره زندگی بالا و پایین داره دیگه، الان با دوتا بچه وضع متوسطی داریم. عالی نیست اما خوب می خوریم و ماهی یکبار هم میتونیم بریم تفریح حسابی

همه اینایی که الان براتون پیش میاد باید تجربه بشه که اشتباهاتشو تکرار نکنید

شوهر منم مرد خوبیه و این همون چیزیه که باعث شده بخاطرش جلوی همه محکم بایستم

شغل مثل خیلی چیزای دیگه شخصیه و دلیلی نداره تا یکی میگه حالت چطوره همه رو بریزی رو دایره

تا خدا هست، به مخلوق دمی تکیه مکن. که خدا کوهِ ثبات است و بشر، عین نیاز .... هر کسی رو لایک میکنم براش صلوات میفرستم، اگر ناراحت میشید، بهم بگید که لایک نکنم🌹

عزیزم ناراحت نباش 

خداروشکر که همسر خوبی داری

عزیزم کرونا اوضاع کار خیلیا رو بهم ریخت

منم دی مغازه اجاره کردم الان سه ماه اجارم عقب افتاده الانم که میبینی اوضاع کار چجوریه 

گاهی میگم جمع کنم باز دلم نمیاد..

ما که تا الان که سرپا موندیم فقط با کمک خانواده خودم و شوهرم بوده وگرنه کی از پس این خرجا برمیاد&nbs ...

بروخداروشکرکن خانواده هاکمکتون میکنن من خودموشوهرم توموقعیتایی بودیم که وضعیتمون به صفررسیده بودولی خانواده شوهرم بااینکه پولدارن دریغ ازیه ریال کمک

بله چندتا کارگاه زده مجبور شده جمع کنه کارش صنعتیه  بالاخره زندگی بالا و پایین داره دیگه، الا ...

شکر خدا انشالله که وضع ما هم خوب شه،،بخدا منم اگه شوهرم خوب نبود هیچ وقت تحمل نمیکردم،،درسته شخصیه ولی بعضیا خیلی فضولن به همه چی کار دارن با اینکه دور از فامیل هستیم ولی بازم از حرفشون میترسم،مثلا زنگ که میزنن میگن اوضاع مغازه تون چطوره حالا نمیدونم با چه رویی بگم داریم جمع میکنیم،شوهرم گفت اگه اذیت میشی نگو جمع کردیم بگو میریم یه جای دیگه اینجا اجاره ش خیلی بالاست،،فامیل اگه بفهمن هم اشکالی نداره ولی بعدا که مسخره ت کنن و با چشم حقارت بهت نگا کنن خیلی سخته😔

بروخداروشکرکن خانواده هاکمکتون میکنن من خودموشوهرم توموقعیتایی بودیم که وضعیتمون به صفررسیده بودولی ...

ای وای اخه چطور نباید خانواده پشت هم باشن تو موقعیت های سخت اونم وقتی پول داشته باشن واقعا متاسفم 😕

2706