2703
2553

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

بالاخره اونم نیاز به همسر داره

کارت که حق خواهرته چون مجرده.اینو یه بچه ۵ ساله هم میدونه دیه🙁

شما چون ازدواج کردی دیه خرجت با شوهرته.مگه اینکه بابات دلش بخواد بهتون کمک کنه

سعی کن آشتی کنی

بعدم قبل عقد بابات بگو سهم شماهارو بده

به نامتون کنه یه چیزایی که قرار نباشه برسن به زنه جدیدش😑

■دیوانه جان ! , تو چه می دانی , کسی که همه چیز را می سپارد به دل , چه رسوایی می شود , حالا هِی نیا , حالا هِی نباش , حالا هِی گوش هایت را بگیر , چشمانت را ببند , و باور نکن که عشق , مرا چه لامذهبی کرده است , که به هیچ صراطی جز تو , مستقیم نمی شود ... ■                                                                                          ■مـن به خودم تمامت را قول داده بودم .گفته بودم سهم من خواهی شد .تو در تمام جاهای خالی زندگیم پر شده بودی .تو تمامت سهم من بود .آنچنان در آینده ام روشن به نظر می آمدی که تمام گذشته را خط زده بودم .تو قول من ، به خودم بودی ...بیا و مرا پیش خودم بد قول نکن …■                                                                                ■یادم نمی کنی و ز یادم نمی روی؛؛یادت بخیر یار فراموشکار من! ■
2720

عزیزم درباره کارت حقوق، اون حقوق تنها مطلق به خواهرت و واسه هزار تومن خرج کردنش باید رضایت قلبی خواهرت و ولی اون پدرت وجود داشته باشه، پدرت تیلیاردر میلیاردر هر چی به خودش ربط داره ،شما الان ازدواج کردی و مخارج شما با همسر محترمت، ولی در کل از سنجش آدمها بر اساس پول ،فکر کنم شما فوق العاده آدم مادی گرایی هستی، و اینم بدون عزیزم با اومدن یک زن جدید اوضاع شما خیلی بدتر میشه، هرچند که حق طبیعی پدرتون، سعی کن با شرایط جدید خودت وقف بدی و واسه آینده خودت یه برنامه درست و حسابی بریزی که سربار کسی نباشی و نیاز به حقوق مادرت نداشته باشی

عزیزم درباره کارت حقوق، اون حقوق تنها مطلق به خواهرت و واسه هزار تومن خرج کردنش باید رضایت قلبی خواه ...

اره مطعلق ب خواهرمه ولی بابام چهار ساله کارته دستش بوده و دو تا کار مفید ک روحیه خواهرم رو بهتر کنه براش انجام نداده

2714
بالاخره اونم نیاز به همسر داره کارت که حق خواهرته چون مجرده.اینو یه بچه ۵ ساله هم میدونه دیه🙁 شما ...

بابام همین کارته دسته منه داره خودشو میکشه بعد بیاد چیزی ب نام من بزنه اونم از اموال عظیمی ک داره اره اگه اینجوری باشه من میلیاردها گیرم میاد و نیازی دیگه ب مال اینو اون ندارم

زنده بودن پدر چه ربطی به حقوق مادر داره عزیزم؟؟

خانمی که فوت میشه حقوقش قطع میشه و به فرزندانش نمیرسه ، مگر اینکه دختر مجرد داشته باشه یا پسر زیر ۱۸ سال که تحت تکفل مادر باشن .

با هر کسی به اندازه شعورش صحبت میکنم
خب دختر مجرد داره دیگه 

پدر این دختر زنده است ، تا پدر باشه هیچ حقوقی از مادر به بچه ها نمیرسه چون تحت تکفل پدر هستن.

حتی اگر پدر و مادر هر دو شاغل بودن و هر دو فوت شدن و دختر مجرد داشته باشن ، فقط حقوق پدر به این دختر میرسه و حقوق مادر کامل قطع میشه

با هر کسی به اندازه شعورش صحبت میکنم
پدر این دختر زنده است ، تا پدر باشه هیچ حقوقی از مادر به بچه ها نمیرسه چون تحت تکفل پدر هستن. حتی ا ...

خانمی قانون اصلاح شده 

الان در صورت فوت مادر ب دختران مجرد و پسران تا زمانی ک درس میخونن حقوق مادر پرداخت میشه 

اونی ک شما میگی برا قبل از اصلاح قانون بوده

2706