2726

چند روزه گلوم درد میکرد الان فهمیدم لوزه سمت چپم درد میکنه گلو درد و گوش درد و سردرد دارم تو بلعیدن خیلی ازیتم 

برم دکتر میفرسته عمل؟؟؟یا خودش خوب میشه؟؟؟

کاربری قبلا برای یکی دیگه بود الان واس ما   دلتنگی میکنم ...  ولی حق ندارم بهانه بگیرم ...بیادت می افتم ولی حق ندارم اشک بریزم...تو را میخواهم ولی حق ندارم سراغت را بگیرم...خواب تو را میبینم ولی حق ندارم آمدنت را تعبیر کنم...بی قرار میشوم ولی حق گلایه ندارم...دلم میگیرد ولی حتی حق صداکردنت هم ندارم...قول داده ام...قول داده ام دگر هیچی نگویم...بزرگ شوم...صبوری کنم ...با خاطراتت شاد باشم...و هیچوقت سراغت را نگیرم...من چشمانم را روی زندگی بسته ام.. خنده تلخ من از گریه غمگین تر است   

شایدلوزت نباشه نگران نباش باداروحل میشه

منم هفته قبل یهوگلوم ورم کردودردداشت وگوشمم دردمیکردرفتم دکترگفتم لوزم دردمیکنه معاینه که کردگفت واس غده های لنفاوی گلوتهدعفونت کرده باقرصم رفع شدوالان خوب شده

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

شایدلوزت نباشه نگران نباش باداروحل میشه منم هفته قبل یهوگلوم ورم کردودردداشت وگوشمم دردمیکردرفتم دک ...

گلوم نی خود لوزه اس قرمز شده ورم داره

آروم آروم زد به گلو و گوش 

کاربری قبلا برای یکی دیگه بود الان واس ما   دلتنگی میکنم ...  ولی حق ندارم بهانه بگیرم ...بیادت می افتم ولی حق ندارم اشک بریزم...تو را میخواهم ولی حق ندارم سراغت را بگیرم...خواب تو را میبینم ولی حق ندارم آمدنت را تعبیر کنم...بی قرار میشوم ولی حق گلایه ندارم...دلم میگیرد ولی حتی حق صداکردنت هم ندارم...قول داده ام...قول داده ام دگر هیچی نگویم...بزرگ شوم...صبوری کنم ...با خاطراتت شاد باشم...و هیچوقت سراغت را نگیرم...من چشمانم را روی زندگی بسته ام.. خنده تلخ من از گریه غمگین تر است   
2728