2726

من خسته شدم تمام دوران بارداریم دعا خوندم بچه ام اروم بشه برعکس شد تمام وقت در حال گریه است الان ۸ماهشه شیر و غذا نمیخوره خوابم نداره دیگه کم اوردم نمیدونم چیکار کنم اصلا به کارام نمیرسم همش سردرد دارم 

شیر و غذا نمیخوره!؟ خب گرسنس طفلک

بردیش دکتر؟

تا خدا هست، به مخلوق دمی تکیه مکن. که خدا کوهِ ثبات است و بشر، عین نیاز .... هر کسی رو لایک میکنم براش صلوات میفرستم، اگر ناراحت میشید، بهم بگید که لایک نکنم🌹

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

اول مواظب تغذیه خودت باش که مثلا چیزی نفاخ اینا نخور،بعدشم با بازی بهش غذا بده، موز اینا هم بده،نرمه بچه ها دوس دارن.

کمی بیشتر صبور باش شاید دندون در میاره

ممنون خدا که تنهام نذاشتی،ممنون که صدامو شنیدی،نی نی هامو  مدیون توام      رب لاتذرنی فردا وانت خیرالوارثین                               خدایا شکرت 🤗😘🙄😇😇😎

کوچولوی بیگناه داره دندون درمیاره،کلافست، دندونی برار تو فریزر یخ بزنه بده بهش بکشه به لثه هاش(یه سریا هست توش مایع هست)

خودت اگه یه ریز دندون درد داشتی میتونستی اروم باشی؟!

دخترم  ۶ سالشه دندون شیریش میفته و دندون دایم درمیاره،دیشب  میگفت مامان وقتی دندون شیریام داشت درمیومد خیلی خیلی دردناک بود،گفتم مگه یادته،گفت ارههه،درد این حیلی کمتره نسبت به اونا،

پسرمن گریه نمیکنه فقط درحال خرابکاری وحرکت کردنه ازبس فعالیت داره من کم میارم خسته میشم اما اصلا نمیشینه گاهی عصبی میشم ازدستش ۱۱ماهه س

زیباترین حس دنیا مادریست😍مادری فقط عشق وحال وبوس وبازی ولوس شدن وشیرین کاری نیست.مادری یعنی خستگی.....موی شونه نزده ...چای سرد....نصف شب بیدارموندن وسرگرم کردن بچه....نق زدن وگریه...بدغذایی...دعا برای پی پی کردن بچه یبوس...تعویض پوشک....ازهمه بدتر وقتی دستشویی داری وبچه نمیذاره بری😩😧.........مادربودن  یعنی  خودت وقف کسی کنی که عاشقانه دوستش داری هرچندبزرگ بشه یادش نمیاد😧
یعنی فقط نوزادی اروم بود الان تو هر حالتی گریه میکنه 

ای وای مث پسر منه

از صبح که بیداره نق میزنه گریه میکنه،نمیخوابه

باور کن منو اکه منو ببینی،چشام شده یه نقطه،رنگم زرد و کدر

هیچ جایی نمیتونم برم از دستش،به هیچ کاری نمیرسم

شب هم از ساعتی که میخوابه گریه میکنه و بیدار میشه و باید بخوابونمش

فک نکنم کسی مث پسر من باشه

آلرژیربه پروتین گاوی هم داره،

آب زیاد بهش بده بخوره 

براش کتاب بخون 

باهاش بازی کن 

بغلش کن لوازم خونه را بهش نشون بده براش توصیح بده خیلی باهاش حرف بزن حوصلش سر نره

تیکر برای هدف کاهش وزن تاریخ شروع رژیم:۲۱ آبان وزن شروع رژیم:۶۷هدف اول ۶۵🔓🔐هدف دوم ۶۳🔒هدف سوم ۶۰🔒هدف چهارم ۵۸🔒هدف پنجم ۵۶🔒هدف اخر ۵۴🔒من میتونم و باید بتونم تا عید به وزن مطلوبم برسم💪💪💪💪💪 قد ۱۵۸