2703
2553

بعد 2هفته پیام داده تازه از من شاکیه ک چرا پیام بهش ندادم ...اونوخ هروقت من پیام میدادمش آنلاین میشد ولی بعد 2ساعت جواب منو میداد یا میگفت حال چت ندارم و اینستا آنلاین بودش با 5000تا فالور دختر تو پیجش احمق منم دیشب ک پیام داد ن سلامی ن علیکی بش گفتم پیامتو دیگ نبینم سر گوشیم من ادم مضخرفی مث تورو نمیخام بیا این چیزا (طلاها و لبایاتم بردار ببر بعد اونم تلگرامو دلیت زدم و گوشیمم حالت پرواز ..بعد گوشیم از حالت پرواز در اوردم دیدم ققط یکبار خاهرش زنگ زده منم خودمو زدم به بیخیالی دیگ جوابشو نمیدم زنگم زد میدم مادرم  بگه ک من خابم و از این بهانه ها  اخه ادم تا چه بی محل و بی توجه خسته شدم ازش به همه اهمیت میده ب جز من احمق ...اینم بگم فامیلیه اووق ...نظر شماها چیه بچه ها به نظرتون حرکت بعدیم چی باشه که حسابی به قلط کردن بیوفته البته اگ واسش مهم باشه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

اره پ چی 😕خوبه خودم گفتم نامزد یعنی دوران قبل عقد

خب ممکن بود دوست پسرتم باشه. بعد انقد طولانی گفتی اصن یادم نموند ک گفتی نامزدته . 

خب چرا اینجوری میکنه ، به زور ازدواج کرده ؟ 

خیلی بده ک دوهفته باهم حرف نزنید ، مشکلتون چیه ؟ 

2720

محلش نزار ولی یه چیزیم در نظر بگیر که ممکنه با اين کارا زدہ بشه 

اگه نمیخوای از دستش بدی و دوستش داری بشین قشنگ باھاش منطقی حرف بزن 

اگرم واست مهم نیست که ھیچی محلش نزار تا ببینی چی میشه

عصبانی هستیداااا ، قهر راه مناسبی نیست عزیزم ، توضیح بخواهید و حرف بزنید ، اگر قبلا دوتایی حرف زدید ، واقعا حرف زدید نه دعوا و مجادله .این بار با حصور شخص سومی که هر دو قبول دارید صحبت کنید .

قهر کردن جز پیچیده کردن موضوع کار دیگه ای نمیکنه

سلام😊 
خب ممکن بود دوست پسرتم باشه. بعد انقد طولانی گفتی اصن یادم نموند ک گفتی نامزدته .  خب چرا اینج ...

نه خودش 2..3بار اومد خاستگاری تا قبول کردیم فک کردم دوسم داره اخه ادعا میکرد دوسم داره هرجا میرف میگف   ولی الان انقد بی محلی میکن بهم اخه کدوم نامزدی 2هفته سرا غ نمیگیره 

اگه هنوز عقد نکردین تموم شه بهتره 

چون الان میتونید دوهفته از هم دور بمونید یعنی اینکه برا هم مهم نیستید 

به نظرم ادامه ندید برا اینده هر دو بهتره

تودلیه من 😍🤰
2714

ببخشیدا ولی هیچ کجا از کلمه نامزد اسم نبردین😁

خدارو ۱۰۰ هزار مرتبه شکر مادر یه پسر کوچولوی ناز شدم...خدایا انشاالله همه ی منتظرا این حس رو تجربه کنن🤲
عصبانی هستیداااا ، قهر راه مناسبی نیست عزیزم ، توضیح بخواهید و حرف بزنید ، اگر قبلا دوتایی حرف زدید ...

ن دیگ خسته شدم ازش قبلن هی قهر کردم باز میومد خرم میکرد و اصلا درس نشد اینبار دگ جوابش نمیدم البته اون ک براس مهم نیس فقط یبار زنگ زده از دیشب بعد ای که گوشیم خاموش بودرو میگم کسی جا اون بود میومد در خونه 

گفته طلا و اینا کدوم دوس پسری طلا میخره اخه

خب تو کامنت دوم نوشته خوبه خودم گفتم نامزد.میگم جایی نگفتی نامزد😒 من ب طلا خریدن و نخریدنه کار ندارم.با توجه ب همین کامنتش گفتم.

بعدشم ممکنه یه دوست پسری طلا هم بخرا چیز دور از انتظاری نیست.همه دوست پسرا ک آس و پاس نیستن😐😐😐

خدارو ۱۰۰ هزار مرتبه شکر مادر یه پسر کوچولوی ناز شدم...خدایا انشاالله همه ی منتظرا این حس رو تجربه کنن🤲
خب تو کامنت دوم نوشته خوبه خودم گفتم نامزد.میگم جایی نگفتی نامزد😒 من ب طلا خریدن و نخریدنه کار ندار ...

والا ندیدم طلا بخرن  خوشبحال اینجور دختراااااا

برای خوشبختی همه و من اگه میشه یه صلوات بفرستید
2706