2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خانوما استارتر مذکره(واقعا بنظرم واژه ی مرد یا آقا اینجا کاربرد نداره)  

پ برا همون گفت هرچی از دهنتون در میاد در مورده عکس بگید😂😂

میان خضر و موسی چون فراق افتاد، فهمیدم/ که گاهی واقعیت با حقیقت در منافات است/ اگر در اصل دین حُبّ ست و حُب در اصل دین، بی شک/ به جز دلدادگی هر مذهبی، مُشتی خرافات است
2728
دوست پسرمه خیلی هم ادعا می‌کنه عاشقمه 

ازدواج کردی جدا شدی؟

روی صحبتیم با شمایی هست ڪه دارین روزهای سختیو تجربه میکنیدزندگی همیشه جای قشنگی نیست زندگی ی وقتایی خیلی بی رحمه و پر از آدماهای ناجور اونقدر بی رحم که باهر قدرتی هم که داشته باشی به زمین میزنتت ولی باید این باور رو داشته باشی که هردفعه زمین میخوری بتونی بلند شی مهم اینه قوی باشی و یک درس خوب بگیریم از اون و بلند شیم و باید بدونیم که روزهای بد و آدم های بد نیومدن که بمونن اومدن که درس بدن و تجربه شن ✌🏻❤❤❤🌹                              
دوست پسرمه خیلی هم ادعا می‌کنه عاشقمه 

میشه بدونم چند سالشه؟ حدودا؟  و کارش آزاده یا کارمنده؟ اگه فضولی نیست البته و ببخشید

ترجمه‌ی متون فنی به نفع خیریه       ***به دلایلی نمیتونم درخواست دوستی قبول کنم. ببخشید دوستای عزیزم***
بابا چرا هر کی حرف میزنه باور میکنید

شوخی میکنیم بابا

جدی نگیر 

اینجا هرکی یه چیزی میگه مهم نیست

ترجمه‌ی متون فنی به نفع خیریه       ***به دلایلی نمیتونم درخواست دوستی قبول کنم. ببخشید دوستای عزیزم***
2706