2733
2734

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731

بعدشم قورمه سبزی بمال سرت بو قورمه سبزی بده باپیاز میچسبه🤪🤪

مامانم همیشه میگه من9ماه سختی کشیدم که قلبت شکل بگیره نزاریکی بیادتو15ثانیه بشکنه بره.تو رابطه ای که قراره همیشه اشتباهاتشو ببخشی یه بار خودتو برای انتخاب اشتباهت  ببخش و تمومش کن ❤آدمهارو ازرو ظاهرقضاوت نکن خیلیها فقط بسته بندی شیکی دارن
بعدشم قورمه سبزی بمال سرت بو قورمه سبزی بده باپیاز میچسبه🤪🤪

وااای😂😂😂😂 

لطفا یه صلوات بفرس واسه سلامتی و ظهور آقا امام زمان‌ (عج)                                  
2738
وااای😂😂😂😂  

🤣🤣 کله که نیس آشپزخونس 😂

مامانم همیشه میگه من9ماه سختی کشیدم که قلبت شکل بگیره نزاریکی بیادتو15ثانیه بشکنه بره.تو رابطه ای که قراره همیشه اشتباهاتشو ببخشی یه بار خودتو برای انتخاب اشتباهت  ببخش و تمومش کن ❤آدمهارو ازرو ظاهرقضاوت نکن خیلیها فقط بسته بندی شیکی دارن
وای نزن   من زدم  بخدا بعد یکسال و نیم هنوز حموم میرم بوی پیاز بلند میشه   موهامو بخا ...

جدیییی؟؟ اولین باره میخوام بزنم ینی میگی نزنمم؟ 

من پیاز زدم ولی اینطوری نشد ؟؟  البته برا من تخم مرغ و روغن زیتونم داشت ، یک روز هم موند رو کل ...

فک کنم چون قاطی کردی باهم زدی نمونده یکی از کاربرام گف من با روغن نارگیل میزارم

🤣🤣 کله که نیس آشپزخونس 😂

حالا من مجردم فک کن شوهر داشته باشی اینجوری بزنی 

دیگه سمتت نمیاد😂😂😂

2706