2737
2734
عنوان

کدام انتخاب کنم.عشق ۴ساله یا خاستگار؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1019 بازدید | 88 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خیلی فاکتور های دیگه ای هم توی انتخاب اثر می‌ذاره اولی اگه سنش بالا باشه و چیزی نداشته باشه نشون میده جنم نداره مثلا اگه سی سالش باشه دیگه یه ماشین رو باید میتونست بخره و اینکه سیگاری هم هست من واسه کسی که به سلامتی خودش اهمیت نمی‌ده ارزش قائل نیستم وقتی خودش سیگار می‌کشه دو فردای دیگه چطور میخواد به پسرت یاد بده توی سختی ها کم نیاره و برای لذت لحظه ای سمت مواد مخدر نره؟ 

دومی هم باباش مشکل سازه باید دید دو تا خانم اول فوت شدن؟ به نظرم زیر نظر مشاور با دومی وارد آشنایی بشی بهتره و این جزو مهم ترین نکته باشه که بفهمی دلیل این تعدد زوجات چی بوده و اثرش روی پسره چطور بوده

من خودم با عشق ازدواج كردم ولي عشق بايد يه حداقل هايي رو داشته باشه

عشق شما عشق نيست وابستگيه. وگرنه دودل نميشديد

عشق شما نه ظاهري و نه مالي به دلتون نيست

به خواستگار اگر ازدواج هاي باباش چند همسري و همزمان نبوده فرصت شناخت بديد. وگرنه اونم رد كنيد

متاسفانه هرچی رو که ممد نبود و ندید، ما هستیم و داریم با کیفیت ۱۰۸۰ می‌بینیم!!
2731

[QUOTE=138837296]اسی عمر وجوونیت مهمتره تاکی میخوای منتظر عشقت بمونی بالاخره باید ازدواج کنی برادنداره خواستگارت بفرس ...[/QUOTE

نه برادر نداره ناتنی داره ک ازدواج کرده

هرلحظه ک تسلیمم در کارگه تقدیر.آرام تر از آهو بی باکتر از شیرم.هرلحظه ک میکوشم در کار کنم تدبیر.رنج از پی رنج آید .زنجیر پی زنجیر👐👐👐👐
من خودم با عشق ازدواج كردم ولي عشق بايد يه حداقل هايي رو داشته باشه عشق شما عشق نيست وابستگيه. ...

۳۳ سالمه نمیشه رد کرد

هرلحظه ک تسلیمم در کارگه تقدیر.آرام تر از آهو بی باکتر از شیرم.هرلحظه ک میکوشم در کار کنم تدبیر.رنج از پی رنج آید .زنجیر پی زنجیر👐👐👐👐
بنظرم هر کدوم به دلایلی مناسب نیستن عشق به دلیل اینکه شغل نداره، سیگار میکشه قیافشم خوب نی خواستگار ...

این پسره از ازدواج دوم پدرشه ...عشق هم شعلش آزاده 

خوب خونه ماشین نداره کچلم هست سیگارم میکشه به چه اومیدی اونده زن بگیره واقعا؟

والا بخدا.تازه میگه من در هر خونه ای بزنم بهم زن میدن

2738
پس چرا تو این چهار سال پا پیش نذاشته ؟؟

شغل درستی نداشت از این شاخه به اون شاخه میپرید الان یه جا وایساده دوساله کار میکنه

عشق ۴ ساله رو که بیخیال شو  راجب خاستگار تحقیق کن ببین اخلاق و ایناش چجوریاس باباشم چرا ۳بار ز ...

خاهرش میگه باباهه گول میخورده چون دست دلباز بوده زنا گولش میزدن

من خودم با عشق ازدواج كردم ولي عشق بايد يه حداقل هايي رو داشته باشه عشق شما عشق نيست وابستگيه. ...

ممنونم .عشقم درسته وابستش شدم ولی عقلم نه ظاهرش رومیپسنده نه مالی 

خب معلومه خواستگار! واسه اخلاقشم دوبار رفت و امد کنی بالاخره یه چیزایی دستت میاد پسری که الان راحت جلوت سیگار میکشه حتماپس فردا میخواد بالاترشو برداره درضمن نقدو بچسب نسیه رو بیخیال اون که نیومده خواستگاریت همینو اوکی کن 

خیلی فاکتور های دیگه ای هم توی انتخاب اثر می‌ذاره اولی اگه سنش بالا باشه و چیزی نداشته باشه نشون مید ...

زن اولش ولش کرده رفته.بچه ها کوچیک بودن رفته زن گرفته.ای سومی هم میگن گول خورده.گولش زدن

من با این حرف موافق نیستم گاهی ادم یکیو واقعا دوست داره ولی منطقش عقلش باهاش کاملا موافق نیست در واق ...

اتفاقا حرفش کاملا درسته..دوست داشتن چیزیه ک ادم کسی رو بهش ترجیح نمیده..

حتی اگ‌بهترین‌موقعیت رو داشته باشه

لطفا نظری میدم هی نیاین به اسم کاربریم گیر ندین..من مرید امام زمانم اما آدمم..پیغمبر ک نیستم ..اللهم عجل لولیک الفرج..واسه ظهور آقا یه صلوات بدین..اللهم صل علی محمد و ال محمد و عجل فرجهم..
2706