2726
عنوان

کدام انتخاب کنم.عشق ۴ساله یا خاستگار؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1019 بازدید | 88 پست
خودتو بااینا حیف نکن هیچ کدوم خوب نیستن بعدا حتما پشیمون میشی😁

گزینه دیگه ای ندارم ۳۳ سالمه

هرلحظه ک تسلیمم در کارگه تقدیر.آرام تر از آهو بی باکتر از شیرم.هرلحظه ک میکوشم در کار کنم تدبیر.رنج از پی رنج آید .زنجیر پی زنجیر👐👐👐👐
ینی این خاستگارم از ازدواج دومی باباشه

مهم نیست 

من بودم هر دو مورد رو سریع جواب میکردم

اولی رو چون با اینکه ۴سال میشناسیش به پول و خونه ماشین تردید در دلت درست شد پس به دردت نمیخوره 

دومی هم رد کن توی محیط بدی بزرگ شده 

منتظر بعدی باش

لایک نکن جون خودت ریپلای بهتره ماسکتم بزن کرونا خیلی خره

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

خب همینه دیگ اگه دوسش داشتی دو دل نمیشدی من توی دوستیمون اسم خواستگار میومد خونه رو نیرختم بهم اصلا ...

من با این حرف موافق نیستم گاهی ادم یکیو واقعا دوست داره ولی منطقش عقلش باهاش کاملا موافق نیست در واقع دعوا بین عقل و قلب پیش میاد 

2728
خب همینه دیگ اگه دوسش داشتی دو دل نمیشدی من توی دوستیمون اسم خواستگار میومد خونه رو نیرختم بهم اصلا ...

درست میگی چون عقلم عشق رو قبول نمیکنه چون میگه زندگی خوبی شاید نداشته باشی

هرلحظه ک تسلیمم در کارگه تقدیر.آرام تر از آهو بی باکتر از شیرم.هرلحظه ک میکوشم در کار کنم تدبیر.رنج از پی رنج آید .زنجیر پی زنجیر👐👐👐👐
من با این حرف موافق نیستم گاهی ادم یکیو واقعا دوست داره ولی منطقش عقلش باهاش کاملا موافق نیست در واق ...

باریکلا الان من همیجور شدم

منم موقعیت مشابه دارم خیلی سخته انتخاب کردن من دیدم ممکنه فراموشش نکنم ولی تو اگه میتونی منطق قبول ک ...

خب عقلم عشقم رو قبول نداره

این بهت بگم که با بی پول ازدواج نکن چون همیشه سرت پایینه جلو خانواده و فامیل

خانوادم بشدت مخالف ازدواج باعشقم هستند

ازینکه یه عمر پشیمون باشی که بهتره برو سینگل باش حالشو ببر😁

دوست دارم ازدواج کنم خب سنم داره بالا میره مجرد خانواده و فامیل فقط منم😓😭😢

ببین من خودم 9سالع با یکی دوستم و قراره بزودی بیان خواستگاری منتها من و اون خیلی باهم اختلاف داریم کش و قوس رابطمون زیاد داشت ادمی که عصبی میشه خیلی وحشی میشه خانوادم چندان راضی نیستن من یه بار حتی گذاشتم رفتمش با یکی دیگه داشتم ازدواج میکردم ولی نزاشت میدونم چه بلایی سرش اومد دوباره نمیتونم باهاش اینکارو کنم از یه طرفی یه خواستگار دارم میترسم باهاش ازدواج کنم بعدا وقتی همه چی برام عادی شد یادش بیوفتم 

دوست دارم ازدواج کنم خب سنم داره بالا میره مجرد خانواده و فامیل فقط منم😓😭😢

عشق یا ثروت انتخاب کن 😁

اگه داستان زندگیمو فیلم کنم 😏 تو پیام بازرگانی وسطشم نیستی 👎😎😏😂
من با این حرف موافق نیستم گاهی ادم یکیو واقعا دوست داره ولی منطقش عقلش باهاش کاملا موافق نیست در واق ...

من اصولا ادم عقل گرایی نیسم😀😀 فقط قلبم تصمیم گرفت من اسم خواستگار میومد میرفتم میگفتم خودم میکشم😂😂

مامان دوتا دو قلوی خوشگل باران و بهار و سه تا تو راهی ک خدا خودش بهمون داد❤
2706