2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

الان فقط حس خواب دارم😆😆

نمیدونم از کجا پیدات شد   توجاییکه همه چی دراماتیک باشه.     فکرشم نمی کردم بشه باتو.      رابطمون انقدر رمانتیک باشه.  اگه دوست داری یک فاتحه برای مامانم بفرست😥مرسی ازتون😘. کنکوریای تجربی سوالی دارین درخدمتم
2728

خوابم میاد  

به اینا نگاه کنین👇                                            😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐اینام به شما نگاه میکنن؟خیلی جالبه منم اولش باورم نمیشد🤣/بیو دخترا وقتی رلن:تا عشقم پشتمه دنیا تو مشتمه😍وقتی کات میکنن:و خدایی که به شدت کافیست🤣/   مثلا بمیرم بیای سر قبرم اشکات بریزه😢پاشم پشمات بریزه😂/یه بارم اومدم یه خوشگلیو بغل کنم خوردم به آینه😎به همین برکت قسم😁/من برعکس همه بچه ها روز دوم مدرسه گریه کردم🙄آخه نمیدونستم هر روز باید برم😅/
2738
😂😂😂😂واقعا راحت شدم  دو هفته بود میخواستم آنفالو کنم خیلیا رو

خوبه منم انفالو میکنم حس ازادی بهم دس میده

انگار یه بار سنگینی از رو دوشم برداشتم😂

دوستان من قیافم شبیه عکس پروفایلمه پس پشمات بریزه حاجی😂😂😂هرکیو خاستی نفرین کنی تگم کن،اسممو نپرسین فقط دوستام میدونن.😑
خوبه منم انفالو میکنم حس ازادی بهم دس میده انگار یه بار سنگینی از رو دوشم برداشتم😂

اینی که انفالو کردم پسر بود فامیل 

حالا چند نفر دیگه هم فامیل هست زن و مرد بنظرت چکار کنم🤔🤔

اینی که انفالو کردم پسر بود فامیل  حالا چند نفر دیگه هم فامیل هست زن و مرد بنظرت چکار کنم🤔🤔

دلو بزن به دریا انفالوشون کن اینجوری ذهنت اروم میشه

من فامیلامون تو اینستا بلاک کردم انفالو چیزی نیس ک😂😂

دوستان من قیافم شبیه عکس پروفایلمه پس پشمات بریزه حاجی😂😂😂هرکیو خاستی نفرین کنی تگم کن،اسممو نپرسین فقط دوستام میدونن.😑
2706