2737
2734
عنوان

من دو نفرو همزمان دوس دارم

577 بازدید | 24 پست

با ی نفر دو سال و سه ناه دوست بودم ک لجباز بود منم لجبازی میکردم عصبی بود منم عصبی میشرم خیلی دعوا میکردیم خلاصه میون رابطه ۶ ماهه یا ۲.۳ ماهه کات میکردیم الان بعد ۴ ماه اشتی کردیم ک رابطمون مثل اوایل نیس سرده 

ی پسر دیگه هم هست ک میگه یکساله منو دوس داره و واقعا پسر خوبیه از هر نظر

چیکار کنم ای بابا نمیتونم تصمیم بگیرم نمیدونم چیکار کنم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2738

تاسه نشه بازی نشه 🤪🤪

مامانم همیشه میگه من9ماه سختی کشیدم که قلبت شکل بگیره نزاریکی بیادتو15ثانیه بشکنه بره.تو رابطه ای که قراره همیشه اشتباهاتشو ببخشی یه بار خودتو برای انتخاب اشتباهت  ببخش و تمومش کن ❤آدمهارو ازرو ظاهرقضاوت نکن خیلیها فقط بسته بندی شیکی دارن

عزیزم ی دونه وردار به بقیه هم برسه

❤️👰🏻🤵🏻❤️💃📢آهاااای پسر عمو جان بیا خانومتو وردار ببر🕺⬇️ 🍃جز عشق جهان نکته ی ارزنده ندارد🍃                                مادرم همیشه می‌گفت اگر میخواهی قلبت بیرون از بدنت بتپد بچه دار شو❤️⁦👨‍👩‍👧⁩❤️                                                                                   ⁦خدایا پسرمو خودت برام نگهدار عاشقشم نا امیدم نکن🙏💞
2706