2737
2739
عنوان

ببخشید ی سوال خیلی خصوصی

| مشاهده متن کامل بحث + 12673 بازدید | 498 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

واى ياخدا چقدر شماها كنجكاوين😂😂😂بخاطر يه شيطونى اينجورى شدم از اين واضح تر ديگه نميگم😓😓😓😂😂😂 ...

بوگو دیگ

بسم الله الرحمن الرحیم                                           میشه لطفا واسه سلامتی  من و دخترم صلوات بفرستید🥺🥺🥺🥺                                                                           خدایا خودت پشت و پناه زندگیم و من   و دخترم باش....اگ میشه یه صلوات مهمونم کنید...                           تیکر واسه تولد دخترمه 98/5/13 دنیا رو واسم زیبا کرد😍                                
2731
2738
داره ب مراجع بالاتر شکایت میکنه

😂😂😂

بسم الله الرحمن الرحیم                                           میشه لطفا واسه سلامتی  من و دخترم صلوات بفرستید🥺🥺🥺🥺                                                                           خدایا خودت پشت و پناه زندگیم و من   و دخترم باش....اگ میشه یه صلوات مهمونم کنید...                           تیکر واسه تولد دخترمه 98/5/13 دنیا رو واسم زیبا کرد😍                                
خب منم میخوام بیام اون خصوصی من باشم بهتر به نتیجه میرسن😢😢😂😂😂😂😂

😂😂😂باید اناتومی اسکلت بدن رو با رسم شکل اول توضیح بدی بعد خانوم دکتر راهنمایت کنن

سیع کن درمقابل اونیکه باهات قصد بازی داره بازیگر خوبی باشی🎭
2706