2737
2734
عنوان

بعد 1سال و نیم میشه اسم بچه رو تغییرداد؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1143 بازدید | 128 پست
انشاالله صحیح و سلامت بتونی گذری کنی از دوران بارداریتو بغلش کنی😍😍 واسع سلامتی نی نیتو خودت سه تا ...

مرسی پرستش جان فدات شم❤❤❤❤❤❤😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😍😍😍😍😍

همینطور ک ما دهن مونو بستیم و در مورد شما قضاوت نمیکنیم شماهم حق ندارید در مورد سن ازدواج و تحصیلات من نظر بدید شما اگ بیل زن اید یه بیلی به باغچه خودتون بزنید .خود خدا هم ممنوع نکرده ازدواج تو سن پایین رو حضرت فاطمه هم ۹ سالگی ازدواج کرده ادمی ک از زندگی راضیه رو نرنجونید با حرفاتون ...بذارید یه یاد خوب ازتون بمونه🙂😏

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ان شالله  بارداری آسون داشته باشی،صحیح و سالم بغل بگیریش

مرسی گلم❤❤❤❤❤❤❤❤

همینطور ک ما دهن مونو بستیم و در مورد شما قضاوت نمیکنیم شماهم حق ندارید در مورد سن ازدواج و تحصیلات من نظر بدید شما اگ بیل زن اید یه بیلی به باغچه خودتون بزنید .خود خدا هم ممنوع نکرده ازدواج تو سن پایین رو حضرت فاطمه هم ۹ سالگی ازدواج کرده ادمی ک از زندگی راضیه رو نرنجونید با حرفاتون ...بذارید یه یاد خوب ازتون بمونه🙂😏
2731
رزیتا خوب نیس السانا قشنگتره فک کنم اسمت جز اسما مذهبی باید یه مذهبی بذاری وگرنه اجازه نمیدم قبلاهاک ...

الانم هس ولی خب دوروبرم مرضیه زیاده خدایی دیگه نمیکشم از بس با هم قاطی میشیم😂😂

من مذهبی دوس ندالم 😭

چه ثبت احوال پروییم هس اسم خودمه اصلا به کسی ربطی نداره چی بزارم 😭😭

نامردیه 😭

میشه بگین چرا رزیتا بده 🤔🤔

اگه داستان زندگیمو فیلم کنم 😏 تو پیام بازرگانی وسطشم نیستی 👎😎😏😂
حتما که عوض میشه فکر کن اون همه عاشقانه ناب برای آیدا هست تو ادبیات معاصر ما تازه جالبه بدونی همسر ...

واقعا من فک میکردم اسمش ایدا بوده .حتما میخونم حتما 

خانومای گل کتاب <<ما تمامش میکنیم >>رو حتما بخونید .از پر فروشترین های نیویورک تایمز هست🌷
اره.توکه با اون عکس کاربریت منو دیوونه کردی.قبلا ماجرای دختر داییمو گفتم برلت😂😂😂😂😂

ارهه😂😂😂😂فک کنم هربار منو میبینی کلی حرص میخوری😂😂😂😂

لطفا یه صلوات بفرس واسه سلامتی و ظهور آقا امام زمان‌ (عج)                                  
سلام.مرسی.شما خوبی؟ شما ازونا بودید که دیروز منو بخاطر نطرم تو اون تاپیکه دختره ترور کردن؟؟

ترور؟ یه بحث دوستانه بود

فراموش کن رفیق خواستم یه احوالی پرسیده باشم

ترجمه‌ی متون فنی به نفع خیریه       ***به دلایلی نمیتونم درخواست دوستی قبول کنم. ببخشید دوستای عزیزم***
2738
نمدونم من اطرافیانم اون اول انقده تو دلمو دراوردن و گفتن اخه آیداا!! ک الان هی یادش میفتم.میگم دیدی ...

وسواس . فقط همین . علف باید به دهن بز شیرین بیاد . شما بزار بزرگ بشه نخواست عوض میکنه . ایدا اسم بدی نیست . 

ارهه😂😂😂😂فک کنم هربار منو میبینی کلی حرص میخوری😂😂😂😂

اره همش انگار تو مجازیم این دختر داره جلوم رژه میره😒😒

😂😂😂😂

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۲ کاربریم به خواست خودم لغو شد خیلی دوست داشتم بازم بمونم اما اینجا کاملا وقتمو میگرفت. نمیتونستم مدیریت کنم همش اینجا بودم.این چند سال که اینجا بودم از همه کار وزندگیم افتادم ودرجا زدم..دوسه تا کاربری دیگم داشتم که اونا قبلا توسط نی نی یار تعلیق شد.سه،چهار سال توی این سایت بودم.گاهی اوقات عصبی بودم وممکنه با کسی بد برخورد کرده باشم یا حرف بدی زده باشم.امیدوارم اگه کسی بوده که از دستم عصبانی بوده وهست اگه‌مقدوره براش منو ببخشه وحلالم کنه.برای خوشبختیم، برای سلامتی وطول عمر خودم ومادرم وهمینطور واسه ازدواجم با یک ادم مناسب وابرومند وخوشبخت شدنم دعا کنید.سنم متاسفانه هی داره بالا میره وهمچنان مجردم.واسم دعا کنید.خدافظ
چرااا؟

هر دو قشنگند ولی آیدا بین المللی دختر بره خارج واسش آیدا بهتره بعدشم هراسم ممکن چندین ریشه داشته باش حالا چ عیبی داره ریشه ترکی هم داشته باش بعدم آیدا دیگ یه اسم مرسوم عزیزم کسی حواسش به ریشه اش نیس مث سلین  آیلین و خیلی اسما دیگ  مثلا من اسم آیرین دوس دارم اما کوردی یعنی چون کورد نیستم نذارم بنظرم بذا آیدا تو شناسنامه اش باش مهرسا صداش بزنید من ک بچه دارشم حتما دواسم میذارم دختردایی و دخترعمه ام دو اسمین خیلیم خوشحالن هر کدوم ازاسماشون ک دوس دارن به بقیه میگن اون صدامیزنن مثلا دوس دارم پسرمو بذارم رایان تو شناسنامه اش ک بین المللی بعد سامیارصداش بزنم البته گاهی هم رایان صدابزن 😻😻

وسواس . فقط همین . علف باید به دهن بز شیرین بیاد . شما بزار بزرگ بشه نخواست عوض میکنه . ایدا اسم بدی ...

اره واقعا یه سر ب تاپیک قبلیم بزن .باید برم روانپزشک وسواس فکری گرفتم 

خانومای گل کتاب <<ما تمامش میکنیم >>رو حتما بخونید .از پر فروشترین های نیویورک تایمز هست🌷
ترور؟ یه بحث دوستانه بود فراموش کن رفیق خواستم یه احوالی پرسیده باشم

😚❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۲ کاربریم به خواست خودم لغو شد خیلی دوست داشتم بازم بمونم اما اینجا کاملا وقتمو میگرفت. نمیتونستم مدیریت کنم همش اینجا بودم.این چند سال که اینجا بودم از همه کار وزندگیم افتادم ودرجا زدم..دوسه تا کاربری دیگم داشتم که اونا قبلا توسط نی نی یار تعلیق شد.سه،چهار سال توی این سایت بودم.گاهی اوقات عصبی بودم وممکنه با کسی بد برخورد کرده باشم یا حرف بدی زده باشم.امیدوارم اگه کسی بوده که از دستم عصبانی بوده وهست اگه‌مقدوره براش منو ببخشه وحلالم کنه.برای خوشبختیم، برای سلامتی وطول عمر خودم ومادرم وهمینطور واسه ازدواجم با یک ادم مناسب وابرومند وخوشبخت شدنم دعا کنید.سنم متاسفانه هی داره بالا میره وهمچنان مجردم.واسم دعا کنید.خدافظ
اره واقعا منم با اینکه همیشه اسم های مذهبی دوس دارم ولی ایدا رو عجیب دوس دارم

ولی یه چیز بگم،اسمای مذهبی درسته که برای ما محترمن ولی به هر حال خیلی از اسمای مذهبی عربی هستن و شاید به جرات بگم معنی ۵۰ درصد اسمای مذهبی رو جامعه نمیدونن و به همین دلیل براشون قشنگ نیس،فقط احترام میزارن،خو ما بعنوان کسی که وظیفه داریم اسم نیکو انتخاب کنیم برای بچمون  باید اسم با معنا انتخاب کنیم،مثلا اسم سکینه،الان جلوی کسی بگی اصلا خوشش نمیاد با اونکه اسم دختر امام حسینه اما معنیش آرامش،الان اسم دخترتو بزاری آرام،ممکنه بعضیا بگن وای ایش چیه فلانه،اما امام حسین چقدر قشنگ اسم دخترشو گذاشت آرامش،چرا ما نباید بزاریم آرام

خلاصه کنم دوستم،اسم مذهبی تا وقتی قشنگه که معنیش بیاد،اگه نیاد ،اسم فارسی که هم معنی اون باشه بهتره حتی خدا راضی تره

خدا تو دستمو بگیری،شاید به مو برسه ولی پاره نمیشه/قسمتی از دلنوشته میرزا تقی خان امیرکبیر در شب قدر:خدا،امیر تویی،کبیر تویی،تقی همون شاگرد آشپزه،تو راه رو بهم نشون بده .../ کار خوبه خدا درست کنه،سلطان محمود کیه( اینو سرچ کنید)/خدا هر کی که این امضا رو میخونه حس خوشبختی رو بهش اعطا کن
ممنونم عزیزم میدونی گاهی حس میکنم بعصیا بد صداش میکنن دا اخرشو بدمیگن 

حتی مهرسا هم بذاری اونی که بد بگه میگه . توجه نکن عزیزم. ما خودت بچه تو قشنگ صدا بزنی اطرافیانم یاد میگیرن. بخاطر مردم هیچ کاری نکن. راستی علم اسامیو توی اینترنت یه نگاه بنداز 

2706