2726
عنوان

بعد 1سال و نیم میشه اسم بچه رو تغییرداد؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1143 بازدید | 128 پست
آره منم عاشق اسم آیدا م       یاد شاملو میفتم

اره واقعا منم با اینکه همیشه اسم های مذهبی دوس دارم ولی ایدا رو عجیب دوس دارم

همینطور ک ما دهن مونو بستیم و در مورد شما قضاوت نمیکنیم شماهم حق ندارید در مورد سن ازدواج و تحصیلات من نظر بدید شما اگ بیل زن اید یه بیلی به باغچه خودتون بزنید .خود خدا هم ممنوع نکرده ازدواج تو سن پایین رو حضرت فاطمه هم ۹ سالگی ازدواج کرده ادمی ک از زندگی راضیه رو نرنجونید با حرفاتون ...بذارید یه یاد خوب ازتون بمونه🙂😏

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ینی بنظرتون شاملو بخونم نظرم عوص میشه؟؟؟

ولی اسمش خوبه.خیلیم قدیمی نیست که قشنگم هست

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۲ کاربریم به خواست خودم لغو شد خیلی دوست داشتم بازم بمونم اما اینجا کاملا وقتمو میگرفت. نمیتونستم مدیریت کنم همش اینجا بودم.این چند سال که اینجا بودم از همه کار وزندگیم افتادم ودرجا زدم..دوسه تا کاربری دیگم داشتم که اونا قبلا توسط نی نی یار تعلیق شد.سه،چهار سال توی این سایت بودم.گاهی اوقات عصبی بودم وممکنه با کسی بد برخورد کرده باشم یا حرف بدی زده باشم.امیدوارم اگه کسی بوده که از دستم عصبانی بوده وهست اگه‌مقدوره براش منو ببخشه وحلالم کنه.برای خوشبختیم، برای سلامتی وطول عمر خودم ومادرم وهمینطور واسه ازدواجم با یک ادم مناسب وابرومند وخوشبخت شدنم دعا کنید.سنم متاسفانه هی داره بالا میره وهمچنان مجردم.واسم دعا کنید.خدافظ
2728
چن وقتشه دخترتون اسم اصلیش چیه؟

اسم خودمو میگم 😁هنوز سینگلم😁 ۱۴ سالمه مرضیه هستم یا رزیتا میکنم یا السانا 😁😁😁😘

اگه داستان زندگیمو فیلم کنم 😏 تو پیام بازرگانی وسطشم نیستی 👎😎😏😂
اتفاقا ایدا خیلی قشنگتره ک

وای عزیزم دوباره بارداری؟ من خاموش بودم چقدر غصه خوردم واست

خدا تو دستمو بگیری،شاید به مو برسه ولی پاره نمیشه/قسمتی از دلنوشته میرزا تقی خان امیرکبیر در شب قدر:خدا،امیر تویی،کبیر تویی،تقی همون شاگرد آشپزه،تو راه رو بهم نشون بده .../ کار خوبه خدا درست کنه،سلطان محمود کیه( اینو سرچ کنید)/خدا هر کی که این امضا رو میخونه حس خوشبختی رو بهش اعطا کن
سلام رفیق خوبی گل؟    

سلام.مرسی.شما خوبی؟

شما ازونا بودید که دیروز منو بخاطر نطرم تو اون تاپیکه دختره ترور کردن؟؟

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۲ کاربریم به خواست خودم لغو شد خیلی دوست داشتم بازم بمونم اما اینجا کاملا وقتمو میگرفت. نمیتونستم مدیریت کنم همش اینجا بودم.این چند سال که اینجا بودم از همه کار وزندگیم افتادم ودرجا زدم..دوسه تا کاربری دیگم داشتم که اونا قبلا توسط نی نی یار تعلیق شد.سه،چهار سال توی این سایت بودم.گاهی اوقات عصبی بودم وممکنه با کسی بد برخورد کرده باشم یا حرف بدی زده باشم.امیدوارم اگه کسی بوده که از دستم عصبانی بوده وهست اگه‌مقدوره براش منو ببخشه وحلالم کنه.برای خوشبختیم، برای سلامتی وطول عمر خودم ومادرم وهمینطور واسه ازدواجم با یک ادم مناسب وابرومند وخوشبخت شدنم دعا کنید.سنم متاسفانه هی داره بالا میره وهمچنان مجردم.واسم دعا کنید.خدافظ

بزار به اطرافیان چه ربطی داره خودشم ک کوچولو فعلا نمیفهمه زود عادت میکنه مهرسا قشنگه بعدیم پسر شد بزار مهرسام 

لطفا یه صلوات بفرس واسه سلامتی و ظهور آقا امام زمان‌ (عج)                                  
دردسر چرا عزیزم؟ منم‌ترک‌نیستم ولی اسم‌انتخابیم‌هم ریشه بین المللی داره هم ترکی  پشمون‌میشیم ...

نمدونم من اطرافیانم اون اول انقده تو دلمو دراوردن و گفتن اخه آیداا!! ک الان هی یادش میفتم.میگم دیدی اون چی گف کاش گوش کرده بودم اما اونروز اصلا برام مهم نبود کی چی میگ!الان برام مهم شده.هی میگفتن اخه ترکیه .اخه مگه چشه مگه اسمای عربی ک میزارن کسی میگ چرا!

خانومای گل کتاب <<ما تمامش میکنیم >>رو حتما بخونید .از پر فروشترین های نیویورک تایمز هست🌷

خودتون تو خونه اسم جدید و صداش کنید. الان عروس ما اسم اصلیش زهراست. ولی همه بهش میگن. نرگس

نمیدونم از کجا پیدات شد   توجاییکه همه چی دراماتیک باشه.     فکرشم نمی کردم بشه باتو.      رابطمون انقدر رمانتیک باشه.  اگه دوست داری یک فاتحه برای مامانم بفرست😥مرسی ازتون😘. کنکوریای تجربی سوالی دارین درخدمتم
وای عزیزم دوباره بارداری؟ من خاموش بودم چقدر غصه خوردم واست

اره عزیزم ممنونم دعا کن دوشنبه برم قلبش بزنه 

همینطور ک ما دهن مونو بستیم و در مورد شما قضاوت نمیکنیم شماهم حق ندارید در مورد سن ازدواج و تحصیلات من نظر بدید شما اگ بیل زن اید یه بیلی به باغچه خودتون بزنید .خود خدا هم ممنوع نکرده ازدواج تو سن پایین رو حضرت فاطمه هم ۹ سالگی ازدواج کرده ادمی ک از زندگی راضیه رو نرنجونید با حرفاتون ...بذارید یه یاد خوب ازتون بمونه🙂😏
سلام.مرسی.شما خوبی؟ شما ازونا بودید که دیروز منو بخاطر نطرم تو اون تاپیکه دختره ترور کردن؟؟

منو تو همه جا هستیم😂😂😂

لطفا یه صلوات بفرس واسه سلامتی و ظهور آقا امام زمان‌ (عج)                                  
دیگه اسم که ربطی نداره.این همه ادم اسمشونو وفامیلشونو عوض میکنن

نمیدونم والا برادر زاده خودمم اسمش سارو هست تو شناسنامه اما ده روز هم طول نکشید رفتن عوض کنن اما نکردن و حتی پیگیری قانونی هم شدن و الان ما سهیل صداش میزنیم چون زنداداشم سهیل دوس داشت

یه روز یه گدا بوده که دونفر بودن هرروز بهش سر میزدن یکیشون هر روز بهش یه لگد میزد و یکیشون هرروز بهش پول میداد، یه مدت این دو نفر پیداشون نمیشه اونیکه لگده رو میزد شد آدم خوبه و اونیکه پول میداد بهش شد آدم بده چون چند وقت پیداشون نبود که بهش لگد بزنن یا پول بدن، مراقب باشین بیش از اندازه خوب نباشین چون یه روز نبودن خوبیتون یا کم شدن خوبیتون باعث بد دیده شدنتون میشه، ✓/// از طرف یه احمق که همیشه خوب بوده و ساده از بس بلا سرم اومده دیگه از خودم بیزارممممم بخاطر کودن بودنم و سادگیم، انشاالله یه روزی میاد میبینم که حقم گرفته شده و میام اینجا مینویسم🖤😭
بزار به اطرافیان چه ربطی داره خودشم ک کوچولو فعلا نمیفهمه زود عادت میکنه مهرسا قشنگه بعدیم پسر شد بز ...

میخام بزارم راد مهر

خانومای گل کتاب <<ما تمامش میکنیم >>رو حتما بخونید .از پر فروشترین های نیویورک تایمز هست🌷
2706