2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

وایی منم چند سال دندوک عقل بالامو جراحی کردم الان بعد این همه وقت هنوز خودم دقت میکنم لپ اینورم ورم دارا.یکم یت بزار تو نایلون یه خوله هم بپیچون دور نایلون بزار روش بمونه

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۲ کاربریم به خواست خودم لغو شد خیلی دوست داشتم بازم بمونم اما اینجا کاملا وقتمو میگرفت. نمیتونستم مدیریت کنم همش اینجا بودم.این چند سال که اینجا بودم از همه کار وزندگیم افتادم ودرجا زدم..دوسه تا کاربری دیگم داشتم که اونا قبلا توسط نی نی یار تعلیق شد.سه،چهار سال توی این سایت بودم.گاهی اوقات عصبی بودم وممکنه با کسی بد برخورد کرده باشم یا حرف بدی زده باشم.امیدوارم اگه کسی بوده که از دستم عصبانی بوده وهست اگه‌مقدوره براش منو ببخشه وحلالم کنه.برای خوشبختیم، برای سلامتی وطول عمر خودم ومادرم وهمینطور واسه ازدواجم با یک ادم مناسب وابرومند وخوشبخت شدنم دعا کنید.سنم متاسفانه هی داره بالا میره وهمچنان مجردم.واسم دعا کنید.خدافظ

تو گوگل سرچ کن باید از چندساعت بعد از عملش حتی بااینک دهنتم خونی میبود بستنی میذاشتی روش من ۱۰ تا بستنی هم بیشترخوردم خیلی باید بخوری بذاری رو اون قسمت بستنی لیوانی بگیر و اینک همش یخ خورد میکردم میریختم تو نایلون میذاشتم رو صورتم ورم نکرد بعد چندروز دردم نداشتم غذاها عادیم میشد بخورم اما چندروز اول غذاهای آبکی بخور

یعنی از الان یخ بذارم خوبه برا ورمش ؟

آره بذار حتما تو نت هم سرچ کن من اونموقع تو نت سرچ کردم فهمیدم اینکاراروباید کنم ک ورم نکن بستنی عم خیلی خوب بود مسکن هم دو روز اول میخوردم چون خیلی دردداشتم

وای من دارم میمیرم از استرس بخدا دردم داری دورت بگردم؟

استرس نداشته باش گلم بدتره اینجوری اره درد داره ولی میشه تحمل کرد ببین من اشتباه کردم روز اول یخ نذاشتم زیاد روز اول مدوام کمپرس یخ بذار و بستنی بخور زیاد  

زندگی قشنگه سخت نگیر   🌈🌱
2706