2726
عنوان

بادکنک باد کنم یا ن

2220 بازدید | 23 پست

تو 27هفته هستم حدودا14.15تا بادکنک میخوام باد کنم برای ی جشن کوچیک دونفره کسی تو دوران بارداری بادکنک باد کرده؟من بادکنک هایی ک دارم خیلی ضخیمه و احتیاج ب زور و نفس زیاد داره

ظاهرا تنها چیزی ک تو دنیا عادلانه تقسیم شده عقله🤦🏻‍♀️چون هیچکس اعتراض نمیکنه بگه مال من کمه😕

ازاین ناسوس کوچولوها بگیر راحت باد کن عزیزم😘

نمیدونم از کجا پیدات شد   توجاییکه همه چی دراماتیک باشه.     فکرشم نمی کردم بشه باتو.      رابطمون انقدر رمانتیک باشه.  اگه دوست داری یک فاتحه برای مامانم بفرست😥مرسی ازتون😘. کنکوریای تجربی سوالی دارین درخدمتم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

تلمبه بخر منم امروز. باید ۲۰ تا باد کنم ولی باردار نیستم

دیگه امروز ک جمعس وقت نمیشه برم برای غروب میخوام 

ظاهرا تنها چیزی ک تو دنیا عادلانه تقسیم شده عقله🤦🏻‍♀️چون هیچکس اعتراض نمیکنه بگه مال من کمه😕
2728
ازاین ناسوس کوچولوها بگیر راحت باد کن عزیزم😘

امروز نمیشه برم

امروز نمیشه برم

عزیزم الان توی نت سرچ کردن نوشته بود برداره😐😐حالا هر جور خودت میدونی

نمیدونم از کجا پیدات شد   توجاییکه همه چی دراماتیک باشه.     فکرشم نمی کردم بشه باتو.      رابطمون انقدر رمانتیک باشه.  اگه دوست داری یک فاتحه برای مامانم بفرست😥مرسی ازتون😘. کنکوریای تجربی سوالی دارین درخدمتم
عزیزم الان توی نت سرچ کردن نوشته بود برداره😐😐حالا هر جور خودت میدونی

ببخشید. ضرر داره  اشتباه املایی

کسی نیست پیشم😢

کاشکی اونجا بودم من استاد این کارم...حالا عیب ندارن اگه تونستی برو از خرازی یدونه از ناسوسای پلاستیکی بخر😘

همسایه ای دوستی کسی یا میتونی زنگ بزنی یکی بیاد پیشت

دوستم نزدیک نیست با همسایه ها هم رابطه ای ندارم

2706