2733
2734
عنوان

تست بکارت

| مشاهده متن کامل بحث + 2088 بازدید | 156 پست

من خودم ب شوهرم گفتم وقت گرفتم میای بریم اونم خواهرش فرستاد باهم رقتیم اصلا هم چیزه سختی نیس بزرگش نکنید

مامان دوتا دو قلوی خوشگل باران و بهار و سه تا تو راهی ک خدا خودش بهمون داد❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من که اخر نفهمیدم حلقوی خون نمیاد یا ارتجاعی؟؟ اخه استارتر اولین پستت نوشتی حلقوی

پرده بکارت ارتجاعی خودش از نوع حلقوی حساب میشه اما از نوع قابل اتساع یعنی موقع پریود و دفع ترشحات یه چند سانت باز میشه و دوباره جمع میشه

میان خضر و موسی چون فراق افتاد، فهمیدم/ که گاهی واقعیت با حقیقت در منافات است/ اگر در اصل دین حُبّ ست و حُب در اصل دین، بی شک/ به جز دلدادگی هر مذهبی، مُشتی خرافات است
2731
منم گفتم اگه قسمت هم بودیم ک بعد عقد میریم  گفت ن قبل عقد 😤😤این یعنی چی

بگو بعد عقد و تمام

در دنیای من یک تو کافی ست...تا بهشت را همین حوالی خودم شانه به شانه ی دوست داشتن تو تجربه کنم ....😍😍😘😘😘
چرا انقد گندش میکنید اینا ی رسم و رسومیه اصلا چیزه عجیبی نیس 

واسه شما عجیب نیست ولی واسه ما عجیب و توهینه که مرد غریبه از راه برسه بگه بیا بریم دکتر ببینم راست میگی رابطه جنسی نداشتی!!!کی بره اون آقا رو چک کنه که رابطه مقعدی داشته یا نه !والا ما شهر مذهبی زندگی میکنیم ندیدیم این چیزا رو نمیدونم کدوم نقطه کور مرزی هنوز این رسما برقراره

واقعن تاسف خوردم برای اون دسته از خانمهایی که گفتن حقشه باید بدونه ...دوره زمونه بدهی هر کی هر کار میخواد میکنه ....

زن مگه ازدواج کرده باشه نمیتونه هر کاری خواست بکنه ...تازه راحت ترم که هست ..حیا جای دیگه است خواهرم 

اگه چند ساعتی توی مطب متخصص زنان نشسته باشی می فهمی که هر روز هستند دخترانی که برای ترمیم بکارتشون مراجعه میکنن و ملاک خوبی برای تشخیص عفت زن نیست  

2738
واسه شما عجیب نیست ولی واسه ما عجیب و توهینه که مرد غریبه از راه برسه بگه بیا بریم دکتر بب ...

چی بگم ولی اصلا حزفت قبول ندارم من شوهرم گفت ولی اصراری نکرد فقط برای تشخیص نوعش بهم گفت بریم منم خودم پوافقت کردم از نظر من کسی ک سالمه دیگ ترسی نداره ی معاینس انجام میدن و تمام دیگ این رسما از قبل بوده خیلی جاهام برگذار مبشع اصلا ب معنی اینکه تو رابطع داشتی نیس اشتباه نگیر

مامان دوتا دو قلوی خوشگل باران و بهار و سه تا تو راهی ک خدا خودش بهمون داد❤
اره والا فکر خوبیه نری فک میکنه خدای نکرده مشکل داشتی

اره خب میگم بره ک اول مطمئن بشه دختر بوده بعد بگه ن ولی اگ نره و بگه نه میگن حتما ایرادی داشته ک نیومده   

زندگی من تویی عشق مامان❤
2706