2737
2734
عنوان

تست بکارت

| مشاهده متن کامل بحث + 2088 بازدید | 156 پست
میگه فقط نوعش بدونیم جوووون خودش  بعدم خودش میخوادبیادهمراه محکم کاری کنه😑

اوووه شاید مثه شوهر منه عقاید قدیمی دارن من فک کردم بحث اعتماده ولی دیدم تو فامیلاشون همه رسم و رسوماشون غلیظه حتی اینکه خاله عروس واینیسه دستمال خونی رو ب مادر عروس نشون لدا و اینا هم داشتیم

مامان دوتا دو قلوی خوشگل باران و بهار و سه تا تو راهی ک خدا خودش بهمون داد❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

از یک آدم تحصیل کرده بعید این حرفها .... خواستگارت داره دروغ میگه وکیل نیست  عجیب و مشکوک

ن باو دفتر داره میشناسمش 

ولی نمیدونم چرانامحسوس میخواد منو ببره ازمایش خب حقیقت بگه بیا تست بده 

2731
گو ه خورده😒 مگه اون کیه که بخوادقبل ازعقدازتوتست بگیره ومطمئن بشه! نکته پسرپیغمبره

بازم باتست مشکل ندارما این ک باسیاست میخواد منو ببره تست بدم لجم میگیره انگاربچه میخواد گول بزنه

2738
عذر میخوام رک میگم ولی علنا بهت گفت خراب!نگو که هنوز داری رابطه رو ادامه میدی    

چرا انقد گندش میکنید اینا ی رسم و رسومیه اصلا چیزه عجیبی نیس 

مامان دوتا دو قلوی خوشگل باران و بهار و سه تا تو راهی ک خدا خودش بهمون داد❤
عذر میخوام رک میگم ولی علنا بهت گفت خراب!نگو که هنوز داری رابطه رو ادامه میدی    

اتفاقا انقدپی گیره و..تازه ماشین هم ثبت نام کرده برام😂😂😂

فقط نمیدونم اگه شک داره چرااینکارارو میکنه

يعني پسرا انقدر پرو شدن كه بهاين زودي از اين حرفا بزنن يا ازبس كه خود خرابشون همه غلطي كردن فكرميكنن همه مثل خودشونن

هواي نبودنت داره خفه ام ميكنه بابايى  لطفا براي باباي آسمونيم صلوات بفرستين🖤خداي من شكر 
2706