2733
2734
عنوان

تست بکارت

| مشاهده متن کامل بحث + 2088 بازدید | 156 پست

قصدو نیتش همونه ک شما گفتی

ولی خب حق داره میخواد با دختره باکره ازدواج کنه

ملت این دوره همه کار میکنن (دوران دوستی های متعدد) دلشون میخواد بعدا هم مشکلی براشون پیش نیاد ک خب شدنی نیست وخیلی از خانواده ها پذیرای همچین موردی نیستن

ولی طرح این مسائل از جانب خود آقا جالب نیست میتونست خیلی محرمانه بین مادرها حل وفصل بشه بره

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

آره حتما برو 

من دختری رو میشناختم که شب عروسی دو قطره خون بود بکارتش شوهرش تهمت زده گفت دختر نیستی 

منم گواهی گرفتم

بیشتر پسرها خیلی میترسن همسرشان باکره نباشه

بعضی موقعها آدم هایی رو میبینم که آنقدر خوبن که به خودم میگم من به خاک پاشون هم نمیرسم
2731

عزیزم من بودم جواب مثبت نمی‌دادم 😣😣

نمیدونم از کجا پیدات شد   توجاییکه همه چی دراماتیک باشه.     فکرشم نمی کردم بشه باتو.      رابطمون انقدر رمانتیک باشه.  اگه دوست داری یک فاتحه برای مامانم بفرست😥مرسی ازتون😘. کنکوریای تجربی سوالی دارین درخدمتم
خیلیییی  یادمه یه همسایه داشتن پدربزرگم عروسیش دعوت بودیم رفتیم فرداش دختره اومده بود صورت خون ...

بعدش چی شد فهمیدن ارتجاعی باز راش ندادن؟؟؟

وای خدا چقدر بده ابرو یکی اینجوری بره ملت بفهمن فلانی پرده نداشته یانوعش چی بوده.مگه فضولن اخه؟؟🤐🤐🤐 

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۲ کاربریم به خواست خودم لغو شد خیلی دوست داشتم بازم بمونم اما اینجا کاملا وقتمو میگرفت. نمیتونستم مدیریت کنم همش اینجا بودم.این چند سال که اینجا بودم از همه کار وزندگیم افتادم ودرجا زدم..دوسه تا کاربری دیگم داشتم که اونا قبلا توسط نی نی یار تعلیق شد.سه،چهار سال توی این سایت بودم.گاهی اوقات عصبی بودم وممکنه با کسی بد برخورد کرده باشم یا حرف بدی زده باشم.امیدوارم اگه کسی بوده که از دستم عصبانی بوده وهست اگه‌مقدوره براش منو ببخشه وحلالم کنه.برای خوشبختیم، برای سلامتی وطول عمر خودم ومادرم وهمینطور واسه ازدواجم با یک ادم مناسب وابرومند وخوشبخت شدنم دعا کنید.سنم متاسفانه هی داره بالا میره وهمچنان مجردم.واسم دعا کنید.خدافظ
ن چندروز بعدش ک درتماسیم

بهش بگو مگه نگفتی قبل عقد بریم که اگاهیمون زیاد شه منم خودم تنها رفتم دکتر گفت ارتجاعیه...ببین واکنشش چیه اگه راضی شد که هیچ نهایت اگه ارتجاعی هم نبودی و خون اومد چه بهتر...اگه هم راضی نشد که باهم بریم و اینا بگو پس بحث آگاهی نیست بحث اعتماد نداشتن و تحقیره ...و ردش کن

میان خضر و موسی چون فراق افتاد، فهمیدم/ که گاهی واقعیت با حقیقت در منافات است/ اگر در اصل دین حُبّ ست و حُب در اصل دین، بی شک/ به جز دلدادگی هر مذهبی، مُشتی خرافات است
2738

به جزاون چندروز پیش  رفته بودم دکتر گفت چقدشدهزینش گفتم بادفترچه زیادنشد گفت حالاک دفترچه داری یه معاینه هم بریم ک استفاده هات کرده باشی ازدفترچه😂😂😂انگار بچه میخواد گول بزنه یک

خب مگه چیه سخت ب قضیه نگاه نکن طلایی ک پاکه چه منتش ز خاکه من خودم گفتم بریم اصلا جدای پرده بکارت بلید نوعش بدونی بعدشم نشونه پاکیته و اصلا کار بدی نیس

مامان دوتا دو قلوی خوشگل باران و بهار و سه تا تو راهی ک خدا خودش بهمون داد❤
با همچین ادمایی نمیشه زندگی کرد چون اعتماد به طرف ندارن من بودم ردش میکردم و میگفتم به خودم اعتماد د ...

برافهمیدن نوعش طوری نیس اقاتوعقد برن ببینن چه نوعیه امااین ک اسرارش اینه قبل عقد رونمیفهمم

بگو با هم بریم بدیم یعنی اونم معاینه بشه

خواص سوره های قرآن رو سرچ کنید😍 اینجا ایران است رو برای تحقیر به کار نبرید💔هیچ چیز خطرناکتر از این نیست که جامعه‌ای بسازیم که در آن بیشتر مردم حس کنند که هیچ سهمی در آن ندارند. مردمی که حس می‌کنند سهمی در جامعه دارند از آن جامعه محافظت می‌کنند، ولی اگر چنین احساسی نداشته باشند، ناخودآگاه می‌خواهند که آن جامعه را نابود کنند.- مارتین لوترکینگ

من که اخر نفهمیدم حلقوی خون نمیاد یا ارتجاعی؟؟

اخه استارتر اولین پستت نوشتی حلقوی

تدریس کاملا رایگان گرامر زبان انگلیسی در گروه تلگرام و تدریس کنکوری زبان پایه دهم و یازدهم و دوازدهم  هر جلسه 2 ساعته ده هزار تومان
2706