2703
2553

من دخترم 2 سالشه هنوز شیرخشک میدم شیر گاو هم میدم

خواص سوره های قرآن رو سرچ کنید😍 اینجا ایران است رو برای تحقیر به کار نبرید💔هیچ چیز خطرناکتر از این نیست که جامعه‌ای بسازیم که در آن بیشتر مردم حس کنند که هیچ سهمی در آن ندارند. مردمی که حس می‌کنند سهمی در جامعه دارند از آن جامعه محافظت می‌کنند، ولی اگر چنین احساسی نداشته باشند، ناخودآگاه می‌خواهند که آن جامعه را نابود کنند.- مارتین لوترکینگ

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2456
غذا میخوره؟ بدبختی من اینکه شیر گاو هم نمیخوره

تو شیر گاو دو تا قاشق شیرخشک بریز شیرین میشه میخوره

یا وقتی شیرگاو رو میجوشونی یکم نباتش کن شیرین بشه و سردیش گرفته بشه

آره غذا رو میخوره

اگه نگرانی بی قوه بشه هر شب براش یه تیکه گوشت اندازه قوطی کبریت بنداز تو شیشه چند تا قاشق غذاخوری آب جوش سرد بریز درشو ببند بنداز تو قابلمه آب چند ساعت بپزه بعد آبشو دهنش کن 

سوپش رو میکس کنی نمیخوره؟ 

خواص سوره های قرآن رو سرچ کنید😍 اینجا ایران است رو برای تحقیر به کار نبرید💔هیچ چیز خطرناکتر از این نیست که جامعه‌ای بسازیم که در آن بیشتر مردم حس کنند که هیچ سهمی در آن ندارند. مردمی که حس می‌کنند سهمی در جامعه دارند از آن جامعه محافظت می‌کنند، ولی اگر چنین احساسی نداشته باشند، ناخودآگاه می‌خواهند که آن جامعه را نابود کنند.- مارتین لوترکینگ
تو شیر گاو دو تا قاشق شیرخشک بریز شیرین میشه میخوره یا وقتی شیرگاو رو میجوشونی یکم نباتش کن شیرین ب ...

ببین اصلا دهنشو باز نمیکنه شیر شیرین کردم بازم نخورد 😕

🤍
2714
ببین اصلا دهنشو باز نمیکنه شیر شیرین کردم بازم نخورد 😕

گوشی موبایل بدی دستش کلیپ رقص و.. ببینه بازم نمیخوره؟ 

خیلی سخته اینجوری☹️☹️☹️☹️

2706