2726
عنوان

یه سوال در مورد ازمایش بکارت داشتم...

| مشاهده متن کامل بحث + 10215 بازدید | 194 پست

بنظرم اصلا به مادرشوهرش بگین سنی چی،منظورت چیه پزشکی قانونی،چرا توهین میکنی؟  آخ من جای مادرت بودم میدونستم چه جوری بنشونم سر جاش

خدا تو دستمو بگیری،شاید به مو برسه ولی پاره نمیشه/قسمتی از دلنوشته میرزا تقی خان امیرکبیر در شب قدر:خدا،امیر تویی،کبیر تویی،تقی همون شاگرد آشپزه،تو راه رو بهم نشون بده .../ کار خوبه خدا درست کنه،سلطان محمود کیه( اینو سرچ کنید)/خدا هر کی که این امضا رو میخونه حس خوشبختی رو بهش اعطا کن
چمیدونم،نمیدونمو بزار کنار،ببین میری معاینه،برگه رو میکروبی تو کله مادرشوهر،از الان هم سرسنگین میشی ...

حالا شاید مادر شوهرش خانم خوبی باشه فقط تو این مورد حساسیت به خرج داده باشه😃

خدای خوبم؛  این شعر بخشی از احساس من نسبت به تو رو به تصویر میکشه ؛ " مرا هزار امید است و هر هزار تویی/شروع شادی و پایان انتظار  تویی  /بهارها که ز عمرم گذشت و بی تو گذشت /چه بود غیر خزان ها اگر بهار تویی/دلم ز هر چه به غیر از تو بود خالی ماند / در این سرا تو بمان ای که  ماندگار تویی/شهاب زودگذر لحظه های بوالهوسی است /ستاره ای که بخندد به شام تار تویی /جهانیان همه گر تشنگان خون من اند/ چه باک زان همه دشمن چو دوست دار تویی /دلم صراحی لبریز آرزومندی است/ مرا  هزار امید است و هر هزار "تویی"شاعر:سیمین بهبهانی

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

چرا میگید بی فرهنگیه؟ فرهنگ فقط چیزی هست که توی ذهن عده ای وجود داره؟ بی فرهنگی جایی هست که اجازه ن ...

عزیزم بحث دقیقا اینجاست که اولا الان خیلی از دخترها با حفظ پرده بکارت صدتا غلط دیگه میکنن،(شاهدم یه عالمه دختر تو دانشگاهمون هستن)که پرده رو با زیرکی نگه داشتن،اما یه کارایی کردن که از صدتا پرده نداشتن قبیح‌تر هست،،واسه همین هست که من میگم یه تیکه پوست دلیل بر نجابت نیست....

دوما درخواستِ این گواهی از دختر و خانوادش توسط پسر یا خانواده‌اش  خیلی خیلی خیلی زشت هست

مگه کسی از پسرا اینجور چیزی میخواد؟

ضمانتِ پاک‌بودن یه پسر چی هست؟میشه بگید؟

اینکه خانواده یه پسر از یه دختر همچین درخواستی بکنن اصلا از نظر ما بی‌شرمی و بی‌حیایی هست

اتفاقا ما مذهبی و خیلی معتقد هستیم اما این چیزا اصلاااا تو خانواده‌هامون نیست،ما اتفاقا این رو اوجِ بی‌حیایی میدونیم که مثلا مادرشوهر برگرده همچین چیزی بگه،این یه مسئله‌ی خصوصی هست بین زن و شوهر،دلیلی نداره یه عده بوق بگیرن دستشون جار بزنن همچین مسئله‌ی خصوصی‌ای رو....

عکسِ دخترمه!👇                                                         نزدیک عملیات بود.می‌دانستم دختردار شده.یک روز دیدم سرِ یک پاکت‌نامه از جیبش زده بیرون.گفتم این چیه؟گفت:عکس دخترمه! گفتم:بده ببینمش.گفت: خودم هنوز ندیدمش! گفتم:چرا؟! گفت:الان موقع عملیاته،می‌ترسم مهر پدر و فرزندی کار دستم بده،باشه برای بعد!                                                               👈 خاطره درمورد شهید مهدی‌زین‌الدین از فرماندهان استان قم هستن در ۸‌سال دفاع مقدس                        شادی روح شهدا صلوات.....🌹
😂😂😂😂😂عزیزم🥰 

والا😒

قرار به زودی خدا دوتا دختر دوقلو خوشگل بهم هدیه بده واسه دیدنشون لحضه شماری میکنم 💜 لطفا با اون دل های پاکتون برام دعا کنید که بتونم مادر خوبی براشون باشم و درست بزرگشون کنم 😍و سالم باشن تن درست💚 
2728
والا😒

بنظرم ذهنتو درگیر نکن برو و تمام...از همین اول برا خودت سخت نکن همه چی رو ...زیادم درد نداره

در دنیای من یک تو کافی ست...تا بهشت را همین حوالی خودم شانه به شانه ی دوست داشتن تو تجربه کنم ....😍😍😘😘😘
بنظرم اصلا به مادرشوهرش بگین سنی چی،منظورت چیه پزشکی قانونی،چرا توهین میکنی؟  آخ من جای مادرت ب ...

هیی با خنده خنده چند بارم تکرار کرد

برین پزشک قانونی پروردشو بگیرین

خواستین برین بگین ماهم بیاییم😒😒

مامانمم گفتش اتفاقا من خودمم میخواستم آلما جانو ببرمش آزمایش حالا شماهم خیلی دوست دارین  بیایین

اونم گف باشع😐

قرار به زودی خدا دوتا دختر دوقلو خوشگل بهم هدیه بده واسه دیدنشون لحضه شماری میکنم 💜 لطفا با اون دل های پاکتون برام دعا کنید که بتونم مادر خوبی براشون باشم و درست بزرگشون کنم 😍و سالم باشن تن درست💚 
عزیزم بحث دقیقا اینجاست که اولا الان خیلی از دخترها با حفظ پرده بکارت صدتا غلط دیگه میکنن،(شاهدم یه ...

دقیقا ما هم مذهبی هستیم ولی با این چیزی که تازگیا باب شدده کاملا مخالفیم واقعا توهین آمیزه 😐😑

خدای خوبم؛  این شعر بخشی از احساس من نسبت به تو رو به تصویر میکشه ؛ " مرا هزار امید است و هر هزار تویی/شروع شادی و پایان انتظار  تویی  /بهارها که ز عمرم گذشت و بی تو گذشت /چه بود غیر خزان ها اگر بهار تویی/دلم ز هر چه به غیر از تو بود خالی ماند / در این سرا تو بمان ای که  ماندگار تویی/شهاب زودگذر لحظه های بوالهوسی است /ستاره ای که بخندد به شام تار تویی /جهانیان همه گر تشنگان خون من اند/ چه باک زان همه دشمن چو دوست دار تویی /دلم صراحی لبریز آرزومندی است/ مرا  هزار امید است و هر هزار "تویی"شاعر:سیمین بهبهانی
دوستم گفت فقط نگاه میکنه دستتم نمیزنه  یه خواستگار من دارم اونم اول بحثو برد گفت یه همکارام از ...

خب حرفش واقعا زشت بوده،،از حرفت هم پیداست که خواستگارت دوست پسرته اگه واقعا دوسش داری برو و انجام بده اما قبلش یه چیزایی رو براش روشن کن و حداقل بهش بفهمون که با اون حرفش چقد بتو توهین کرده

یه روز یه گدا بوده که دونفر بودن هرروز بهش سر میزدن یکیشون هر روز بهش یه لگد میزد و یکیشون هرروز بهش پول میداد، یه مدت این دو نفر پیداشون نمیشه اونیکه لگده رو میزد شد آدم خوبه و اونیکه پول میداد بهش شد آدم بده چون چند وقت پیداشون نبود که بهش لگد بزنن یا پول بدن، مراقب باشین بیش از اندازه خوب نباشین چون یه روز نبودن خوبیتون یا کم شدن خوبیتون باعث بد دیده شدنتون میشه، ✓/// از طرف یه احمق که همیشه خوب بوده و ساده از بس بلا سرم اومده دیگه از خودم بیزارممممم بخاطر کودن بودنم و سادگیم، انشاالله یه روزی میاد میبینم که حقم گرفته شده و میام اینجا مینویسم🖤😭
واقعا میخوای با همچین خونواده ای وصلت کنی‌؟! 

نامزدمو دوس دارم

اونم همین طور

۲ سالو نیمه که ما باهمیم

خدایی خیییلی منو دوس داره😟

دوستم گفت فقط نگاه میکنه دستتم نمیزنه  یه خواستگار من دارم اونم اول بحثو برد گفت یه همکارام از ...

راستی بهش هم بگو اگه تو به من اعتماد داشتی این حرفو نمیزدی چون اون شب که غیرازتو کسی نمیدونه که من خونریزی دارم یانه

یه روز یه گدا بوده که دونفر بودن هرروز بهش سر میزدن یکیشون هر روز بهش یه لگد میزد و یکیشون هرروز بهش پول میداد، یه مدت این دو نفر پیداشون نمیشه اونیکه لگده رو میزد شد آدم خوبه و اونیکه پول میداد بهش شد آدم بده چون چند وقت پیداشون نبود که بهش لگد بزنن یا پول بدن، مراقب باشین بیش از اندازه خوب نباشین چون یه روز نبودن خوبیتون یا کم شدن خوبیتون باعث بد دیده شدنتون میشه، ✓/// از طرف یه احمق که همیشه خوب بوده و ساده از بس بلا سرم اومده دیگه از خودم بیزارممممم بخاطر کودن بودنم و سادگیم، انشاالله یه روزی میاد میبینم که حقم گرفته شده و میام اینجا مینویسم🖤😭
دقیقا ما هم مذهبی هستیم ولی با این چیزی که تازگیا باب شدده کاملا مخالفیم واقعا توهین آمیزه 😐😑

اصلا تو ما همچین چیزی وجود خارجی نداره!

من فکر میکنم اینجور چیزارو خانواده‌هایی میخوان که خودشون شناگرای ماهری بودن و هستن،اما رو نمیکنن

من حتی قبل از عقدم یه درصد شک کردم ممکنه ازم بخوان،به همسرم گفتم گفت اگر کسی همچین چیزی ازت بخواد من قیامت میکنم(واقعا هم اگر کسی میخواست اینکارو میکرد)گفت مهم خودت هستی و من 

اصلا ما خیلی زشت میدونیم عنوان کردن و علنی کردنِ همچین چیزایی رو 

عکسِ دخترمه!👇                                                         نزدیک عملیات بود.می‌دانستم دختردار شده.یک روز دیدم سرِ یک پاکت‌نامه از جیبش زده بیرون.گفتم این چیه؟گفت:عکس دخترمه! گفتم:بده ببینمش.گفت: خودم هنوز ندیدمش! گفتم:چرا؟! گفت:الان موقع عملیاته،می‌ترسم مهر پدر و فرزندی کار دستم بده،باشه برای بعد!                                                               👈 خاطره درمورد شهید مهدی‌زین‌الدین از فرماندهان استان قم هستن در ۸‌سال دفاع مقدس                        شادی روح شهدا صلوات.....🌹

پس به هیچ وجه پزشکی قانونی نرید،برید دکتر،اگه جرئت کرد بناله که چرا پزشکی قانونی نمیرین،دهنشو گل بگیرین بگین زنگ زدیم پزشکی قانونی نوبت بگیریم گفتن مگه دخترتون فرار کرده میخواین بیارین ببینین سالمه،بگین ینی چی مگه ما بی بند و باریم،پزشکی قانونی گفته برای مادرشوهر باید برید ماما،دقیقا این کلمه برای مادرشوهر رو بگید.

خدا تو دستمو بگیری،شاید به مو برسه ولی پاره نمیشه/قسمتی از دلنوشته میرزا تقی خان امیرکبیر در شب قدر:خدا،امیر تویی،کبیر تویی،تقی همون شاگرد آشپزه،تو راه رو بهم نشون بده .../ کار خوبه خدا درست کنه،سلطان محمود کیه( اینو سرچ کنید)/خدا هر کی که این امضا رو میخونه حس خوشبختی رو بهش اعطا کن
پس به هیچ وجه پزشکی قانونی نرید،برید دکتر،اگه جرئت کرد بناله که چرا پزشکی قانونی نمیرین،دهنشو گل بگی ...

🙄🙄

2706