2737
2734
عنوان

یه سوال در مورد ازمایش بکارت داشتم...

| مشاهده متن کامل بحث + 10241 بازدید | 194 پست
دوستم گفت فقط نگاه میکنه دستتم نمیزنه  یه خواستگار من دارم اونم اول بحثو برد گفت یه همکارام از ...

اما عزیزم اینجا همه میرن بدون استثنا...خونواده عروس خودشون پاپیش میذارن اصلا نیازی به گفتن داماد نیست این واسه خودت بهتره

یه روز یه گدا بوده که دونفر بودن هرروز بهش سر میزدن یکیشون هر روز بهش یه لگد میزد و یکیشون هرروز بهش پول میداد، یه مدت این دو نفر پیداشون نمیشه اونیکه لگده رو میزد شد آدم خوبه و اونیکه پول میداد بهش شد آدم بده چون چند وقت پیداشون نبود که بهش لگد بزنن یا پول بدن، مراقب باشین بیش از اندازه خوب نباشین چون یه روز نبودن خوبیتون یا کم شدن خوبیتون باعث بد دیده شدنتون میشه، ✓/// از طرف یه احمق که همیشه خوب بوده و ساده از بس بلا سرم اومده دیگه از خودم بیزارممممم بخاطر کودن بودنم و سادگیم، انشاالله یه روزی میاد میبینم که حقم گرفته شده و میام اینجا مینویسم🖤😭

مگه قتل کردی بری پزشکی قانونی😂نه بابا هردکتر زنانی میشه رفت هیچ دردیم نداره😘

نمیدونم از کجا پیدات شد   توجاییکه همه چی دراماتیک باشه.     فکرشم نمی کردم بشه باتو.      رابطمون انقدر رمانتیک باشه.  اگه دوست داری یک فاتحه برای مامانم بفرست😥مرسی ازتون😘. کنکوریای تجربی سوالی دارین درخدمتم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بله دقیقا😅 از خانومایی که طرفدار گواهی گرفتن هستن همیشه این سوالو پرسیدم هیچ جوابی نشنیدم هنوز😅

واقعا برا خانمایی که طرفدار این موضوعن متاسفمممم 

😏😕 

خدای خوبم؛  این شعر بخشی از احساس من نسبت به تو رو به تصویر میکشه ؛ " مرا هزار امید است و هر هزار تویی/شروع شادی و پایان انتظار  تویی  /بهارها که ز عمرم گذشت و بی تو گذشت /چه بود غیر خزان ها اگر بهار تویی/دلم ز هر چه به غیر از تو بود خالی ماند / در این سرا تو بمان ای که  ماندگار تویی/شهاب زودگذر لحظه های بوالهوسی است /ستاره ای که بخندد به شام تار تویی /جهانیان همه گر تشنگان خون من اند/ چه باک زان همه دشمن چو دوست دار تویی /دلم صراحی لبریز آرزومندی است/ مرا  هزار امید است و هر هزار "تویی"شاعر:سیمین بهبهانی
2731

تا وقتی امثالِ شما هستین که در مقابل این‌چنین درخواست‌های بی‌شرمانه‌ای گردن خم میکنید‌،پسرها و خانواده‌های تحفه‌اشون دست از این جاهلیتِ خودنکبت‌پنداریشون بر نمیدارن

یه کم فقط یه کم برای خودتون ارزش قائل بشید و لااقل خودتون،خودتون رو کالایی نبینید که باید سالم بودنش تأیید بشه....!

عکسِ دخترمه!👇                                                         نزدیک عملیات بود.می‌دانستم دختردار شده.یک روز دیدم سرِ یک پاکت‌نامه از جیبش زده بیرون.گفتم این چیه؟گفت:عکس دخترمه! گفتم:بده ببینمش.گفت: خودم هنوز ندیدمش! گفتم:چرا؟! گفت:الان موقع عملیاته،می‌ترسم مهر پدر و فرزندی کار دستم بده،باشه برای بعد!                                                               👈 خاطره درمورد شهید مهدی‌زین‌الدین از فرماندهان استان قم هستن در ۸‌سال دفاع مقدس                        شادی روح شهدا صلوات.....🌹
اما عزیزم باید حتما بری چون برا خودت خوبه...

نمیدونم گیج شدم😖😖

از یه طرف هم دوست ندارم

هم میترسم

همم از دست مادر نامزدم ناراحت شدم

از یه طرفم میگم بار حرف در میارن

نامزدم نههه

مادرش خواهرش

حرف در میارن

اخه ناراضی هم بودن

به زور نامزدمه ک اومدن خواستگاری

قرار به زودی خدا دوتا دختر دوقلو خوشگل بهم هدیه بده واسه دیدنشون لحضه شماری میکنم 💜 لطفا با اون دل های پاکتون برام دعا کنید که بتونم مادر خوبی براشون باشم و درست بزرگشون کنم 😍و سالم باشن تن درست💚 
خوب شاید فاعل بوده باشه. شاید هزارتا دوست دختر داشته یا هزار تا صیغه.  خدا هم جوری بدنشون رو س ...

مشخص میشه اگه از قبل رابطه داشته باشن اقایون با خانوما ....حتی اگه خود...اونم مشخص میشه

در دنیای من یک تو کافی ست...تا بهشت را همین حوالی خودم شانه به شانه ی دوست داشتن تو تجربه کنم ....😍😍😘😘😘
2738
ببین این کی بوده که نگفته ماما یا دکتر زنان یک راست پزشکی قانونی😑

اره بیشعور😒

انگار زیر تریلی هجده چرخ له شدم

که میخواد ببرم پزشک قانونی😢

قرار به زودی خدا دوتا دختر دوقلو خوشگل بهم هدیه بده واسه دیدنشون لحضه شماری میکنم 💜 لطفا با اون دل های پاکتون برام دعا کنید که بتونم مادر خوبی براشون باشم و درست بزرگشون کنم 😍و سالم باشن تن درست💚 
هم مقعد میشه هم اون ...دوتاش مشخص میشه

یعنی میشه تشخیص داد پسری قبل از  ازدواج با یه دختر رابطه داشته یا نه؟ اولین باره میشنوم چقد جالب شد😎😁

خدای خوبم؛  این شعر بخشی از احساس من نسبت به تو رو به تصویر میکشه ؛ " مرا هزار امید است و هر هزار تویی/شروع شادی و پایان انتظار  تویی  /بهارها که ز عمرم گذشت و بی تو گذشت /چه بود غیر خزان ها اگر بهار تویی/دلم ز هر چه به غیر از تو بود خالی ماند / در این سرا تو بمان ای که  ماندگار تویی/شهاب زودگذر لحظه های بوالهوسی است /ستاره ای که بخندد به شام تار تویی /جهانیان همه گر تشنگان خون من اند/ چه باک زان همه دشمن چو دوست دار تویی /دلم صراحی لبریز آرزومندی است/ مرا  هزار امید است و هر هزار "تویی"شاعر:سیمین بهبهانی
برای نامزدم اصلا مهم نیس اگ تاپیکای قبلمو خونده باشی میفهمی اون حتی با مامانشم دعوا کرده بود الان ...

دوستم بنظرم برو معاینه ولی گواهی رو فقط به شوهرت نشون بده،یه فتو هم ازش بده بکوبه تو کله مامانش اگه خودش دوست داشت ،اصل رو پیش خودت نگه دار

خدا تو دستمو بگیری،شاید به مو برسه ولی پاره نمیشه/قسمتی از دلنوشته میرزا تقی خان امیرکبیر در شب قدر:خدا،امیر تویی،کبیر تویی،تقی همون شاگرد آشپزه،تو راه رو بهم نشون بده .../ کار خوبه خدا درست کنه،سلطان محمود کیه( اینو سرچ کنید)/خدا هر کی که این امضا رو میخونه حس خوشبختی رو بهش اعطا کن
چرا میگید بی فرهنگیه؟ فرهنگ فقط چیزی هست که توی ذهن عده ای وجود داره؟ بی فرهنگی جایی هست که اجازه ن ...

من میگم اگه اعتماد داشته باشه این کارو نمیکنه

بعدشم رابطه بدون دخولو خیلی ها تجربه کردن ولی بکارتشون سالمه پس  پاک بودن و قداست دختر به یه تیکه پرده که به مو بنده ختم نمیشه 

اگه داستان زندگیمو فیلم کنم 😏 تو پیام بازرگانی وسطشم نیستی 👎😎😏😂
آخه ببخشید عزیزم ولی به مادرت بگو،پزشکی قانونی که با دوربین معاینه میکنن فقط برای کسایی که می‌خوان ا ...

🙍‍♀️

چمیدونم زنیکه بشعور

گیر داده بریم پزشک قانونی😒😒

ولی یه معاینه رفتن که ضرری نداره به هر حال😅 فقط یه همچین چیزی رو مطرح کنن☺️

من متاهلم و هشت سال پیش ازدواج کردم. 

سعی میکنم دیگه غصه دیگرانی که شخصیتشون برای خودشون بی اهمیته رو نخورم. 

و فقط بگم خدارو شکر شوهر من از این قماش نبود. 

خدارو شکر تو همچین خانواده ای نیستم. 

خدارو شکر دختر هام با این دیدگاه‌های زن ستیز بزرگ نمیشن. 

شما هم اگه مجردی دنبال یه مرد متجدد باش. اگه متاهلی خدارو شکر کن که تن به تحقیر ندادی. 

لطفا لایک نفرمایید.    با تشکر
2706