2726
عنوان

بی ناایت نگران دخترمم

209 بازدید | 14 پست

سلام خانوما دخترم پنج ماهشه یه کم ریزه برخلاف خودم

بغل همه میره اصلا براش مهم نیست

بغل خواهرم حتی ازش سینه میخواست

میتونه غلت بزنه ولی خیلی کم میزنه خیلی خیلی کم

میترسم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
احساس میکنم منو خوب نمیشناسه 

نگران نباش... 

دختر منم 10 ماهشه بغل همه میره اتفاقا همه هم میگن چه دختر مهربونی ک غریبیش نمیکنه تازه به همه هم لبخند میزنه واسش فرقی نداره طرفو بار اول میبینه یا آشناست... 

در عوض وقتی خونه ایم همش میخواد بغل من باشه تا شوهرم و پدر شوهرم بغلش میکنن تا منو میبینه میخواد بیاد بغلم.... 

هر بچه ه

ای یه جوره... 

بچه دختر عمه شوهرم با دختر من تقریبا هم سنن.. اون غریبیش میکنه هر جا میره باز... 

بسم الله الرحمن الرحیم                                           میشه لطفا واسه سلامتی  من و دخترم صلوات بفرستید🥺🥺🥺🥺                                                                           خدایا خودت پشت و پناه زندگیم و من   و دخترم باش....اگ میشه یه صلوات مهمونم کنید...                           تیکر واسه تولد دخترمه 98/5/13 دنیا رو واسم زیبا کرد😍                                
گاهی هرچی صداش میکنم جوابمو نمیده و همش پایینو نگا میکنه

تو خونه بیشتر باهاش وقت بذار،سر به سرش بذار بخندونش بیشتر تو بغلت بگیر باهاش حرف بزن باهاش برقص باهاش بازی کن 

من این کارو میکنم دخترم میخواد همه جا باهاش باشه حتی تو دستشویی هم ک میرم میخواد کنارم باشه... 

بسم الله الرحمن الرحیم                                           میشه لطفا واسه سلامتی  من و دخترم صلوات بفرستید🥺🥺🥺🥺                                                                           خدایا خودت پشت و پناه زندگیم و من   و دخترم باش....اگ میشه یه صلوات مهمونم کنید...                           تیکر واسه تولد دخترمه 98/5/13 دنیا رو واسم زیبا کرد😍                                
احساس میکنم منو خوب نمیشناسه 

وااای عزیزم. نه نگران نباش. منم تاحالا خیلی دیدم. هنوز خیلی کوچولو یه. بزرگ شه دیگه. فقط میاد بغل خودت😘😘😍

نمیدونم از کجا پیدات شد   توجاییکه همه چی دراماتیک باشه.     فکرشم نمی کردم بشه باتو.      رابطمون انقدر رمانتیک باشه.  اگه دوست داری یک فاتحه برای مامانم بفرست😥مرسی ازتون😘. کنکوریای تجربی سوالی دارین درخدمتم
2706