2737
2734

الانم هست دوستم البته شهر کوچیکه خواهرشوهراش تو اتاق بلندش کرده بودن همه جاشو بررسی کرده بودن و تعهد گرفتن خوب کار کنه!

با هرچه عشق نام تو را می توان نوشت...با هرچه رود نام تو را می توان سرود...بیم از حصار نیست که هر قفل کهنه را...با چشم های روشن تو می توان گشود

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بنظرم مقصر خودمونیم ارزش خودمونو میاریم پایین ..چرا باید زن حاضر بشه برا ماهی ۵۰۰ ۶۰۰ روزی ۸ یا ۹یا ...

کاملا با حرفت موافقم. منم همیشه میگم. نباید اینکارو کرد. اونا دارن و نمیدن. اگه ببینن تقاضا نیست خودشون قیمت رو بالا میبرن. تو خونه و با کار خونگی میشه این پولا رو در اورد. 

2731
والا خواهر یا مادر میان بعد دختر بدون روسری و با لباس استین کوتاه و اینا میره پیششون در حد ی دیدن ال ...

مادرشوهر من بعدر از اینکه بله رو گرفتن بهم گفت موهاتو باز کن ببینم مو داری یا ن کچل نباشی ی وقت

2738
باور کن منم از همین نی نی سایت شنیدم😐😐مامانمم میگفت بوده کم و بیش زمان ما ...کامل لخت میشد تا ببین ...

خب انقد حساس باشن که ۸۰ درصد دخترا مجرد میمونن

مگه همه بی عیبن اخه😐

پسرم، قلبِ خونه ی ماست❤
کاملا با حرفت موافقم. منم همیشه میگم. نباید اینکارو کرد. اونا دارن و نمیدن. اگه ببینن تقاضا نیست خود ...

دقیقا همیشه جاهای کم درامد زن ها رو استخدام میکنن میدونن اقایون نمیرن

در دنیای من یک تو کافی ست...تا بهشت را همین حوالی خودم شانه به شانه ی دوست داشتن تو تجربه کنم ....😍😍😘😘😘
خب انقد حساس باشن که ۸۰ درصد دخترا مجرد میمونن مگه همه بی عیبن اخه😐

دقیقا ...خاک تو سرشون

در دنیای من یک تو کافی ست...تا بهشت را همین حوالی خودم شانه به شانه ی دوست داشتن تو تجربه کنم ....😍😍😘😘😘