2737
2734
سلام عزیزم ، یه تسبیح صلوات و چهار سوره فجر هدیه به این شهید عزیز 🌺⁦❤️⁩

سلام عزیزم .. تشکر .‌ اجرتان باشهدا 

🌿🌿🌿🌿🌿🌹🌿🌿🌿🌹🌹🌿🌿🌹🌹🌿🌿🌿🌹🌹🌿🌿

التماس دعا 

🫧ثواب تمام تاپیک ها ، پست های معنوی ، دعا وصلوات هدیه به نیابت  همه ی شهدا مخصوصا شهید سردار قاسم سلیمانی تقدیم به پیشگاه اُمّ الآداب مادر عشق و ادب ،حضرت ام البنین( س) -(او کہ شایسته یِ آن خانه یِ سرمدی شد) « السَّلام عَلَى الحُسَيْن ، وَعَلَى عَليِّ بْنِ الحُسَيْنِ ، وَعَلَى أوْلادِ الحُسَيْنِ ، وَعَلَى أصْحابِ الحُسَينِ».🫧
عجب شعر و منظره قشنگی  احسنت  ارسالی از سمیه  😊😊😂😍😍🌹🌹🌹

دیدم مجرده گفتم درد مجردا رو بیشتر می فهمه این گلم رو خیلی دوست دارم گفتم عکس این گلمو برا این شهید بفرستم خدا صدام و لعنت کنه شاید اگه زنده بود الان ازدواج کرده بود یه دختری رو خوشبخت کرده بود دل مادری شاد بود به مادرشوهررررررررر گفتن عروس🤧😥😭

💕💕💕💞 توکل به خدا 💞💕💕💕

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

@مهردخت69       @lili42         @shiraz071   ...

سلام عزیزم 

حاجت روا ان شاالله

میشه لطفا برای شادی روح پدرم،پدرشوهرم،خواهرزادم و پدرش یه صلوات مهمونم کنید؟❤..............................خدای من نمیدانم گاهی کجای دنیا گم ات میکنم در هیاهوی بازار … در خستگی هنگام نماز ! در وسوسه های نفس ام… نمیدانم…. اما ، گاهی تو را گم میکنم مثل کودکی که در بازار دستان مهربان مادرش را رها کرده به تماشای عروسکی مشغول است…! بعد میبیند مادرش نیست و هیچ عروسکی او را خوشحال نمیکند…! 💙💙💙💙💙💙درمانگر طب فشاری هستم،اصلاح مفاصل وماساژ پیشرفته سوالی داشتید درخدمتم 😊😊
2731
@رزعشق       @شانسی        @chakavak91      @ ...

سلام عزیزم ❤️ ممنون از لطفت 🌹

5سوره توحید تقدیم به شهید عزیز امروز❤️التماس دعا ویژه دارم واسه دختر 3سالم 🤲 

🌿لطفاً برای شفای دخترم دعا کنید 🤲  خدایا به بزرگیت قسم،هیچ پدر و مادری رو با اولادش امتحان نکن، خدایا منو با دخترم امتحان نکن،الهی آمین🤲🌿
@z1999       @اهر       @zizi1398     ‍ @97endles ...

سلام صبح شما بخیر❤🌹🌹

ممنونم

هیچ وقت به تهش فکر نکن،چون ممکنه برسی به غم!ته زندگی به این قشنگی،میرسی به مرگ!ته یک روز خوب،ممکنه برسی به شبِ پراز فکر وخیال!ته یه خاطره قشنگ،ممکنه برسی به یه یادشبخیر! از حس وحال الانت لذت ببر،در لحظه زندگی کن.....‌‌...                 به تهش فکر نکن.😉🌹🙂
2738

آیت الکرسی وچند تاصلوات

هیچ وقت به تهش فکر نکن،چون ممکنه برسی به غم!ته زندگی به این قشنگی،میرسی به مرگ!ته یک روز خوب،ممکنه برسی به شبِ پراز فکر وخیال!ته یه خاطره قشنگ،ممکنه برسی به یه یادشبخیر! از حس وحال الانت لذت ببر،در لحظه زندگی کن.....‌‌...                 به تهش فکر نکن.😉🌹🙂
سلام عزیزم ❤️ ممنون از لطفت 🌹 5سوره توحید تقدیم به شهید عزیز امروز❤️التماس دعا ویژه دارم واسه دختر ...

انشالله زودتر خوب بشن 

@پارکر      @مامان_آدرین8        @شارررلوت      ...

سلام.یا صاحب الزمان امروز متعلق به شماست انشاالله به حرمت این شهیدان به همه دوستان نظر خیر کنیدمنم کنارشون الهی آمین. التماس دعا

انشالله زودتر خوب بشن 

ممنون عزیزم ❤️ ان شاء الله ❤️ 

🌿لطفاً برای شفای دخترم دعا کنید 🤲  خدایا به بزرگیت قسم،هیچ پدر و مادری رو با اولادش امتحان نکن، خدایا منو با دخترم امتحان نکن،الهی آمین🤲🌿

100 صلوات هدیه به شهید شاید امروز نرسم بیشتر بخونم 

14تا به شما

🖤🖤چه تهران چه غزه قاتل یکیست #ایران تسلیت🖤🖤🔯 فرق تفکر صهیونیستی با آپارتاید:👤 آپارتاید سیاه‌پوستان را انسان می‌دانست ولی نژاد سفید خود را برتر از سیاهان قلمداد می‌کرد.🔯 صهیونیسم کل غیریهودیان را انسان نمی‌داند بلکه حیوانات ناطق و انسان‌نما می‌داند که خدا آنها را در کنار چهارپایان برای خدمت به یهودیان خلق کرده است.🐎 در کتاب تلمود کتاب شریعت صهیونیست‌ها نطفه غیر یهودیان مثل نطفه اسب است و خانه‌هایشان حکم طویله را دارد.👥در زمانی که پیامبری که منتظرشان هستند ظهور کند هر یهودی ۲۸۰۰ برده (حیوانات ناطق) خواهد داشت.

سلام به روی ماه همه دوستای عزیز

من یک یاسین هدیه به این شهید عزیز می کنم و 7 آیت الکرسی برا شما الهه عزیزو همه دوستان این تاپیک هدیه می کنم 

التماس دعا

السلام علیک یا بقیه الله " عجل الله تعالی فرجه " به جمع 👈 مشق انتظار👉 بپیوندید.تاپیک جامع کلیپ های مهدوی مشق انتظار
2706