2726

سلام خانوما !کیا موهاشونو کراتینه یا ریباندینگ و ...کردن من موهای خخخخخیلی فر و وزی دارم ک تاالان نه رنگ کردم نه دکلره اما چندین سال پیش موهامو صافی زدم ک ب موهای نازنینم گند زد و موهام وز شد حالا قصد دارم موهامو آمبره کنم یا ریباندینگ کنم یا صافی جدید یا کراتینه !پیشنهاد شما چیه 

ب هر ارایشگری میگم ی نظر میده بگین من چکار کنم ؟

پ.ن:اون عکس هم نوشتم ک ب عنوانم جذابیت بده😐

۲۸ شهریور ۹۹ روز انقطاعه! این روزمن گریه انقطاع کردم ...این روز روزیه ک تموم شد برای من این دنیا! از حالا فقط میجنگم برای شهادت میجنگم برای بندگی میجنگم برای عاقبت بخیری ! برام خیلی دعا کنید... بهم یاد آوری کنید... توروخدا اگر دیدین تاپیکی گذاشتم ک فرق داره با راهم فرق داره با اهدافم بهم گوشزد کنید! بهم یاداوری کنید ک از امروز قراره فقط سربازی کنم‌! برام خیلی دعا کنید حال امروزم خیلی خوشه دعا کنید ک از دستش ندم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بابا جذاب 😂😂😂

😂😂😂قُربُنِت

۲۸ شهریور ۹۹ روز انقطاعه! این روزمن گریه انقطاع کردم ...این روز روزیه ک تموم شد برای من این دنیا! از حالا فقط میجنگم برای شهادت میجنگم برای بندگی میجنگم برای عاقبت بخیری ! برام خیلی دعا کنید... بهم یاد آوری کنید... توروخدا اگر دیدین تاپیکی گذاشتم ک فرق داره با راهم فرق داره با اهدافم بهم گوشزد کنید! بهم یاداوری کنید ک از امروز قراره فقط سربازی کنم‌! برام خیلی دعا کنید حال امروزم خیلی خوشه دعا کنید ک از دستش ندم 
2728
خدا را شکر کن مو داری

الحمدلله

بابا جذاب 😂😂😂

ترکیدم 😂😂😂😂

دوس داری برات ایه الکرسی بخونم یه فاتحه خوندی بگو تا برات بخونم 😙 خواهش میکنم امضام تا اخر بخون مهربون باش به راحتی دل نشکن اینجا از هر جای کشور هست هرکسی با طرز تفکر و عقایدی تو رو خدا مواظب باشیم چی داریم به طرف مقابلمون میگیم مواظب دل شکستنا باشیم   دیگه اذیت نکنین بازلغو میشم 😄کاربری سومم😙 اگرم دوس داشتی یه صلوات برام بخون خوندی بگو منم برام ۱۰‌تا میخونم .اللهم صل علی محمد وال محمد.مهربونم مرسی که خوندی.
من صافي ژاپني كردم دقيقا يه ساله و هنوز موهام صافه أما موهايي ك از ريشه در اومده موج داره دوباره ...

راضی بودی؟ هزینت چقدر شد؟ من ی جا رفتم گفته ۴۰۰ یا ۵۰۰ خوب گفت؟ قبلش دکلره داشتی؟ 

ریباندینگ خوبه 

من مجردم یه دختر مجرد نمیتونه بچه داشته باشه مریم مقدس که نیستم   انگشتی که درد نمیکنرو گزارش نمیزنن  طرف دماغش قد بادمجون کشک بادمجونه استوری میزاره خدایا مرسی بابت اینهمه زیبایی چش حسودا کور   پولی که ازم گرفده بودی۳ سال پیش خوردی پس نِدادی الان با اون ۵۰ هزار تومن الان جوراب نوک سوزنیم نمیتونم بخرم پولِمو دادی دادی نِدادی طرفم نِیا نِیا وگرنه جرد میدم  نون و پنیر و گِووجه پست میزارم به تَو چه   عاشق تاپیکای جنجالی دیدی تگم کن عین جن بو داده میام  هرکی با اول اسمم تو تاپیکام مشکل داره نِیاد نِیا مگه شلواردو گرفدم التماسد کردم که بیای تو تاپیکم عرض اندام کنی 
من صافي ژاپني كردم دقيقا يه ساله و هنوز موهام صافه أما موهايي ك از ريشه در اومده موج داره دوباره ...

موهاتو نسوزوند صافی مثل دکره مورو وزو سوخته نمیکنه؟

برای  تعجیل در امر  فرج آقا امام زمان  صلوات 
ریباندینگ خوبه 

شما انجام دادین؟ 

شما انجام دادین؟ 

بله

من مجردم یه دختر مجرد نمیتونه بچه داشته باشه مریم مقدس که نیستم   انگشتی که درد نمیکنرو گزارش نمیزنن  طرف دماغش قد بادمجون کشک بادمجونه استوری میزاره خدایا مرسی بابت اینهمه زیبایی چش حسودا کور   پولی که ازم گرفده بودی۳ سال پیش خوردی پس نِدادی الان با اون ۵۰ هزار تومن الان جوراب نوک سوزنیم نمیتونم بخرم پولِمو دادی دادی نِدادی طرفم نِیا نِیا وگرنه جرد میدم  نون و پنیر و گِووجه پست میزارم به تَو چه   عاشق تاپیکای جنجالی دیدی تگم کن عین جن بو داده میام  هرکی با اول اسمم تو تاپیکام مشکل داره نِیاد نِیا مگه شلواردو گرفدم التماسد کردم که بیای تو تاپیکم عرض اندام کنی 
راضی بودی؟ هزینت چقدر شد؟ من ی جا رفتم گفته ۴۰۰ یا ۵۰۰ خوب گفت؟ قبلش دکلره داشتی؟ 

نه نبايد مو دكلره شده باشع ،خرد ميشه

اما رنگ كرده بودم يه ماه قبلش،بعده صافي چند درجه روشن تر ميشه

٥٠٠ عاليع،من پارسال ٦٠٠ شد بدون دستمزد

خدا هست و خدا هست و خدا هست  
بله

موهاتون خیلی وز و خشک بود؟ قبلش دکلره داشتید ؟ الان چ مدته صاف کردین موهاتون لخت لخته؟ 

2706