2726
عنوان

من و حسرت زندگی خواهرم

1566 بازدید | 68 پست

من و خواهرم ۱۴ماه اختلاف سنی داریم🙄🙄🙄اون از من بزرگتره نفسم به نفسش بنده 

من از اول ازدواجی بودم😅😅😅😅

خواهرم درس خون و باهوش و جذاب همیشه همه هرجا جذبش میشن ناخودآگاه 

الان مشکل من اینه من ازدواج کردم ۱۷سالگی یه پسر ۶ساله و دختر ۶ماهه دارم و دیپلم دارم و خیلی تو زندگیم اذیت شدم یعنی قشنگ از رو چهره ۷،۸ سال بزرگترم از خواهرم 

اما خواهرم خوش استیل خوش تیپ 

هوشبر هست و خواستگار پول دار ک رد میکنه قوچ فوج

خداجونم نی نی کوچولو سالم بیار کنار منو بابایی و داداشی که حسابی منتظرشیم کوچولوی من عاشقتیم😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍

خا میخواستی ازدواجی نباشی 

من مجردم یه دختر مجرد نمیتونه بچه داشته باشه مریم مقدس که نیستم   انگشتی که درد نمیکنرو گزارش نمیزنن  طرف دماغش قد بادمجون کشک بادمجونه استوری میزاره خدایا مرسی بابت اینهمه زیبایی چش حسودا کور   پولی که ازم گرفده بودی۳ سال پیش خوردی پس نِدادی الان با اون ۵۰ هزار تومن الان جوراب نوک سوزنیم نمیتونم بخرم پولِمو دادی دادی نِدادی طرفم نِیا نِیا وگرنه جرد میدم  نون و پنیر و گِووجه پست میزارم به تَو چه   عاشق تاپیکای جنجالی دیدی تگم کن عین جن بو داده میام  هرکی با اول اسمم تو تاپیکام مشکل داره نِیاد نِیا مگه شلواردو گرفدم التماسد کردم که بیای تو تاپیکم عرض اندام کنی 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خواهرت یعنی خودت ارزوی خوشبختیشو کن

میشه برای مادر شدنم صلوات بفرستی  «رَبِّ لا تَذَرْنی‏ فَرْداً وَ أَنْتَ خَیْرُ الْوارِثینَ» بزودی با دعای خیر شما در این مکان تیکر بارداری نصب میگردد  
2728

الان همش مقایسه میکنم ک من زیباترم  اگ ازدواج نمی کردم درس میخوندم پیشرفت میکردم وضع این نبود اینقدر بخاطر مشکلات زندگی حرص میخوردم ک شکسته شم 

من آبجیمو خیلی دوسش دارم بهم راهکار بدید دست از این افکار بردارم خسته شدم😭😭😭😭😭

خداجونم نی نی کوچولو سالم بیار کنار منو بابایی و داداشی که حسابی منتظرشیم کوچولوی من عاشقتیم😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍
الان همش مقایسه میکنم ک من زیباترم  اگ ازدواج نمی کردم درس میخوندم پیشرفت میکردم وضع این نبود ا ...

آدما با هم متفاوتن

تو دوست داشتی زود ازدواج کنی خدا بهت دو تا دسته گل داده

از کجا معلوم خواهرت الان به موقعیت تو غبطه نخوره...بهرحال تنهاییش سخته و ی همدم و همسر میخاد

مدل زندگی خودتو بپذیر

هی جیگیلی جیگیلی جیگیلی اخماتو وا کن...  
مگه به خواهرم حسودی می کنن🤔

همش حسرت میخورم هروقت میبینمش😔😔😔😔

خا میخواستی ازدواجی نباشی 

😔😔😔😔😔😔

2706