2726

لطفا کمک😕😕

مخالفی با نظرم ریپلای نکنننن خانوم محترم و با شخصیت💞هر روز برای هدفم میجنگم، اینگونه هر روز نزدیک و نزدیک تر میشوم❤

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

اره عزیزم چرا نتونی ... نا پیوسته یعنی ی مدرک فوق دیپلم میدن بهت ی لیسانس . پیوسته یعنی فوق دیپلم بگیری مدرک نمیدن بهت باید لیسانس بگیری حتمن 

من تا حالا ندیدم کسی که از  من بالاتره پشت سرم چیزی بگه !!!!!            گرفتید چیشد؟

سلام دومدل کارشناسی داریم پیوسته و ناپیوسته...پیوسته فقط یکبار کنکور میدی وبعد اتمام درست مدرک کارشناسی میگیری که عموما طول دوره ش چهار ساله اما ناپیوسته شما کنکور که دادی کاردانی قبول میشی که عموما دوساله ست ومدرکت میشه کاردانی بعد مجدد کنکور کاردانی به کارشناسی میدی که اونم عموما دوساله ست واونجا مدرک ت میشه کارشناسی ناپیوسته

نه 

از دیپلم یا میتونی یه ضرب کارشناسی پیوسته(لیسانس) بگیری یا کاردانی (فوق دیپلم) که بعد از اتمام دوره کاردانی یه آزمون کارشناسی ناپیوسته میدی و بعد از اتمام دوره کارشناسی ناپیوسته میگیری

کاردانی به کارشناسی میشه ناپیوسته با دیپلم نمیتونی

کاردانی ناپیوسته یعنی چی؟؟؟

بعد از کاردانی ناپیوسته میشه کارشناسی ناپیوسته؟؟

مخالفی با نظرم ریپلای نکنننن خانوم محترم و با شخصیت💞هر روز برای هدفم میجنگم، اینگونه هر روز نزدیک و نزدیک تر میشوم❤
2706