2726
عنوان

خیاطی تو خونه و درامد خوب

| مشاهده متن کامل بحث + 11653 بازدید | 73 پست
برو تولیدی های شهرتون سر بزن حتما دارن یه مدت واسه توایدی ها کار کن ک دستت راه بیفته البته باید چرخ ...

چرخ دارم ...براخودم ودخترم لباس میدوزم ولی اعتمادبنفس اینکه برم دنبال کارندارم حس میکنم مسخره م میکننن

اگه اینستا دارید لطفا پیج فروش عروسک خارجی منو دنبال کنید ...@aroosakhaaa
چرخ دارم ...براخودم ودخترم لباس میدوزم ولی اعتمادبنفس اینکه برم دنبال کارندارم حس میکنم مسخره م میکن ...

وا چرا مسخره ات میکنن برو بگو خیاطم اگه کار بیرون بر دارید میبرم خیلیا اگهی میزنن میچسبونن ب دیوار

یک عدد اردیبهشتی جیگر😆😆

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

چرخ دارم ...براخودم ودخترم لباس میدوزم ولی اعتمادبنفس اینکه برم دنبال کارندارم حس میکنم مسخره م میکن ...

وا عزیزم این چه حرفیه به خودت میزنی یکم رو اعتماد به نفست کار کن،من الان اینقدر سفارش گیرم میاد متاسفانه خودم تنبلی میکنم،دور و بریام که اصلا مانتو و پالتو اماده نمیگیرن

جآن به آن روز🌎🌻🍃❤

چند جا بگو که خیاطی میکنی اول از اطرافیانت مشتری بگیر همین خودش میشه تبلیغ برات

جآن به آن روز🌎🌻🍃❤
2728
وا عزیزم این چه حرفیه به خودت میزنی یکم رو اعتماد به نفست کار کن،من الان اینقدر سفارش گیرم میاد متاس ...

اره واقعاهمیشه این کمروئی کاردستم میده 

چند جا بگو که خیاطی میکنی اول از اطرافیانت مشتری بگیر همین خودش میشه تبلیغ برات

میدونی چیه اطرافیان مفتی میخوان فقط کاربکشن از آدم 

من از تولیدی کار میارم و میدوزم یعنی کار دائمیه تو اینستا برند پرگل کار ماست من یکی از خیاطاشونم&nbs ...

عزیزم من قصد دارم کارای مزونی تولید کنم 

میشه ایدی تلگرامتونو بذاری بهت پیام بدم 

عزیزم من قصد دارم کارای مزونی تولید کنم  میشه ایدی تلگرامتونو بذاری بهت پیام بدم

عزیزم اگه مایل باشی میتونیم قرار داد بنویسیم ماحدود 6تا خیاط هستیم و میتونم عمده کارهای زیادی بدوزیم 

یک عدد اردیبهشتی جیگر😆😆
2706