2726

دوستم رو ۱۵ساله ندیدم. یه شهر دیگه اس. الان هم سالی یه بار در حد تبریک تولد با هم حرف میزنیم.

من در حال اقدام برای فرزند اوری بودم توی اردیبهشت ماه. صبحش پیام داد فرناز دیشب خوابتو دیدم بارداری. صاحب یه دختر شدی.

بعد همون ماه من باردارشدم. خیلی جالب بود.

تعبیر اینکه دختر دیده یعنی نی نی چی هست ؟

کسی تعبیر خواب بلده؟

برای براورده شدن حاجتم‌یک‌ صلوات مهمانم کن💜

عنوانتو دیدم فکر کردم میگی بهم سلام کردن و شب بخیر یاد بدید😐😐😂😂

نه بلد نیستم تعبیر خواب

اسرار ازل را نه تو دانی و نه من                                 وین حرف معما نه تو خوانی و نه من                       هست از پس پرده گفتگوی من و تو                            چون پرده برافتد ، نه تو مانی و نه من                            📖 #ترانه_های_خیام                                              ✍🏻#صادق_هدایت

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

من خواب دیدم بچه دارشدم بچمم پسره اسمشم گزاشتم امیرحسین،آزمایش دادم مثبت بود جنسیتشم پسر شد،چن خواب دیدم اسمشم گزاشتم همون امیرحسین،بچم دوبار با معجزه بهم برگردونده شد

گرگ هر شب به شکار میرفت و بی آنکه چیزی شکار کند باز میگشت...شبی گرگ را ناراحت دیدم...با لاشه یک آهو در دهان به گله آمد!گرگ های گله شاد از این شکار او...پرسیدند چرا ناراحتی گرگ؟!!گفت:شبی در سیاهی بیابان چشمانش را دیدم؛دلم را ربود!هر شب به خواست پایم که نه به خواست دلم میرفتم تا تماشایش کنم...امشب محو تماشایش بودم که شنیدم صدای سگان ولگرد را؛دویدم...پریدم...زیر گلویش را گرفتم و دریدمش!!آنچنان دوستش داشتم که نمیخواستم ”سهم دلم”نصیب”سگان ولگرد”شود...