2726
عنوان

مامانای مطلع در مورد بیش فعالی

| مشاهده متن کامل بحث + 565 بازدید | 87 پست
دقیقا     نه والا از ترس قرص و اینا نبردم  سه سال و چند ماهشه کماکان هم باهاش درگی ...

منم والا از داروهای شیمیایی میترسم. ولی این شربت هایمر اکتیو گیاهیه کاملا. ضمن اینکه اگه بچه ای واقعا بیش فعالی داشته باشه و درمان نشه تو سن مدرسه واقعا به مشکل میخورن و تو نوجوانی خدای نکرده ناهنجار یا بزهکار میشن‌ به خاطر همین حتما باید به طریقی درمان بشن

برای شادی روح پدر و مادربزرگم صلوات بفرست اگه دوس داری دوست عزیز
این از نوزادیش همه چیش داستان بود بابا اتفاقا هر چی پیش میره بدتر میشه وه بهتر نمیشه. فکر کن یک سال ...

نه اصلا نا امید نشو یکم قوی باش منم خیلی جاها کم اوردم

اگه الان بگم بچه ام چقدر بلا سر خودش اورده چقدر بیمارستان بستری شده بچه اتو میری ماچ میکنی

یکارایی میکنه بخدا مغزم هنگ میکرد از ناراحتی به شوهرم میگفتم من نمیدونم دیگه باید الان چه برخوردی داشته باشم 

سخت نگیر بچه ها شیطونی میکنن  بپربپر و بازی کنن اما بد باز نیار

بگیرش به مهربونی و خوبی اما با اقتدار تربیتش کن

نگو حوصله ندارم نمیتونم 

تو مادرشی تو اونو بدنیا آوردی

شوهر نی نی سایتی کیست؟به مردی گفته می شود که تا قبل از ازدواج مادرش رو بندرت می بیند و ارزشی برای حرفها و راهنمایهایش قائل نیست اما به یکباره بعد از ازدواج دوست دارد مادرش را هر روز ببیند و حرف،حرف او باشد‌ ،خواهرش را که تا قبل ازدواج اغلب اوقات با او در ستیز بود حالا دیگر او را مانند قدیسه ی می پرستد .گفته شده این موجود علاقه عجیبی به پسردار شدن دارد بطوری که محمدرضا پهلوی،علی دایی..آنقدر مانند او دنبال جانشین نیستند.تا کشفیات بعد بدرود .شما هم چیزی بولدی از شوهرای نی نی سایت توجهتون رو جلب کرد بگید تا اضاف کنم😂دوستان ازم خواستن که شورت قرمززز رو هم اضافه کنم😂

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منم والا از داروهای شیمیایی میترسم. ولی این شربت هایمر اکتیو گیاهیه کاملا. ضمن اینکه اگه بچه ای واقع ...

۱ماه رو امتحانی تربیتش رو سفت و سخت زیر نطز داشته باش بهتر نشد

برو پیش روانشناس

شوهر نی نی سایتی کیست؟به مردی گفته می شود که تا قبل از ازدواج مادرش رو بندرت می بیند و ارزشی برای حرفها و راهنمایهایش قائل نیست اما به یکباره بعد از ازدواج دوست دارد مادرش را هر روز ببیند و حرف،حرف او باشد‌ ،خواهرش را که تا قبل ازدواج اغلب اوقات با او در ستیز بود حالا دیگر او را مانند قدیسه ی می پرستد .گفته شده این موجود علاقه عجیبی به پسردار شدن دارد بطوری که محمدرضا پهلوی،علی دایی..آنقدر مانند او دنبال جانشین نیستند.تا کشفیات بعد بدرود .شما هم چیزی بولدی از شوهرای نی نی سایت توجهتون رو جلب کرد بگید تا اضاف کنم😂دوستان ازم خواستن که شورت قرمززز رو هم اضافه کنم😂

خوب خودت که میدونی بیش فعاله خودتم میدونی که مشکلی پیش نمیاد ببرش یه دکتر مغز و اعصاب اونجا تشخیص.میده بهت دارو میده

یعنی من پسرمو بردم گفت بیش فعاله خیلی اروم شد یعنی کسی باورش نمیشد اینقد اروم و حرف گوش کن و باشعور بشه حتی خیلی رو هوش و تکلمش تاثیر داشت

2728
نه اصلا نا امید نشو یکم قوی باش منم خیلی جاها کم اوردم اگه الان بگم بچه ام چقدر بلا سر خودش اورده چ ...

مرسی عزیزم از راهنمایی و دلسوزیت

وقتی بیش فعال باشن تربیت کردن معنی نداره بخدا

بله همینطوره.

بد بار اومدن با نداشتن ترمز تو کارهاشون فرق میکنه

سه سالشه. وزنشو با هزار مصیبت و غذا و خوراکی دادن با هر ترفندی نرمال نگه داشتم ولی غذا خوردنش اصولا ...

بچه منم پرخاشگری میکنه دست بزن داره چیزی پرتاب میکنه به منم کمک کن اگه بردیش دکتر 

💓توجه توجه 💓                                                     میشه برام دعا کنی منم مامان ی دختر گوگولی بشم 😍🙏
خوب خودت که میدونی بیش فعاله خودتم میدونی که مشکلی پیش نمیاد ببرش یه دکتر مغز و اعصاب اونجا تشخیص.می ...

چه دارویی داد به پسر شما گلم؟ آخه من از عوارض داروهای شیمیایی میترسم گلم. گفتم یه دو سه ماه گیاهی امتحان کنم اگه جوابگو نیود دیگه واسه اون اقدام کنم. خدارو شکر که پسرت بهتره عزیزم. پس تقریبا میفهمی چی میگم.

بچه منم پرخاشگری میکنه دست بزن داره چیزی پرتاب میکنه به منم کمک کن اگه بردیش دکتر 

باشه گلم اگه بردمش حتما بهت میگم چیا گفت.

عزیزم حتما پیگیرش باش حتما برادرزاده منم بیش فعاله دکتر گفته بود باید دارو بگیره به خاطر عوارضش دلشون نیومد الان ۱۵ سالشه ترک تحصیل کرده عصبیه سرکشه به خدا مامان باباشو پیر کرده الان ۱ ساله درمان رو شروع کردن ولی هم خیلی دیره هم هزینه بر ماهی دو میلیون هزینه مشاور و نوروفیدبک و... هممون عاصی شدیم 

اگه اشتباه نکنم دیسپریدون یک میلی و هایپر نمیدونم چی و با امگا سه خارجی داد. اخه پسر من سه سال ونیم بود اون موقع بردم ۱۰۰کلمه بیشتر نگفت تو تکلمش تاخیر داشت یکی از علایم پیش فعالی بود

دکتر ازم پرسید میبریش بیرون دستتو ول نمیکنه یکی دو سوال دیگه

وقتی بیش فعال باشن تربیت کردن معنی نداره بخدا

آره به خدا منم همین فکرو میکنم چون از هر راهی که رفتم لا ابن نتیجه نداد که نداد.

آره به خدا منم همین فکرو میکنم چون از هر راهی که رفتم لا ابن نتیجه نداد که نداد.

اتفاقا من تا سه سالگی به زور دستشویی رفتن رو بهش فهموندم 

بچمو اینقد میزدم که نگو. هرچی براش حرف بزنی هرچی کتکش بزنی هرچی جریمش کنی اون نمیفهمه انگار تو دنیای دیگه ست

اگه اشتباه نکنم دیسپریدون یک میلی و هایپر نمیدونم چی و با امگا سه خارجی داد. اخه پسر من سه سال ونیم ...

وااای دقیقا یکی از کارای اعصاب خرد کنش همینه. بعنی اصلا یادم نمیاد دستشو بده تو دستم. همینجوری میپره وسط خیابون. به خدا یعنی اینقدر استرس بهم میده و دادم تو خبابون درمیاد که آبروم میره دیگه به خدا

2706