2737
2734

من خودم بگم خداروبابته خيييييلي چيزاشاكرم خداواقعا برام خيلي جاهاسنگه تموم گذاشته،،نميدونم تاوانه چيودارم ميدم ولي خب اينقدربه عدالته خداايمان دارم كه بابته همين تاوان هم ازش ممنونم وميدونم كه حتمايه جايي يه كاري كردم كه تاوانش همچين زندگي هست،،اميدوارم تاوان اين دنياواسه اون دنيام خوب باشه،،زندگيم خداروصدهزارمرتبه شكرظاهرعالي وبي نقصي داره ولي باطناقلبم تيكه تيكه هست،،خداروصدهزارمرتبه شكرتنه خودم وبچه هام وشوهرم وخانوادم سالمه و...ولي متاسفانه اعتمادبه نفسم خيلي پايين اومده خيلي جاهاخيلي حرفارونميتونم راحت بزنم خيلي جاهانميتونم واحت حظورداشته باشم وخيلي كارارونميتونم انجام بدم،،فعلافقط هم دليلش اشتباهاته همسرمه اذيت ميشم بخام جدابشم نميدونم بااينهمه عشق واميدبه زندگي واينكه رفتارهمسرم باهام بدنيست فقط كاراش جلوي اطرافيان اعتمادبه نفسموداغون كرده دلم واسه بچه هام ميسوزه هرلحظه فقط ازخداميخام معجزه كنه توي زندگيم به روسياهيه من نگاه نكنه به بي گناهيه بچه هام زندگيمودرست كنه به يتيميه منم رحم كنه،،من پدرومادرموبه فاصله يكسال ازدست دادم قبل ازازدواجم،،سختي زيادكشيدم....

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

خوشبختی عزیزم بالاخره همه زندگیها ۱۰۰درصدنیست همیشه یه ایرادی توش هسن

خدایا مراقب ویهان وماکانم و همسر عزیزم باش  قربون دوتا پسر تپلم برم من..اگه جواب بی ادبیتو نمیدم یعنی در حد من نیستی پس انقدر خودتو خاروخفیف نکن و زور نزن 
2738
2706