2733
2734
عنوان

همگی بباین برام دعا کنین منم مامان بشم 😭😭😭

| مشاهده متن کامل بحث + 526 بازدید | 83 پست
عزیزم الهی بزودی صاحب نی نی سالم و صالح بشی و شوهرت هم باهات موافقت کنه🙏🏻🙏🏻❤️❤️الهی امین برات صل ...

مرسی فداتشم الهی امین😭😭الهی روز به روز شوهرت بیشتر عاشقت بشه عزیزکم ذکر یاودو بگو ومزمل بخون روزانه ..الهی تو خونتون صدای قهقهه شادی وعشقتون بپیچه

واسه سللامتی تودلیم میشه صلوات بفرستید    ☺️                       دخترم بااومدنت شدی تمام دنیام😍😍😍😍
دعا کردم شماهم دعا کن منم حامله بشم

انشالله به حق امام زمان باردار باشی 

واسه سللامتی تودلیم میشه صلوات بفرستید    ☺️                       دخترم بااومدنت شدی تمام دنیام😍😍😍😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ینی میتونین بچه دارشین ولی شوهرت نمیخواد ؟

اره عزیزم تو امضام نوشتم😞

امیدوارم تاپیک بعدیت خبر خوش باشه چله یاسین گرفتی؟خیلی موثره خیلی زیااااااد برای امام زمان صلوات ز ...

اره عزیزم برداشتم قبلا 😭الان ۱۲۴۰۰۰صلوات برداشتم گفتن ردخور نداره و ایت الکرسی😞😞😞ودکر استغفار میگن خوبه..حتما بازم چله یس برمیدارم ..دعا کن تاپیک شادیمو بزنم وهمتون رو تگ کنم😭

2731
اره عزیزم تو امضام نوشتم😞

ای وای خیلی ناراحت شدم ایشالا وقتی بچه دار شدین خودش پشیمون میشه برا اینهمه سالی ک نخواسته 

مقصر خودتی اگه ی دوهزاری جلوت ادا تراول در میاره 😑
اخه عزیزم یک تصمیم دونفرست،ومیدونی شاید اونیکه بخواد راضی بشه که فعلا نخواد،ولی اونی که نمیخاد به هم ...

فداااتشم عزیزم اخه من مطمینم بچه بیاد شوهرم واسش میمیره .همین الان گاهی حرفشو میزنه که این کارارو دوستام واسه بچهاشون میکنن.فلانی بچهاشو ببین چه نازن.ادم بچهاش دنیاش میشن واین حرفا😞😞😞ولی اینکه اقدام نمیکنه منو خیلی غصه دار کرده.من دلم میخواد خودش بخواد و بخواد که اقدام کنیم و ذوق داشته باشه😭

اره عزیزم برداشتم قبلا 😭الان ۱۲۴۰۰۰صلوات برداشتم گفتن ردخور نداره و ایت الکرسی😞😞😞ودکر استغفار می ...

انشالله به زودی تاپیکشو میزنی😍😍من دوساله ازدواج کردم شوهرم نمیخواد اونم خیلی بچه دوس داره ولی میگه فعلانه،انگار یه ترسی داره هرچی میپرسم چرا جواب درست وحسابی نمیده

گویند علی میزده صد وصله به کفشش،ای کاش دل خسته ی من کفش علی بود (میشه برای سلامتی امام زمان صلوات بفرستی)مرسی گل😍
زنده باشی عزیزم برات دعا میکنم خدا بهت بچه های سالم وصالح بده ...شوهرت هم راضی بشه تا وقتی بچه اومد ...

الهی امین😭😭مطمینم بچه بیاد براش میمیره ولی مقاومت میکنه.مرسی عزیزم انشالله شماهم تاپیک بزنی ومنو تگ کنی واسه بارداریت این ماه😘😘

2738
ای وای خیلی ناراحت شدم ایشالا وقتی بچه دار شدین خودش پشیمون میشه برا اینهمه سالی ک نخواسته 

😭😭😭😭😭😭من از همون روزای اول انتظار بچه داشتم و فکر نیکردم زود اقدام کنه اما سالها گذشت و قبول نمیکرد بادعوا وخوبی و حتی التماس😭😭😭من که دیگه کم اوردم

😭😭😭😭😭😭من از همون روزای اول انتظار بچه داشتم و فکر نیکردم زود اقدام کنه اما سالها گذشت و قبول ن ...

اخه چرا مگه شرایط مالیشو نداره 

انشالله به زودی تاپیکشو میزنی😍😍من دوساله ازدواج کردم شوهرم نمیخواد اونم خیلی بچه دوس داره ولی میگه ...

انشالله عزیزم همتون رو تگ میکنم😍😍انشالله که همین روزا بخواد لطفا اگه میشه زود شوهرتو راصی کن و اصرار کن زود بیارین چون زمان بگذره بدتره..شوهرمنم دوست داره ولی اصلا نمیگه اقدام کنیم😞

اخه چرا مگه شرایط مالیشو نداره 

عزیزم ماشین داره و کارشم خوبه و خونه پدرشم جداست زندگی میکنیم ..نمیدونم گاهی میگه باید شرایط مالی خوب وعالی باشه و چندسال دیگه ..دقیقا نمیدونم چرا نمیخواد بااینکه خیلی بچهارو دوست داره

انشالله عزیزم همتون رو تگ میکنم😍😍انشالله که همین روزا بخواد لطفا اگه میشه زود شوهرتو راصی کن و اصر ...

دقیقا منم از این میترسم شاسد ماه دیگه یا سال دیگه قدرت باروری الانو نداشته باشم خیلی میترسم همش بهش میگم از هردری وارد شدم،مثل تو پیشگیریمونم طبیعیه😐

گویند علی میزده صد وصله به کفشش،ای کاش دل خسته ی من کفش علی بود (میشه برای سلامتی امام زمان صلوات بفرستی)مرسی گل😍
عزیزم ماشین داره و کارشم خوبه و خونه پدرشم جداست زندگی میکنیم ..نمیدونم گاهی میگه باید شرایط مالی خو ...

مردا بیشترشون همینن  اگه ب شوهر منم بود نمیراشت بچه دار شیم ولی خدا رو شکر ناخواسته باردار شدم ببرش پیش مشاور 

دقیقا منم از این میترسم شاسد ماه دیگه یا سال دیگه قدرت باروری الانو نداشته باشم خیلی میترسم همش بهش ...

منم خیلی ترس دارم😞😞😞😞واینکه گاهی میگم اگه واقعا تاده سال دیگه نخواد چی😞😞😞خیلی بی اعصاب شدم سراین قضایا.هرکی ام منو میبینه از بچه میپرسه فکر میکنن بچه دارنمیشم😭

2706