2733
2739
عنوان

همگی بباین برام دعا کنین منم مامان بشم 😭😭😭

| مشاهده متن کامل بحث + 526 بازدید | 83 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

۲۵

انشالله اول خدا به‌ عقل بده عزیزم ناراحت نشو آدم میگه بچه بیارم زود ک اختلاف سنی کم باشه تو هم خودت ناراحت نکن خدابزرگه انشالله ک راصی بشه برات صلوات فرستادم 

برای سلامتی نی نی ازتون تمنا دارم یه صلوات بفرستید
عزیزدلم از ته قلبم برات دعا کردم نمیدونی چقد ناراحت میشم میبینم یکی حسرت مادر شدنو داره وقتی ب دختر ...

مررسی عزیزم😭😭😭الهی خدا دخترنازتو واست حفظ کنه واقعا خداروشکر کن.من از بچگی عاشق این بودم مادربشم هیچوقت فکر نمیکردم زندگیم این بشه😞

واسه سللامتی تودلیم میشه صلوات بفرستید    ☺️                       دخترم بااومدنت شدی تمام دنیام😍😍😍😍
2728
خیلی ببخشید این حرفو میزنم اسی جون خب بدون این شوهرت متوجه بشه قرصاتو نخور،یا کا...ندوم رو قبل استف ...

خداببخشه عزیزم فکر میکنی نخواستم این کارها رو بکنم شوهرم حتی با ک هم جلوگیری میکنه وداخل.نمیریزه وبارها گفتم قرص بخورم بازم قبول نکرده ..کاش به این راحتیا بود😭😭😭

واسه سللامتی تودلیم میشه صلوات بفرستید    ☺️                       دخترم بااومدنت شدی تمام دنیام😍😍😍😍
دیر نشده گلم.مطمعن باش تا چند وقته دیگه میگیریش توی بغلت❤❤❤🌹

الهی امین من عاشق بچه ام و تعجب میکنم طور شش ساله تحمل کردم ..انقدر واسه بچهای مردم ذوق میکنم

2738
عیب نداره نگران نباش از دونفریتون لذت ببرید ،من چی باید بگم ک نمیتونم حامله شم،زندگیتو بکن

الهی به حق امام زمان همین ماه باردار باشی❤😘فکر میکنی برای منم خیلی سخته نه اقدام میکنه نه میدونم باردار میشم یانه خیلی تحت فشارم

مررسی عزیزم😭😭😭الهی خدا دخترنازتو واست حفظ کنه واقعا خداروشکر کن.من از بچگی عاشق این بودم مادربشم ...

مرسی ابجی گلم 😘عزیزم ناراحت نباش هیچوقت امیدتو ب خدا از دست نده من خیلیا رو دیدم ک بعد از چندین سال بجه دار شدن 

مقصر خودتی اگه ی دوهزاری جلوت ادا تراول در میاره 😑
نمیخواد عزیزم‌میگه زوده 😞😞😞

عزیزم منم دهساله منتظرم ولی لایق نبودم حتما.

من شوهرم بهم خیانت میکرد من برا بچه اشک میریختم میگفت نمیخوام الان ک راضی شده نمیشم

سال ۱۴۰۲ هم گذشت و من مادر نشدم ۱۳ ساله ک چشم انتظار معجزم هستم ولی بازم نا امید نمیشم چون خدامو دارم مطمعنم ی روزی فرشتشو بهم هدیه میده و بغلش میگیرم و بعد از خدا امام رضام رو دارم یا امام رضا تو رو ب جوادت قسم منو و دوستام ک در انتظار مادر شدن هستن چشم انتظار نذار.  دوستای خوبم برای دل شکستم دعا کنید و ی صلوات مهمونم کنید  عزیز مامان هیچ وقت نا امید نمیشم و منتظر میشم تو وجودم شکل بگیری منتظر اون روز هستم
انشالله اول خدا به‌ عقل بده عزیزم ناراحت نشو آدم میگه بچه بیارم زود ک اختلاف سنی کم باشه تو هم خودت ...

دقیقا اخه بچه هم دوست داره نمیدونم چرا ترس داره..من دیگه واقعا به بچه نیاز دارم وواقعا جای خالیش رو حس میکنم صبرم تموم شده ولی راهی ندارم😭😭واقعا باید عقلی بهش بده

2706