2733
2734
عنوان

میشه راهنماییم کنین؟

266 بازدید | 46 پست

قراره مادرعشقم به مامانم زنگ بزنه و برای خواستگاری صحبت کنن نمیدونم به مامانم بگم یانگم قبلا مادرش باخودم صحبت کرد اما تاقطعی نشدنش گفتم به مامانم نگم الان چ کنم گفتنش هم برام سخته

خوب چه اشکالی داره بهش بگو کی محرم تر از مادره

وقتی به دنیا میام سیاهم.وقتی بزرگ میشم سیاهم.زیر افتاب سیاهم.وقتی میترسم سیاهم.مریض میشم سیاهم.وقتی میمیرم هنوزم سیاهم....و تو ادم سفید:وقتی به دنیا میای صورتی ای .وقتی بزرگ میشی سفیدی.زیر افتاب قرمزی.سردت میشه ابی ای.میترسی زردی.مریض میشی سبزی... و وقتی میمیری خاکستری........وتو به من میگویی رنگین پوست؟؟؟  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

به نظر من به مامانت بگو یکی قراره برا امر خیر زنگ بزنه از قبل امادگی داشته باشه چون زنگ بزنن مامانت ندونه یکم یه جوریه به نظرم مخصوصا که قبلش به خودت گفتن

فهمیدم که بلندای روزهای خداوند ،هزار برابر روزهای ماست . آهای!!!!!!خدای زیادی صبور!!!! یعنی آن همه سال که ما گریه می کردیم، تو فقط آه کوتاهی کشیدی؟!
2738
برام سخته نمیدونمم چی بگم

من که تجربه ندارم اما جات بودم حتما به مامانم میگفتم

وقتی به دنیا میام سیاهم.وقتی بزرگ میشم سیاهم.زیر افتاب سیاهم.وقتی میترسم سیاهم.مریض میشم سیاهم.وقتی میمیرم هنوزم سیاهم....و تو ادم سفید:وقتی به دنیا میای صورتی ای .وقتی بزرگ میشی سفیدی.زیر افتاب قرمزی.سردت میشه ابی ای.میترسی زردی.مریض میشی سبزی... و وقتی میمیری خاکستری........وتو به من میگویی رنگین پوست؟؟؟  
خب اگ گفت بادخترتم صحبت کردم چی بعدا میگه چرا نگفتی

خوب به همسر اینده بگو به مامیش بگه سوتی نده

2706