2726
عنوان

بامزه ترین اسم کاربری ک دیدین تو سایت

| مشاهده متن کامل بحث + 1398 بازدید | 163 پست
نفر تی تی همسر بزرگ سلطان مصر ینی همسر اصلی آخناتون بوده 😎😎😄 مرگ بر منافقین و کفار 😂

وااای زن منه دیگه نه؟😍😂😂

مرگ بر دیکتاتور😂

دوستان من قیافم شبیه عکس پروفایلمه پس پشمات بریزه حاجی😂😂😂هرکیو خاستی نفرین کنی تگم کن،اسممو نپرسین فقط دوستام میدونن.😑

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

وااای زن منه دیگه نه؟😍😂😂 مرگ بر دیکتاتور😂

نه سلطان نقش سیاسی داشته عامون نقش مذهبی از لحاظ فیزیکی هیچ ربتی بهم ندارین 😂😂😁😍

مرگ بر یوزارسیف و زلیخا مرگ بر پوتیفار😄

اگه داستان زندگیمو فیلم کنم 😏 تو پیام بازرگانی وسطشم نیستی 👎😎😏😂
2728
نه سلطان نقش سیاسی داشته عامون نقش مذهبی از لحاظ فیزیکی هیچ ربتی بهم ندارین 😂😂😁😍 مرگ بر یوزا ...

مخم پوکید😲😲😂😂

زلیخا حیفه مرگ بر پوتیفار😭😭

دوستان من قیافم شبیه عکس پروفایلمه پس پشمات بریزه حاجی😂😂😂هرکیو خاستی نفرین کنی تگم کن،اسممو نپرسین فقط دوستام میدونن.😑
مخم پوکید😲😲😂😂 زلیخا حیفه مرگ بر پوتیفار😭😭

غصه نخور خودم برات زن میگیرم 😄😄

داری از راه خدایان مصر منحرف میشوی ای عامون 😄😂

زلیخا جاذاب تره من اونو میخام 

بگیرش برای عامون😂😂

واووووو😭😂

😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂🤣😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂

😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂 ...

یا امامزاده ریچارد😂😂😂

زلیخا جاذاب تره من اونو میخام  بگیرش برای عامون😂😂

اول زیر لفظی بده 😂

بعدشم اون الان با یوزارسیف داره حال میکنه 😄😎

اول زیر لفظی بده 😂 بعدشم اون الان با یوزارسیف داره حال میکنه 😄😎

ویژدانن من چیم از یوزارسیف کمتره؟

اخه نگاه موهای پر پشتم کردی اصن😭😂😂

یا مکه مکرمه😄 معابد منوره 😂

معابد منورههه😂😂😂😂

اسکار بهترین جمله سالو تقدیم مکنم بهت😝😂

2706