1735
1714

قیمتشم بگین...

من تورکم🖤🖤امشب دوباره🖤 بارون غم میباره🖤از حال این دل🖤 کسی خبر نداره🖤 یه قاب عکسی ازت روی دیواره 🖤تموم هستیم همین یه یادگاره🖤🖤🖤🖤🖤دردت به جونم... دلم تنگ شده واست🖤 آروم جونم... دلم نداره طاقت...🖤❤کابوس بی تو🖤 شده برام یه عادت🖤 دیگه ندارم خدا یه خواب راحت🖤میترسه این دل...بدون تو یه ساعت🖤بهونه ی تو شده برام یه عادت🖤

خانوم های هنرمند تو خونه اگه دنبال یه فروشگاه جذاب صنایع دستی 

هستین  و همچنین فرصتهای شغلی حتما این مطلب بخونید

النگوم کجا بود

بِحَقِّ یس وَ الْقُرآنِ الْکَرِیمِ وَ بِحَقِّ طه وَ الْقُرآنِ الْعَظِیمِ یا مَنْ یَقْدِرُ عَلَی حَوائِجِ السّائِلِینَ یا مَنْ یَعْلَمُ ما فِی الضَّمِیرَ یا مُنَفِّسَ عَنِ الُمَکُرُوبِینَ یا مُفَرِّجَ عَنِ الْمَغْمُوْمِینَ یا راحِمَ الشَّیْخِ الْکَبیرِ یا رازِقَ الطِّفْلِ الصَّغِیرِ، یا مَنْ لا یَحْتاجُ اِلَی التَّفْسِیرِ صَلِّ عَلَی مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ وَ افْعَلْ بِی کَذا وَ کَذا به جای«و افعل بی کذا و کذا» حاجات خود را ذکر کنی/برخاتم انبیا محمد صلوات💟💟💟يا مَنْ اِذا تَضايَقَتِ اْلاُمُورُ فَتَحَ لَنا باباً لَمْ تَذْهَبْ اِلَيْهِ اْلاَوْهامُ، فَصَلِّ عَلي مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَافْتَحْ لِاُمُوريَ الْمُتَضايَقَةِ باباً لَمْ يُذْهَبْ اِلَيْهِ وَهْمٌ، يا اَرْحَمَ الرَّاحِمينَ.
1718

من کوفتم ندارم

❤سخت ترین کار یه عاشق ، دل بریدن از یه دلبر                 اگه راحت بود که فرهاد دله یه کوه رو نمیکند❤                     💜دختری ک عاشق میشه                                                خیلی بی دفاع میشه                                                   مرد باشید و اذیتش نکنید💜
1760

نداریم الان امدی بگی من دارم😐

فقط 25 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر بچه نیس مال تولدمه 😊من مجردم😁بچه ها من یه کنکوریم لطفا برا قبولیم تو فرهنگیان صلوات بفرستین🙈🙈🙈عاشقتونم ک صلوات فرستادین انشالله حاجت روا بشین😍بعد کنکور برمیگردم بهتون مژده قبولیمو بدم میدونم شمام خوشحال میشین برام دوستون دارم مهربونا😍❤

بزارین دیگه..لوس نشین..هر چی طلا دارین بزارین عکسشو😭😭

من تورکم🖤🖤امشب دوباره🖤 بارون غم میباره🖤از حال این دل🖤 کسی خبر نداره🖤 یه قاب عکسی ازت روی دیواره 🖤تموم هستیم همین یه یادگاره🖤🖤🖤🖤🖤دردت به جونم... دلم تنگ شده واست🖤 آروم جونم... دلم نداره طاقت...🖤❤کابوس بی تو🖤 شده برام یه عادت🖤 دیگه ندارم خدا یه خواب راحت🖤میترسه این دل...بدون تو یه ساعت🖤بهونه ی تو شده برام یه عادت🖤
1665
نداریم الان امدی بگی من دارم😐

منم ندارم😒😒😐من کجا گفتم دارم؟؟؟ دقیقا کجای متنم؟؟

1651