2733
2734
عنوان

خیلی دلم شکست بر کادویی که خریدم

623 بازدید | 25 پست

من با خواهرم قهرم ولی شدیدا خواهرزادمو دوس دارم اونم منو ینی چیزیم حالیش نیس از قهر من و مادرش بعدم امروز خونه ی مادرم رفتنی سر راه یه ماشین از پلاستیک فروشیا بی مناسبت براش خریدم چون پشت تلفن هی میگف بیا بردم رفته بودن مادرم گفت که این آشغال چیه خریدی منم گفتم همینجوری خریدم کادو تولد نبوده که هر چی میخرم زیر سوال میبره چیزیم نمیخرم کادو های خواهرا و برادرامو میزنه تو سرم و وضع مالی اونا صد برابر من بهتره ، حتی میدونستم خواهر بدونه من خریدم قبول نمی کنه به مادرم گفتم از طرف خودش چند بارم براش چیزی خریدم خواهرم تنش نکرده توروخدا بچه هاتونو قاطی دعوا بزرگترا نکنین😔😔💔💔

کامل نفهمیدم چی گفتی ولی خودتو ناراحت نکن ، از هر کسی باید در حد توانش انتظار داشت ، همینکه به یادش بودی باید براش مهم میبود ! چقدر پولکی شدن مردم😔

🇵🇸🇮🇷🏴مرگ بر اسرائیل مرگ بر آمریکا✊           سردار شهید برونسی : آدم ها دو دسته اند :غیرتی و قیمتی. غیرتی ها با خدا معامله کردند و قیمتی ها با بنده خدا...روزهایی سرشار از امید،سلامتی و شادی از طرف شما برای خودم آرزومندم✌😂ما اهل عملیم🇮🇷💪تولد۴۵سالگی🎂 کسی که با ترورِ حاجقاسم سلیمانی💗سردار دلها💗 توسط آمریکای جنایتکار، از خواب بیدار نشه و نتونه حق و باطل رو از هم تشخیص بده، دیگه تا ابد بیدار نمیشه. #قدس خونبهایت،سردار دلها..  جام جانے ها در یمن به دست عربستان،با کمک آمریکا، انگلیس و فرانسه و امارات در حال برگزاری است !...مدافعین حقوق بشر کَرند، کورَند، لالَند. کُلُّ یَومٍ عاشُورا و کُلُّ أرضٍ کَربَلاهمیشه در حال تکرار است !...نسل شِمر و یَزید و حرمَله ها هم ادامه دارد.. گاهے در غزه و سوریه و میانمار و گاه در یمن گاه در❤ایران❤در وطن عزیزم🇮🇷 ،در پاره تنم. مرگ بر حقوق بے بشر..خدایا؛نسل تموم ظالما رو از رو زمین بردار.*اَلّلهم عَجّل لِولیکَ الفَرج*امام علے (علیه السلام): در شگفتم از کسے که مردگان را مے بیند و مرگـ را از یاد مے برد.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
اينجوريه نخر خودتو سبك نكن هر چند دركت ميكنم منم روحياتم مثل خودته

میدونی بارها شده بهم گفته برام چیزیو بخر و من بهش گفتم باشه نخواستم بهش بدبین شم البته یادم میاد مادرمم خودش با داییم دعواش شده بود توقع داشت من با داییم قطع رابطه کنم آخه رابطه هرکس جداس خواهرمم مثل خودشه هر چی برا خواهر زادم دلم خواسته خریدم یا بهش نداده یا تنش نکرده خیلی بهم برخورد

2738
اينجوريه نخر خودتو سبك نكن هر چند دركت ميكنم منم روحياتم مثل خودته

من خودم بچه ندارم سر اخلاق شوهرمم معلوم نیس که بشه بجه بیارم خیلی به این خواهر زادم علاقه دارم حتی بیشتر از خواهرا و برادران نمیدونم چجوری محبتمو ابراز کنم

برو با خواهرت اشتی کن . هیچ‌کس خانواده نمیشه

من چند بار باهاش پا پیش گذاشتم مثلا بهش سلام کردم جواب نداده دیگه بیشتر ازین غرورم نمیتونم وقتی باهاشون میشینم حس میکنم خوشش نمیاد وقتی میاد باهاشون بشینم 

2706