2733
2734

من از محیط بیمارستان ترسیده بودم وگرنه درد نداشتم اصلا تا هفت سانت کاملا عادی درد داشتم یه درد ملیح بدون جیغ و داد بعد هفت سانتم اسپاینالم کردن و کاملا بی درد شدم و دیگه درد نداشتم حتی وقت دنیا اومدن بچه هیجی متوجه نشدم خیلی خوب بود 

من طبیعی بودم 

بازم میخوام طبیعی باشم 

با اون حجم از درد ک فقط میتونم بگم احساس میکردم کمرم داره خورد میشه خیلی سخته 

ولی بازم طبیعی آخه من بد زخمم مطمئنم بخیه هام تا ماه ها خوب نمیشن😫

یا حسین(ع)❤️❤️❤️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

از طرفی طبیعی دوست دارم که شکم و سلامت ام اوکی باشه میگن پایین تنه داغون میشه  میگم سزارین از ...

البته بستگی به سایز بچه داره اگه کوچیک باشه راحت میاد و مشکلی برا پایین تنه پیش نمیاد نگران اونجات نباش😂😂😂😂😂

از طرفی طبیعی دوست دارم که شکم و سلامت ام اوکی باشه میگن پایین تنه داغون میشه  میگم سزارین از ...

😂😂 برا من تنگ تر شد. دکترم خوب بخیه کرد. درضمن دو ساعت بعد زایمانم از جام بلند شدم. 

بله من مشکلات زیادی تو زندگیم داشتم و سختی های زیادی کشیدم ولی با تلاش به خیلیاشون فائق شدم. احساسات عمیق انسانی مثل خشم، غم و حتی اضطراب رو مثل همه شما تجربه میکنم. و قرار نیست با روانشناس شدنم، انسانیت رو از من بگیرن! بله، اینجا برای مشکلات ساده تاپیک میزنم، مسائلی که خودمم میتونم حلشون کنم ولی باز هم اینجا محیط جالبی هست که میشه افکار و نظرات مردم دیگه رو خوند و ازشون یاد گرفت و جامعه اطرافت رو شناخت. هیچ تاپیکی هم حذف نمیکنم، چون از هیچ قضاوت و تفکر کلیشه ای نمیترسم...
2731
من سر زایمانم قراربود طبیعی بشه از ۱تا ۴ ظهر منتظر موندن دیدن خبری نیس ۴ آمپول فشار زدن تا ۱۲شب &nbs ...

والا من هر جا شنیدم می گن وحشتناکه دردش چون وارد مجاری ادراری می کننش

مامانمم برا سقطش سوند وصل کرده بودن میگفت وحشتناک بوده

باز خدا رو شکر ک شما دردشو حس نکردین 

اللهم صل علی محمد و آل محمد
2738
آخرش بغل کردن و زندگی با یه فرشته است. دردش برا من نهاایت دوازده ساعت بود که تازه قابل تحمل بود  ...

حالا ما که بچه ی مامانمونیم چه گلی به سرشون زدیم

به نظر منکه نتیجه هم جالب نیست کلا غریزه ی مادری ندارم 😁 واقعا نمیتونم همچین درد و عذابی رو بپذیرم 😑 

تمام کسانی که سرشون روی گردن خودشون هست رو دوست میدارم  
البته بستگی به سایز بچه داره اگه کوچیک باشه راحت میاد و مشکلی برا پایین تنه پیش نمیاد نگران اونجات ن ...

من خودم چهار کیلو بودم 

شوهرمم چهار و نیم کیلو 

استخوان بندی پر داریم 

بنظرت با این ژن من نباید بترسم نوزاد شیش کیلویی بزام؟😂😂😂😂😂😂

2706