2737
2734

سخت ترین لحظه..لحظات آخرش بود که درد به نهایت رسیده بود نفسمم از درد بالا نمیومد.ولی یه بار زور زدم بچه به دنیا اومد.اونقد بدنم احساس راحتی کرد که خوابم برد

الانم دراز کشیده پیشم داره شیر میخوره.🥰

تقدیم به یگانه مادرشوهرم.وقتی اومدی نفهمیدم کی اومده وقتی رفتی فهمیدم کی رفت...😜
چرا اخه کسی پیش شمانبودکمکتون کنه

کسی بود عزیزم هزینه هام خیلی میرفت بالا...من بیمارستانم خصوصی بود...مادرم کارمند بود...گذشته ازاون اصلا نمیتونستم بچمو تنهابزارم وبیام خونه..همش میدیدمش بازم داشتم دق میکردم..ده روزم ک شد مامانم برگشت سرکار همسرمم دوروز بود دوروز نبود...سخت بود ولی شکر خدا ک گذشت

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سزارین شدم. همه چیش عالی بود و واقعا به چشم تجربه ی جدید زندگی بهش نگاه می کردم. من کلا قوی و با روح ...

مگه بدنت حس داشت ک خودتو تکون بدی؟من تا۱۸ساعت بعدش حتی کمرم ۱سانت جابجا نمیشد..دستام بزور 

2731
2738

ابجی من بهترین دکتر سزارینش کرد .دیدیم بعداز اینکه از اتاق عمل اومد بیرون دوباره فرسادنش داخل.گویا دکتر مثانش هم تیغ زده بود.اوفتاده بود روخونریزی ک بهش کیسه خون زدن

هرلحظه ک تسلیمم در کارگه تقدیر.آرام تر از آهو بی باکتر از شیرم.هرلحظه ک میکوشم در کار کنم تدبیر.رنج از پی رنج آید .زنجیر پی زنجیر👐👐👐👐
 یا خداااا 😱😱😱😱

نترس سخترین لحظه فقط همون موقعس وگرنه بقیش قابل تحمله 

نترکون دیگه سومین کاربریمه نی نی یار  عالم از شور و شر عشق خبر هیچ نداشت فتنه انگیز جهان غمزه جادوی تو بود   خدایا شکرت بابت داشتن یه پدر و مادر دلسوز و یه همسر مهربون دو تا وروجک شیطون فقط تنها چیزی که خدا جون ازت میخوام سلامتی خانوادمه همین   اقایون محترم درخواست دوستی ندید   
من الان رو در جریان نیستم ولی سال ۹۴ تو خصوصی ۵میلیون شد اتاق خصوصی. در ضمن شکمم تو سزارین شل و افتا ...

شلی شکم ربطی به زایمان نداره ، به دوران حاملگی بستگی داره

وقتی بچه تو شکمه شکم کش میاد

پس هرطوری خارج بشه شکم شل میشه

خواهشا با اطلاعات صحبت کنید

برای حل مشکل برادرم صلوات میفرستی دوست گلم❤️
من شنیدم تو زایمان طبیعی آدم از واژن تا مقعد جر میخوره اینکه خیلی بد و درد آوره آیا واقعیت داره اونا ...

نه اصلا اینطور نیست من بخیه خوردم ولی نه اینکه تا اونجا جر بخوره بخیه های من به سمت راست پام بود نه به سمت مقعد....خود دکترم گفت چند روز به سمت چپ رون پات بشین رو بخیه ها نشین 

همسرم بهترین رفیق و همراه زندگیم...😘😘😘😘😘 عاشقتم زندگی من....
2706