2726

به منم میگفتن  دوستام جیغ نزنی بهتره باور نمیکردم تا اینکه خودم انجام دادم اصلا جیغ نزدم فوق دیگه تو اوج دردا ناله که دست ادمم نیست به جاش تنفس انجام میدادم نه اینکه درد نداشته باشم .جیغ زدن فقط باعث از بین رفتن تمرکز میشهو ماماها دلشون نمیخواد بیان نزدیکت ولی من اینقد همکاری میکردن همزمان چهار پنجتا ماماپیشم بودن

خدا رو شکر عزیزم والا من که میترسیدم، الان این تاپیکم خوندم ترسم ده برابر شد افتادگی رحم و مثانه و ...

دیگه تو هر زایمانی یه چیزایی سر ادم میاد اگه وزنت خوبه و تپلی نیستی نگران هیچ کدوم نباش هر دردی میکشی اینقد قابل تحمله بعد از دیدن نی نیت .افتادگی رحم و اینا در موارد خیلی خاصه 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
دیگه تو هر زایمانی یه چیزایی سر ادم میاد اگه وزنت خوبه و تپلی نیستی نگران هیچ کدوم نباش هر دردی میکش ...

نه خدا رو شکر وزنم نرماله

❤🧡💛💚💙💜 کتاب معجزه شکر گزاری روحتما بخونید و بهش عمل کنید ومنتظر یه تغییر مثبت و بزرگ تو زندگیتون باشید❤🧡💛💚💙💜
از هیچ جاش فقط اینکه تا هفته ها جای بخیه رو نگاه نمیکردم میترسیدم طبیعی بودم من

مگه میشه نگاش کرد؟😳

اون زیره که🤣

❤🧡💛💚💙💜 کتاب معجزه شکر گزاری روحتما بخونید و بهش عمل کنید ومنتظر یه تغییر مثبت و بزرگ تو زندگیتون باشید❤🧡💛💚💙💜
خدا رو شکر عزیزم والا من که میترسیدم، الان این تاپیکم خوندم ترسم ده برابر شد افتادگی رحم و مثانه و ...

بدفرمی واژن هم یه چیز الکیه بخیه اگه بزنن بعد از دوماه اصلا هیچی مشخص. نیست بواسیر هم اگه تو دوران بارداری نداشته باشی تو زایمان نمیگیری دیگه اینقد فشار نمیاد به ادم که 

من که بچه ندارم ولی چرا بچه رو که دنیا میارن با اون همه خون و کثیفی میذارن بغل مادرش ؟من اگه باشم وا ...

وای اینقد لحظه خوبیه نگو اینو بچه من که تمیز بود یعنی اینقد حس خوبیه فقط بزرگی خدا رو اون لحظه به یاد میاری 

تا بیرون بخیه میکنن یه طرف پا مشخصه

وووووی😖😖😖😖😖😖

۱۱شب تا۷ صب درد میکشیدم خیلی بد بود ساعت ۷ صب کیسہ.آبو پارہ کرد ۱۱ بچہ بدنیا اومد این تایم فقط جیغ میزدم و گریہ میکردم.بسکہ درد کشیدم و سخت زاییدم 

♥💜💛💚💙من با تو بود ❣که فهمیدم ❣آرامش یعنی بودن میانِ❣آغوش کسی که دوستش داری♥💜💛💚💙
وووووی😖😖😖😖😖😖

یکی دوتا هست دیوونه منکه بهت میگم هرچی بود زایمانت چه سزارین چه طبیعی انشاالله خوب باشه ولی اینو بدون وقتی بچتو ببینی همش یادت میره وقتی بری تو اتاق زایمانم انگار ابر قهرمان میشی هیچی از دردا برات سخت نیست و خیلی قوی میشی همش قابل تحمله هرکی گفته نه دروغ میگه 

یکی دوتا هست دیوونه منکه بهت میگم هرچی بود زایمانت چه سزارین چه طبیعی انشاالله خوب باشه ولی اینو بدو ...

عزیزم، مرسی از راهنماییات، مرسی از روحیه دهیت، ممنونم ازت

انشاالله خدا نی نیتو واست حفظ کنه، خیرشو ببینی🌹🌹🙏

توکل به خدا، میسپرم به خودش، فقط خودش کمکم کنه، سعیمو میکنم واسه سزارین، اگر نشد همون طبیعی میارم

منم مثل شما شدم شما رفتی ای سی یو ؟ چرا اینطور میشه؟

ن گلی تو ریکاوری بعدشم چند ساعت تو اتاق خودم بهم دستگاه وصل بود،والا واسه منو گفتن از استرسه اخه اصلا سابقه فشار بالاام نداشتم

2706