2733
2734
معلومه که میشه برو سز حداقل تنگ‌میمونی 🤐

ینی تموم هزینه هاخورده نزدیک زایمان من. جابجایی خونه باید کمه کم ده تومن رو ودیعه بزاریم جابجایی مغازه شوهرم ی چک 9میلیونی.اگ پولی بمونه من ک ازخدامه

آجیای مهربون برای شادی روح پدرم صلوات بفرستین. انشاالله هیچکس داغ عزیزنبینه😭😭

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

واااای خدا . همیشه میگفتن طبیعی درناکه و وحشتناک   الان میگن سزارین بدتره

نه دروغه دختر من زردی داشت همه اونایی که سزارینی بودن از جمله من بالا سر بچمون بودیم کساییم که طبیعی بودن نتونسته بودن از درد بیان مادراشون یا خواهرشون اونجا بود

😞😞😞 گشادیش ب کنار بدفرمیش خیلی رومخه

بد فرم میشه. من بخاطر راهنمایی زنداییم سز رو انتخاب کردم. سز هم عوارض داره ولی خوب راحت تر بود برام. من دکترمم خیلی خیلی خوب بود الان خط بخیه م اصلا مشخص نیست انقدر دعاش میکنم. من بعد دو روزم حالم عینه اولش شد. دو روز اولم درد نداشتم خیلی ولی گیج بودم یه کم.

دیگه نترکون سیم کارت ندارم!😑
2728
بخیه میزنن.

عزیزم پرینه بخیه میخوره .‌از داخل کل کانال زایمان که اصلاح نمیشه. پرینو پلاستی انجام میشه به عبارتی. واژینوپلاستیه که کل اون منطقه رو ترمیم میکنه و‌ اونم تو زایمان طبیعی اصولا انجام نمیشه. بعدش فرد باید بره پیش دکتر اگه خواست تا انجام‌بده

اگ هزینش زیاد باشه همون سزارین انجام بدم بهتره که

انجام بده حداقل بعدااعصابت ازش خردنمیشت

واژه ترشیده مال دورانیه که زن هاهنری بجزشوهرکردن نداشتن برای زن توانمندامروزی ازدواج صرفایک گزینه است نه تنهاهدف زندگی 
اخه چرا میرین طبیعی ادمم مگه میره طبعی بچه بیاره 

اره چرا ك نه پس سرارين ك معلوم نيست چندلايه شكمت پاره ميشه و تاهميشه شكم شل ول و چروك ميمونه كلي هم درد بخيه هاش و اون امپول ك ميزنن تونخاع با هزارتا عوارض خوبه؟؟؟

چرا مادربزرگ ها ما اينقد عمرميكنن و سالم هستن و چندتا بچه مياوردن؟؟

گاهي اوقات خسته ميشم از بچه داري،كلافه ميشم از بيداري هاي شبانه،دست تنها تو ي شهر غريب كه هيچكسو نداري بياد تا پيشت احوالت رو بگيره داغونم ميكنه،(اما)مهم اينه كه پسرم حالا تو بغلمه،همدم تنهايي هامه*****خدايااااشكرت*****تيكر بارداري دوممه💞خداياشكرت💓
2738
ینی تموم هزینه هاخورده نزدیک زایمان من. جابجایی خونه باید کمه کم ده تومن رو ودیعه بزاریم جابجایی مغا ...

فقط پول بردار برا سز که بعدا باید پول بدی برا ترمیم و تنگ کردن چه کاریه دیگه 

من نه منم نه من منم😎
نه دروغه دختر من زردی داشت همه اونایی که سزارینی بودن از جمله من بالا سر بچمون بودیم کساییم که طبیعی ...

والا ماهم طبیعی زایمان کردیم بعد زایمان هیچ دردی نداشتیم تو بخش ولی سزارینیا با گریه به بچشون شیر میدادن

خدایا ممنونم به خاطر وجود💑همسرم💑.👧دخترم👧. 👨پسرم👨خدایا شکرت بابت همه ی دلخوشیای زندگیم..... 

اصلا هم فكرنكنيد كسي برا هزينه ميره طبيعي چون الان بيمارستان خصوصي با سزارين هزينه يكي هست

من ٢٤دي زايمان طبيعي داشتم اتاق و بيمارستان خصوصي ١٠ميليون هزينه شد

گاهي اوقات خسته ميشم از بچه داري،كلافه ميشم از بيداري هاي شبانه،دست تنها تو ي شهر غريب كه هيچكسو نداري بياد تا پيشت احوالت رو بگيره داغونم ميكنه،(اما)مهم اينه كه پسرم حالا تو بغلمه،همدم تنهايي هامه*****خدايااااشكرت*****تيكر بارداري دوممه💞خداياشكرت💓
بد فرم میشه. من بخاطر راهنمایی زنداییم سز رو انتخاب کردم. سز هم عوارض داره ولی خوب راحت تر بود برام. ...

خداروشکر ک راضی هستی

میدونی هزینه سزارین اختیاری چقده؟؟

آجیای مهربون برای شادی روح پدرم صلوات بفرستین. انشاالله هیچکس داغ عزیزنبینه😭😭
2706