1735
1765

منم دوست دارم بدونم چه سزارین چه زبیعی مامانااا بگین

فقط 35 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
《انَ مَعَ العَسرایُسرا》# باهر سختی،آسانی هست   تیکر اضافه وزن😆  وزن فعلی۷۵ ☺ قد۱۷۴ 🙃         👈وزن ایده ال ۶۴👉

عفونت مجاری ادرار دارید؟ عفونت شما موقتی خوب میشود و دوباره باز میگردد؟  

داروی کانفرون بیونوریکا آلمان مشکل شما را برطرف می کند. 

برای کسب اطلاعات بیشتر کلیک کنید

1718

اون آخراش، دهانه رحم ده سانت باز شده بود و باید بچه میومد پایین. دیگه آخراش میگفتم من میمیرم و بچه م رو نمی‌بینم. بقیه هم میخندیدن و دلداری میدادن

خودم را در آغوش گرفته ام، نه چندان با لطافت، نه چندان با محبت، اما ..... وفادار، ....وفادار
1760

دوتا زایمان داشتم یوی طبیعی و دومی سزارین اولی عالی بود فقط لحظه به دتیا اومدن واقعا درد داشتم اما چشمتون روز بد نیبنه از سزارین تو بهترین بیمارستان خصوصی با بهترین دکتر که مردم و زنده شدن از درد و هنوزم درد دارم 20روزه زاینان کردم 

همه چی خوب بود تا اینکه تو ریکاوری یهو ۵نفر اومدن بالاسرم دکترم یه چیزایی میگفت نمیفهمیدم یهو بهم دستگا وصل کردن تنم شروع کرد ب لرزیدن بعداا فهمیدم فشارم یهوو رفتا بود بالا 

1759

وقتی به زور میخاستن من طبیعی زایمان کنم ضربان قلب من و بچه به شدت رفت بالا .یه عالمه آدم ریختن روی سرم😭😭😭😭

گروه سبز💚💚💚 :   تاریخ شروع ۹۹/۱/۲۴ ...وزن اولیه: ۶۳     💃💃💃.......   وزن الان : ۵۷                                           🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️وزن هدف : 52 🥰🥰🥰🥰 من می تونم خواستن توانستن است     🌼🌼🌼🌼ممنون از الهه جون و نگین جون 🌹🌹🌹🌹🌹

اونجا که انداختنش رو سینم جیغ زدم این چیه توروخدا از رومن برش دارید من میترسم

فقط 26 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خواهی که جهان در کف اقبال تو باشد                 خواهان کسی باش که خواهان تو باشد