2726
مسخره نکن یکی میاد یجایی که خیلیی جدیی مسخرت میکنه ها

😂😂باش ببشید

تیکر بچه نیس مال تبلدمه🤪آی ام مجرد😁💙برا خوشبختیم یه صلوات میفرستی لدفا😍مرسی ک فرستادی ان شاءلله به هرچی میخوای برسی❤الگوی زندگیم 💛باب اسفنجی💛خل نیستما بمب انرژیم🤗همه چیو دوسدارم به همه عشق میورزم😍راستی حیوون مورد علاقم 🐢😂عجیبه ولی خب بقیه حیوونا میمیرن و آدم وتنها میزارن ولی 🐢تا اخرش باهاته حتی شاید بعد مرگتم باشه دوسش دارم واقعا😘🤔یکم پر حرفم و شوخ ولی بی تربیت نیستم😱دوستم بدارین😐دوستتون میدارم بای😂✋میگما یادم رف من دوسپسر دارم الهی فداش بشم دعا کنید بهش برسم🙈

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
من هرچی خریدم راضی بودم 

برعکس من.... بعد کرونا دوبار سفارش دادم یه بار کلی کادو برای تولد شده م بود روزی قرار بود بیاره تاریخ تحویل عوض کرد انداخت هفته بعد ک تولدش رد میشد... یه بارم آوردن جنشس خییلی اشغال بود مرجوع کردم

برای لبخند زدنت دست به تمام کارهایی ک انسانی هستن بزن... 
تو دیجی کالا چ مدلیش قشنگه

نمیدونم والا تا حالا از دیجیکالا خرید نکردم . ولی دیدم که یه روان نویس با قاب زیبا میگیرن برای همسرشون بعد اسمشون هم روی روان نویس میزنن😊

2706