2726

✋هبچب

برای آرزوی خودمو خودت صلوات 🥰🥰🥰به لطف خدای مهربون و دعای شما نی نی سایتی های خوب که اگه دعا نمی‌کردید خدا منو لایق نمیدونست منم شدم مامان 😍😍😍😍خدایا شکرت بابت هدیت و این هدیه رو نصیب هر کسی که لایقشه بکن ممنونم 🥰🥰🥰هنوزم بر این باورم که بچه ای که مادرش اینقدر باید براش صبر کنه نباید بوسید فقط باید گاز گرفت قربونت بره مامان الهی دورت بگردم😍😍😍😍😍😂این بچه حاصل 50تا بی بی چکه و 10 تا آزمایش بارداری که همشون بتاشون 2 میشد ولی الان به لطف خدا شد 73 😍😍😍😍اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم به نیت سبز شدن دامن همه ی خانمای منتظر دیگه 🥰🥰میشه باز دعا کنین بچم سالم باشه همش نگرانم زندگیه سختی داشتم میترسم بارداری سختی داشته باشم🥺 ممنونم 😔😔 هفته 7 رفتم سونو دادم گفتن هفته 5 هسی لطفا برا اینکه بارداریم پوچ نباشه و تو هفته 5 نمونم دعام کنین🥺 جنین نازنینم رفت ولی دلم نمیاد امضامو پاک کنم 😔😔😔😔 برام دعا کنین ممنونم

خراب زیادندارم..ولی دوست دارم کامپوزیت یالمینیت کنم ک پول ندارم فعلا😔

گروه آبی💙💙💙وزن شروع۶۶✌وزن هفته بعد۶۳/700👈وزن ۵بهمن۶۳👈وزن ۱۲بهمن۶۲/۳۰۰👈وزن هدف۵۵💪قد۱۵۶👊هدف اول۶۰👈هدف اخر۵۵😉۲کیلوو۳۰۰گرم مونده تاسبزشدنم💪🏻💪🏻🤸‍♀️🤸‍♀️💃💃من مطمئنم به وزن ایده آلم خواهم رسید😍😭              خواستن توانستن است🥰😉                                                                                                                                                چشم برهم زدنی مردکوچک من👦بزرگ مردی میشود👨‍💼که برای نگریستن به چهره ماه مردانه اش بایدسربالاکنم😍

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

سلام من منه بیچاره تو اوج جوونی یدونه دندون سالم ندارم همش میشکنه و خراب میشه همشون یا پرن یا عصب کشی با این گرونیا هم یه قرون ندارم برا درست کردنش از خجالت ی لبخند نمیتونم بزنم

اکنون شدم به مستان،چون ابروی تو مایل
سلام من منه بیچاره تو اوج جوونی یدونه دندون سالم ندارم همش میشکنه و خراب میشه همشون یا پرن یا عصب کش ...

اخ اخ حرف دل منو زدی نمدونم جنس دندونام بده یا چی. هرچی مسواک و نخ دندون میزنم بازم همینه 😭 چند سالته؟ من 25

😓😓 خیلی واقعا بد دردیه... من دلم نمیخواد بکشم پولم ندارم درست کنم فعلا 😑

من دلم نخواست ولی دردشون کشت منو  تو یه سال اخیر سه تا داغون شد کشیدم بقیه هم پر کردم ولی خب جی بگم جنسشون افتضاحه

من هم خراب دارم هم دندونام احتیاج به ارتودنسی داره  با این وضعیت گرونی موندم چجوری درستشون کنم

چرا ینفر به فکر هزینه های دندونپزشکی نیست تو این مملکت؟ چخبره بخدا افسردگی گرفتیم بخاطر چهارتا دندون 😞

2706