2703
2553
عنوان

شما باشین به هم نمیزنین نامزدی و?

| مشاهده متن کامل بحث + 2318 بازدید | 72 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456

خیلیییی سخته بخوایم این شرایط رو حتی درک کنیم!

ان شاء‌الله هیچکس تو این شرایط قرار نگیره

اما

ناراحت میشدیم بخاطر پنهانکاری

ولی بهم‌نمیزدیم

چون دلش میشکنه.

اگه همو خیلی دوس دارن بهتره خودشون دو نفر تصمیم بگیرن نه شماها واسه اونا!

آنجا که راه نیست خداوند راه می گشاید(۴۰۲)♡خداوند روزی رسان بی حساب من است(امضا۴۰۱)♡همه میخوان برن بهشت بدونه اینکه مرگ رو تجربه کنن!!پس اگه خواهانِ بهشتیِ اهدافتی باید مرگ کارای بیهودتو بپذیری!(امضا۴۰۰)♡لا حول و لاقوه الا بالله العلی العظیم.♡عزیزم عکستو نذاراینجا امنیت نداره.شماییکه تا یه نفر میخوادعکس بذاره میگی بذاربذار یه لحظه فکر کن(بلانسبت استارترهای محترم)طرف عکس خودش نباشه و بخواد باطرف دشمنی کنه و عکس یه نفرو تو سایت پخش کنه.حتی اگه پاکشم کنه هزاران نفر خواننده ی خاموشِ گوگل هستن که میتونن شات بگیرنو ادامه ی ماجرا.....پس خواهشا حواستون جمع باشه.(شاید برایِ شما هم اتفاق بیوفتد👍).خودت باش مگه خودت چشه؟!!😎(امضا۹۹)- هذا من فضل ربی❤🌹(امضا۹۸)        قضاوت نکن گلم.قضاوت نکن عشقم.قضاوت نکن عزیزم.قضاوت نکن خواهرم .کلا قضاوت نکن.  (امضا۹۷)-                         تصمیم گرفتم دیگه تو زندگیه خودم، دخالت نکنم!دوستان زحمتشو میکشن  (امضا۹۶)
2714

وای خدا برا کسی نخواد واقعا شرایط سختی هستش لدم از یه طرف از دروغ ناراحته از یه طرف فک میکنه اگه بهم بزنه اون دختر شرایط بیماریش حادتر میشه وای خدا کمکتون کنه بهترین تصمیمو بگیرید 🙁

چو قناری به قفس یا چو پرستو به سفر؟                                 هیچ یک من چو کبوتر نه رهایم نه اسیر🙂                                  چیزی که وحشتناک بود حس می کردم                                                 نه زندهِ زنده هستم نه مُردهِ مرده  💔بهترین هرکس اون چیزیه که خودش دوست داره‌یه زوج جوون دیدین نگید " عه تو که از همسرت خیلی سرتری"دوستتون یه لباس خرید نگید "رنگ بهتر نداشت؟" و...بقیه که نباید به سلیقه ما زندگی کنن!کاری نکنیم که اطرافیانمون از ترس حرفای ما قید دوست داشتن هاشونو بزنن..تو زندگی آدما همیشه مرز های باریکی وجود دارن بین رک بودن و بیشعوری ، بین احترام و چاپلوسی ، بین اعتماد به نفس و خود شیفتگی ...این مرزها تعیین کننده ی بزرگی آدماست یادشون بگیریم.

اولا ک نظر برادرتون مهم ترع،ولی اگه الان بهم بزنین بهتر از اینه ک چند وقت دیگه با هر دعوای کوچیکی مث چماق بزنین تو سرش

البته ک کار اونام اشتباه بودع 

" آیا کسی آنقدر دوستت دارد که از جهان نترسی؟ "

کارشون خیلی اشتباه بوده که دروغ گفتن...باید از همون اول میگفتن...واقعا نمیدونم تصمیم سختیه اما از بیماریشم مشکل پیش نیاد همینکه دروغ به این بزرگی گفته اگه ماندگار باشه تو زندگی داداشت دردسرهای خیییلی بزرگ سر همین پنهون کاریا پیش میاد 

خیلیییی سخته بخوایم این شرایط رو حتی درک کنیم! ان شاء‌الله هیچکس تو این شرایط قرار نگیره اما ن ...

برادرم دوسش داره ولی ناراحته از پنهانکاریش

دلش برا دختره میسوزه

پائیزک سابق هستم عضویت اول۹۷/۷/۴
نه نگفته بود داروهایی همیشه همراهش بوده

یعنی از قبل بوده نمیشه خودشونم تازه فهمیده باشن ؟

دخترم وقتی اومدی به این دنیا اینو همیشه یادت باشه که تو زندگی بدترین حرفا رو از اونایی میشنوی که برات عزیزترن .  بدترین ضربه ها رو از اونایی میخوری که فکرشم نمیکردی ! همیشه نزدیک ترین هات قلبتو بدجور میشکنن . پس به هیچ کس وابسته نباش از هیچ کس توقع نداشته باش و به اندازه هرکسی رو دوست داشته باش حتی منو که مادرتم . عزیزکم کسی نبود این حرفا رو به من بزنه برای همین خیلی وقتا بیصدا شکستم ولی تا وقتی زنده م اینو بهت میگم چون دوست ندارم تو هم مثل من بشکنی دردونه ی مامان  😘
2706