2737
2734
عنوان

امشب فهمیدم اونیکه دوسش داشتم عید فطر عقد کرده

| مشاهده متن کامل بحث + 1438 بازدید | 101 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
نخند منحرف 😅فک کنم اشتباه نوشته شایدم اصطلاحه

اتفاقا سوال تو منو منحرف کرد اول فکر کردم منظورش اینه دختره دماغ و لب و ایناش عملی و خوشگله😂

بلند بلند بخند بدون اجازه ی هیشکی تو شهر بچرخ چون خانومی صداتو نبر هر حرف داری تو جمع بزنو لااقل خودت هوای خودتو داشته باش از کمد درار اون کفشتو که پاشنه داشت برو جلو آینه به خودت برس اون دختر سرحال قدیمو راش بنداز 
یعنی همه صورتش عمله

اهان من   صورت عملی   رو اشتباه خوندم   به صورت عملی 

مرسی❤

فهمیدم که بلندای روزهای خداوند ،هزار برابر روزهای ماست . آهای!!!!!!خدای زیادی صبور!!!! یعنی آن همه سال که ما گریه می کردیم، تو فقط آه کوتاهی کشیدی؟!
آره نزدیک یه سالو نیم باهم بودیم ولی خداییش قصدمون ازدواج بود

چند سالتونه..منم دقیقا مثل شما شو ک شدم ازینم بیشتر شوک شدم دختره ناخن کوجیکه منم نمیشددد..خودش هنوزم با حسرت منو نگاه میکنخ..یک دختر زشت خیلی لاغر..حالا ولش کن مطمعنم چیز خورش کرده بودن...ولی خیلی شکسته شد بعد ازدواجش..پیرشده

2738

الهی بمیرم واست

یارو از کلاهش خرگوش در میاره، بعد من نتونستم یه گوساله رو از قلبم دربیارم                                             خدایا صبری که دادی به دردی که دادی نمیخوره                 99/9/9 ی خبر خوب بهم میدن       خــُدایــا  حــواســت  هصــ؟صــدای  هِق  هِق  گــریــع  هام  عــز  هَمــون  گــلــویــی  مــیــاد  ڪــِ  تــو  عــز  رگــش  بــع  مــن  نــزدیــڪــتــریــ..!  
آره نزدیک یه سالو نیم باهم بودیم ولی خداییش قصدمون ازدواج بود

ای وای چه بد کرده پس

بلند بلند بخند بدون اجازه ی هیشکی تو شهر بچرخ چون خانومی صداتو نبر هر حرف داری تو جمع بزنو لااقل خودت هوای خودتو داشته باش از کمد درار اون کفشتو که پاشنه داشت برو جلو آینه به خودت برس اون دختر سرحال قدیمو راش بنداز 
2706