2737
2734

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731

تو قفلش کردی 

همانقدر که زن را باید فهمید،مرد را هم باید درک کرد...همانقدر که باید قربان صدقه زن رفت،باید فدای خستگی های مرد هم شدخلاصه مرد و زن نداردبه نقطه ی ما شدن که رسیدی،بهترین باش..

یاد فیلم های جیم افتادم 

😂😂😂

اما خدایی کار ندارم که ناپدریت خیلی پست وهوس باز بوده 

خاله هات وزنداییت چه هرز ولق بودن 

که به مامانت خیانت کردند 

ببخشین ها اما واقعا مخم هنگ کرد

فقط میدونم تو بی تقصیری😊

همانقدر که زن را باید فهمید،مرد را هم باید درک کرد...همانقدر که باید قربان صدقه زن رفت،باید فدای خستگی های مرد هم شدخلاصه مرد و زن نداردبه نقطه ی ما شدن که رسیدی،بهترین باش..
2738
اره واقعا اما مادرم همین چن ساعت پیش بم گفت همه اینا تقصیره توعه اگ تو دوس نمیشدی این همه اتفاق نمی ...

به اینخاطره که مامانت میخوادخودش وآروم کنه وگرنه عمیقا هم بایدبدونه مقصرناپدریته

یِ جاییٖ خودَمُ جاگُذاشْتَمْ کِ حتّیٰ اونْجارَمْ گُمْ کَرْدَمْ.
اره واقعا اما مادرم همین چن ساعت پیش بم گفت همه اینا تقصیره توعه اگ تو دوس نمیشدی این همه اتفاق نمی ...

بهش بگو چه ربطی به من داره 

این خواهراتن که بهت خیانت کردن 

شوهرتم که کلا هرز وپست بوده 

به من چه ربطی داره 

عه خب چجوری میتونم بازش کنم بلد نیستم

همونجوری که قفل کردی 🤣🤣

یاد فیلم های جیم افتادم  😂😂😂 اما خدایی کار ندارم که ناپدریت خیلی پست وهوس باز بوده  ...

اره واقعا حالا اگ شما جای ما بودین چیکا میکردین مامانم می‌خواد مهریشو بزاره 

به اینخاطره که مامانت میخوادخودش وآروم کنه وگرنه عمیقا هم بایدبدونه مقصرناپدریته

اره درسته اما من چیکار کنم چون دلم نمیخواد جدا شه بعد بگن کار من بوده خودش داره میبینه ک شوهرش بده اما ب من میتوپه😪

اره واقعا حالا اگ شما جای ما بودین چیکا میکردین مامانم می‌خواد مهریشو بزاره 

اول میرفتم خواهرم وجر میدادم 

بعدم تملم حق وحقوقم رو میگرفتم 

یک تف هم تو صورت اون نامرد مینداختم 

پته همشون رو هم میریختم رو آب تا شوهراشون بفهمن 

چه زن های دارن 

2706