2737
2739
عنوان

امشب خیلی دلم واسه شوهرم سوخت😔

| مشاهده متن کامل بحث + 2577 بازدید | 109 پست
من عزیزم اولش خیلی غصه میخوردم . بیشترم غصه این رو میخوردم که خودم ساغرم و حقوقم از شوهرم بیشتره . و ...

الهییی من دور قلب پاکت بگردم😍😍درست میگی بخدا خاله ی من تا سی و خرده ای ازدواج نکرد چه خواستگارایییییی داشت هی گفت نه تا اینکه یکی اومد با اینکه میدونست فقط برا خونه داریش میخوادش ولی چون پول دار بود خیلی زنش شد بقران هر روز جیگرش خونه چرا؟چون اخلاق و شعور شوهرش زیر صفرهههه یعنی کل زندگیشون از لحاظ ارزش و لول هیچه هیچهههه ولی یه چیزم بت بگم قناعت و ساز اومدن زیادی هم مشکل ساز میشه اونایی که چندین ساله متاهلن خوب حرف منو میفهمن که چی میگم انشالله کهه بهترینننن زندگیو تا اخر عمرت داشته باشی و همیشه همینجور عاشق هم باشید😍😍😍😍😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من تا جایی که دیدم پول تو جیب شوهره برای خرید هر چی هم عروس بگه خریده میشه میتونستن با قیمت مناسب یه ...

اره من خودم خیلی از دست مادر شوهرم حرص خوردم . ولی مهم نیست 😁

اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم
2728
جان منم زن فرانهوفرم 😂😂😂

ولی خدایی با وجودی که متوسط بودم ندار نیستم شماره امم ای از اون اولیاس . مغزم نمیکشه چرا باید به مارک ساعت افتخار کرد. فوق کمه باید تا دکترا میخوندم

مهربان باشیم. با خودمان با پرندگان حیوانات با گلها و درختان با زمین با سالخوردگان و کودکان دنیا زیباتر میشود
2738
اره من خودم خیلی از دست مادر شوهرم حرص خوردم . ولی مهم نیست 😁

به هر حال ازم ناراحت نشو 💋مبارکت باشه به خوشی استفاده کنی

ان شاءالله شوهرت همیشه قدر شمارو بدونه که اینقدر قانع دلسوزش هستید ❤️

ٱللَّٰهُمَّ صَلِّ عَلَىٰ مُحَمَّدٍ وَآلِ مُحَمَّدٍ.
ولی خدایی با وجودی که متوسط بودم ندار نیستم شماره امم ای از اون اولیاس . مغزم نمیکشه چرا باید به مار ...

منم به مارک نگاه نمیکنم راستش

بیشتر شیک بودن و جنس خوب بودنش برام مهمه

مواظب خودتون باشید دوستای خوب من؛ خدانگهدار 👋❤
خدا بیامرزد اورا ولی خدایی یکی کسینوس یکی کیرشهفو هیچکس از یادش نمیره🤣🤣😂😂بخدا اگه کتابامون به زب ...

واااییییی همونو میخواستم بگم دقییییقاااا ولی گفتم الان میترکم گفتم فرانهوفر 😂😂😂😂😂😂😂😂

واااییییی همونو میخواستم بگم دقییییقاااا ولی گفتم الان میترکم گفتم فرانهوفر 😂😂😂😂😂😂😂😂

چرا خبببب اسم دانشمنده 😂😂😂😂مگه من ننش بودم اسمشو نهادم🤣البته من هیچوقت به مرحله ی اسم گذاری نمیرسم برا بچه چون زورررر بزنم دو روز با یکی فقط دوست بمونم😶

چرا خبببب اسم دانشمنده 😂😂😂😂مگه من ننش بودم اسمشو نهادم🤣البته من هیچوقت به مرحله ی اسم گذاری نمی ...

دقیقا 😂😂😂😂

من که دیگه فرانهوفر رو خریدم بیا تو هم زن اون یکی شو با کوپرنیک بریم تو جمع لرد ها 🤣🤣

کلام آخر 

استارتر عزیز همیشه در دنیا کسانی از ما بالاتر و کسانی پایین تر هستند . 

همیشه ابلهانی هستند که متوجه له کردن دل دیگران زیر چرخهای تریلی زبانشان هستند . 

راستش تجربه ثابت کردهمسران این آدمها ترجیح میدادن با یه آدم و یه ساعت معمولی وقتشون سپری بشه تا با یه ساعت مارک و گرون و لحظاتی که با زبان نیش دارشون هر کدوم به سنگینی قرنها میگذرن 

شاد باشید . 

مهربان باشیم. با خودمان با پرندگان حیوانات با گلها و درختان با زمین با سالخوردگان و کودکان دنیا زیباتر میشود
2706